Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
kijan

Marija Reka

Recommended Posts

Danilo D

f f f f f fočk, 2x :grim. A me je slučajn kir v foto objektiv dobil, ker vas je blo kr nekej gor :)

Whitee

Zaenkrat so plavčeki še dokaj uvidevni :grim

Drugač pa tut js fock v soboto :D

Edited by Whitee

Danilo D

človek ne more da verjame ....... tole se je par dni nazaj pobiralo na ovinkih marije reke

slika ni moja, samo kopirana od nekoga, tako da še drugi vidite

post-43324-0-24400100-1413142489_thumb.jpg

Kmet2

To pa fajn drsi ko gor zapelješ   :O so začel ko na Ridah

reno99

gulazen pukvarjena............................................................................................

NinjaRider04

Tale wikend akcijaa!!..čim več nas bo tem bolše bo..tak da..kdo ma cajt se naj kar gor uglasi..da se izkoristi še tole lepo vreme za wikend...:P:)

yoda85

Sm mislo dans pridet sam je neki ful mrzlo pa mokro..mislim da bo počasi konec za letos.

Zjutri se sigurn ne da pelat, mogoče popoldan....drgač pa je za letos bolj ko ne konc :BUA:

NinjaRider04

Zjutri se sigurn ne da pelat, mogoče popoldan....drgač pa je za letos bolj ko ne konc :BUA:

aj fantje..ob 10h sem bil gori..ni blo nč morko..sam en ovink mal..pa useen gre..sam dobro moraš met gume segrete pa brez strahu!:..jutri od 12h dalje..pridite!..da še rečemo kako pa da se znalečemo še za letos...! ;):D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• LunaticFringe
    • izibajker
      Zefka zamujena ne vrne se nobena 
    • krucymucy
      Pri navadnih ni matice. Guma je oblikovana kot "elipsa" in iz zadnje strani pritrjena z varovalom.  Jaz imam originalne LED, ne led plus.  https://www.yamaha-motor.eu/si/sl/products/motorcycles/sport-touring/tracer-900/accessories/led-flashers/yme-h0789-00-10/ Tex ima pa tele ...  https://www.yamaha-motor.eu/si/sl/products/motorcycles/sport-touring/tracer-900/accessories/led-flashers-plus-front/yme-flb2f-10-00/ Tole imam viska ce kdo rabi. Nerabljeno.  https://www.yamaha-motor.eu/si/sl/products/motorcycles/sport-touring/tracer-900/accessories/side-slider-cp3/b90-211d0-02-00/  
    • thumper
      no no..saj ne more biti tako hudo.. yamahi manjka tistih 9km/h več po ravnini od honde..duce je v letošnji sezoni nazadoval/ni napredoval.. ker so mislili,da bodo vse dol udarli na ravnini jih je honda porazila na celi črti ..po ovinkih so bili pa slabši kot v 2018.. ko se markeza kantata - je postala honda bolj mila /mehkejša do ostalih?
    • mapso
      Zdravo Vidim da vas je še nekaj ki iščete Trophy-a zadnji model. Tut jaz ga pa vse kar najdem je na severu daleč u tri ... . Ni mi pa uspelo najt nobenega lastnika v Sloveniji da bi se lahko vsedo na njega zaradi položaja. No v Sloveniji naj bi jih bilo zelo malo. Ampak upanje umre zadnje !!!  Gledal sem jih tut v Angliji na strani Avtotrader kjer so kar zanimive cene. A ve kdo za koga ki je uvozil motor iz Anglije. Eden od serviserjev Triumphov mi je odsvetoval uvoz iz Anglije zaradi tega ker so večinoma voženi po dežju in to slanem dežju zaradi česr je rja rada njihova prijateljica.  Mnenje ??? To drži al ne
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!