Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

Avto iz ovinka na nasprotno stran, dol pa motorist in,....bum!:( k sreci res baje ni hujsga. je pa zasjrbljujoce kako se avtomobilisti tam gor vozjo ( pa ne zagovarjam motoristov, ki tudi divjamo,...). Cim manj taksnih dogodkov kot danes, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj, pm! ka kej veš kak motor je meu?

Honda CBR 1000rr REPSOL. Suomy rumeno rdeča čelada,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...grem u nedeljo prvič pogledat na tole cesto :D se gremo pofočkat,al kaj :D

 

Pofočkaš se na Kačjih ridah, tle se kvečjemu pomaričkaš ;):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je letos bajkerjev na marički, bi si rad človek pljuče pr križu pogrel, pa.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ jih je v nedeljo, tam okol 16.ure.

Drugač pa vedno ko so bli gorih niso mel radarja, tak da če ne sekaš pasov kar takintak ni pametno :) pa ne delaš neki vlkih pizdarij ti nič ne more :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se pelu cez po ksnm letu. Nkjer nbenga. A to se vozte sam takrat k so gledalci pa polcaji gor :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redko da boš koga srečal ob taki uri, sploh pa med tednom. Če že po nekje 4. uri, oz. med vikendom, takrat jih je največ. Sem tudi jaz že šel ob bolj zgodnji uri gor parkrat, pa tudi ni bilo nobenega :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pogost so menda gor med 15:00 in 17:00 ali pa do 18:00. To mi edn razlagu ampak ne vem a to bl ob lepem vremenu ali zgolj med vikendi če je lepo. Sem pa tudi jaz bil danes popoldan gor, sicer ko se pelu gor je šel edn dol, ko pa jaz šel dol, je šel pa isti k prej gor :grim. Sem pa tud js mislu prit danes mal zjale past kak ščitniki drsijo po ovinkih, pol se mi pa mal zavleklo pa sem bil prepozen :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tko met tednom po 15:00 uri je skor vedno kdo gorih vsaj 2-4,,, med vikendi pa tudi enkrat vec enkrat manj jih je ze tud po 20 in vec blo ampak vedno bolj pozno popovdan po 15uri pa tja do 18te najvec 19 ure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!