Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

Ko sem bil nazadnje enkrat gor, je blo kar nekaj hribčkov, kar me je kar malo šokiralo, ker ponavadi smo gor sami fantje :D. Tko, da je blo luštno ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil nazadnje enkrat gor, je blo kar nekaj hribčkov, kar me je kar malo šokiralo, ker ponavadi smo gor sami fantje :D. Tko, da je blo luštno ja....

hahahahha kok ti spila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj gor, me v senco oddeta cesta ni prepričala, od lani se je nekaj skrčla, al sem pa jaz mal zrastu :)

Sem čakal en čas na vrhu, da pride GangY na kavo, pa je ni blo :(, pa smo šli domov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj gor, me v senco oddeta cesta ni prepričala, od lani se je nekaj skrčla, al sem pa jaz mal zrastu :)

Sem čakal en čas na vrhu, da pride GangY na kavo, pa je ni blo :(, pa smo šli domov :P

ja nooo mores to mau prej sporočit aves :) sicer me pa res ne vidis velik tam gor zadne čase, prej na trojanah na točenem sladoledu...mmmmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nooo mores to mau prej sporočit aves :) sicer me pa res ne vidis velik tam gor zadne čase, prej na trojanah na točenem sladoledu...mmmmmm

Hja, sem mislu, da si že inventar na tistem koncu :)... no sej tud sladoleda se ne bi branu, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sem mislu, da si že inventar na tistem koncu :)... no sej tud sladoleda se ne bi branu, hehe

ma mi zadne case za hitr krog bolj ovinki prot moravcam pasejo, pa sladoled na trojanah pa dam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mi zadne case za hitr krog bolj ovinki prot moravcam pasejo, pa sladoled na trojanah pa dam :)

Divjakinja! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lustn hribcek mamo ;)

ja sploh ni slab. Včeraj dopoldne sem se prav lepo peljal, dokler nisem nabasal na tri kolesesarje sredi ceste , ker so se izogibali hitrostnih ovir. Res so bistroumi kdor si je izmislil te črte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ma ste eni mehkužni cesta je ql...ceprav ze eni 5let in vec jokcajo da je asfalt u kurcu in da se ni za furat ter nevemkaj se hehe :Dkar se tice pa tistnih zvocnih ovir in znakov na tleh narisanih pa tud nwm mene osebno to sploh ne ovira vozim kot da jih ni(pa do zdej nisn mel ksnih problemov...morem potrkat xD) edino kar mi je bad da nas je od tistih stalnih k smo gor tulk da nas lohk na eno roko prstejemo velika vecina je mofe razbila (po vecini tud na reki nekaj pa tud drugje)

a vcasih se nas najde tud po 20 in vec na kupu :kva2: od motosvetovcev mislim da sm ene 2-3 zasledil :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am s temi zvočnimi ovirami ja k že govorite o tem...vidu sm tablo dejnsk zvočnih ovir pa ne pa sm bil že ene parkrat tm :S al pa js ne vem kva je zvočna ovira :grim (a niso to une planke ob avtocestah k majo ptiče gor narisane ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am s temi zvočnimi ovirami ja k že govorite o tem...vidu sm tablo dejnsk zvočnih ovir pa ne pa sm bil že ene parkrat tm :S al pa js ne vem kva je zvočna ovira :grim (a niso to une planke ob avtocestah k majo ptiče gor narisane ;) )

Hja, če ne bi imel fedrov nastavljenih na najmehkeje, bi lepo čutil plasti vzporednih črt napacanih na cesto. Sej če dobro pogledaš, jih ne rabiš niti slišat, ampak jih vidiš...zanimivo a ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ena kratka tura čez marijo reko v trbovlje....ODLIČNO, poezija, le pozor na parih ovinkih je šoder, če gledamo iz strani prebolda proti M. reki bol na začetku.

V Trbovljah sem srečal eno simpatično punco s enim rdečim cestakom, ko je že obedovala kavico:) sem se ji hotu pridružit oz. povabit še na eno kavico in ji pokazat mojo lepo novo frizuro in glej ga zlomka, obrnem in babnca že na motorju haha, pa drugič Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če ne bi imel fedrov nastavljenih na najmehkeje, bi lepo čutil plasti vzporednih črt napacanih na cesto. Sej če dobro pogledaš, jih ne rabiš niti slišat, ampak jih vidiš...zanimivo a ;)

haha a temu se tko reče :P ja no men so tist bl ležeči policaji kokr pa zvočne ovire

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem prvič še jaz obiskal Marijo - zakon, res lepa cesta. Seveda pa je lokalni živelj, namesto da bi odprl "bikers welcome" gostilno in prijetno kasiral, s tablami 50, grbinami sredi gozda in 5 km dolgim naseljem s petimi hišami zamorili sceno.

Saj razumem, da so jih motili motoristi, ki so nažigali mimo njihovih hiš. Ampak pred njimi (itak jih je samo ene pet) bi lahko postavili konkretne grbine, zožali cesto, dali tlakovce, .. in s tem dosegli, da bi se mimo divjaki vozili počasi. Tole "umirjanje prometa" sredi gozda in na koncu še patetične table "Otroci se vam zahvaljujejo, da ste jih pustili živeti" zdaj je pa čista bedarija. Glede na to, da imajo verjetno po dvajset veveric na enega prebivalca, so verjetno bolj hvaležne te, ne pa tistih sedem šoloobveznih otrok.

Popravljeno . Popravil yan
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se pelješ po Avstriji ali Italiji, ti na vsake pet kilometrov tišijo pod nos dobrodošlico - in pri tem nekaj zaslužijo. Pri nas pa kar nekaj nepotrebnih pravil in boh vari kaj zaslužit. Tako da, Yan ima v neki meri kar prav. Zakaj ne izkoristiti enga hriba v dober namen, pa če je tudi to vožnja motoristov.

Mislim pa, da je na Marija reki en zelo lokalni interes in mora biti tam tudi kakšna vplivna osebnost doma, saj so si izmislili in postavili prometno signalizacijo kot jo svet ne pozna.

Bomo pa še vedno, čeravno preko omejitev, šli kdaj pa kdaj tudi na Marijo reko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš vedet da je lani ali predlani tist stric ki tam živi po ovinkih metal kremenčev pesek, sedaj vsaj to ne dela več, vsaj upam ker ga nisem videl-peska mislim, še policaj je skoraj padu na motorju in je potem poklicu cestarje da so ga odstranili-pesek mislim , strica pa dobili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!