Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

1 hour ago, RobiRoberto said:

Danes sem še enkrat vprašal mojo drago, kje naju čaka najina bodoča ljubica :inlove: , in zopet mi je povedala, da naju čaka v Livških Ravnah pri Kobaridu, vendar sem si pred pisanjem tega prispevka še enkrat moral pomagati z Google Maps, ker sem se spomnil samo Livek, Ravne pa pozabil ... :blush:

Za še "prosto kavalirko" smo kar štirje možni kupci, toda ker si jo je moja draga :inlove: edina šla tudi pogledati :worship: , seveda upava, da bo najina. Najino upanje je včeraj okrepikla tudi lastnica še nerezervirane  "kavalirke", ker je na telefon moje drage poslala tudi dva posnetka njenih  "kavalirk".   :inlove:

Kako sem oba posnetka "kavalirk" prenesel s telefona moje drage v to temo?   :hmm:

Moja draga mi je rekla, da mi ju lahko pošlje na Facebook Messenger, kar je danes dopoldne tudi storila, jaz sem se pa po tem kar nekaj časa trudil, da sem oba posnetka shranil na računalnik, oziroma da sem ju našel, ker sta bila shranjena v mapi Prenosi, objava na YouTube mi pa ni delala težav, ker se mi je  "globoko vtisnila v moj ubogi spomin :blush: ".  ?

cavalier4.jpg.27267d4d4c8b5791547d42e7fdd441ee.jpg

1943761748_livkeRavne.JPG.a212bed01f3d941ccca98c8eb89b2bb4.JPG

 

Glede imema kako je situacija ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja imena se začenjajo s črko M, in oba z mojo drago zanima kakšno ime bo dobila v "pasjo knjžico" ???   :hmm:

Prva višavska terierka :inlove: , katero smo imeli, je imela v dokumebntu napisano Roviny Ruth, mi smo jo pa vedno klicali Ruti ...   ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, RobiRoberto pravi:

Letošnja imena se začenjajo s črko M, in oba z mojo drago zanima kakšno ime bo dobila v "pasjo knjžico" ???   :hmm:

Prva višavska terierka :inlove: , katero smo imeli, je imela v dokumebntu napisano Roviny Ruth, mi smo jo pa vedno klicali Ruti ...   ?

ime se lahko menja..sam povem. Nš Atos je dobil izvorno ime od višavca, bratranca, njemu so pa nadeli ime Spooky :D

Atos je itak brez rodovnika, prešvercan iz Mađarske preko prijatelja.

 

 

tako so potekali prvi vzgojni koraki...z mamico :P

74210_101651796571048_126833_n.jpg.bd58b786c7931aad935b8658980e1289.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosedove mačke so bolane imajo mačjo levkozo dve sta umrli ena je še živa brez znakov bolezni iz previdnosti sem Simbo moral malo omejit na povodec.Drugač ga pa nič ne moti povodec.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

Proti mačji levkozi jo lahko cepiš.

Ja vem nisem še imel časa vendar tudi cepljenje ne zagotavlja 100 % zaščite kar sem prebral.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeno cepivo ne zagotavlja 100% zaščite, niti za ljudi.

Če ste v skrbeh, ker imate v okolici okužbo, testirajte jo in cepite. 

Cepljenje se ponavlja letno. Prepričana sem, da ne bo zbolela.

Proti mačjemu aidsu pa žal ni cepiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo točno tako je :P

212511415_371088224375837_8784456048657516418_n.jpg.96f608736ecb5f285ab51fee6f0dbd88.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Vključeno v ceni" ...   :OK:   :D   :inlove:

Včeraj zvečer, ko jo je moja draga prinesla, je Karmica najprej vklopila moj prenosnik, in se prijavila v MotoSvet ...   :OK:

IMG_9989.JPG.09512f35fceb8002078f9c0b53498a1c.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, RobiRoberto pravi:

"Vključeno v ceni" ...   :OK:   :D   :inlove:

Včeraj zvečer, ko jo je moja draga prinesla, je Karmica najprej vklopila moj prenosnik, in se prijavila v MotoSvet ...   :OK:

IMG_9989.JPG.09512f35fceb8002078f9c0b53498a1c.JPG

a čevapčiče si ji naredu? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil. Ponoči Kami spi v svoji "gajbici" zraven najine postelje v spalnici ? , in ko se zjutraj prične oglašati, jo moja draga vzdigne na najino posteljo, in ko vstanem, se mi sploh ni treba umiti, ker to prej naredi že Kami s svojim jezičkom ...   :OK:

Pravkar sem iz veže slišal glas moje drage: pridna, pridna, pridna, ker jo je Kami ubogala in se polulala na pasjo podlogo, kupljeno za ta namen.   ?

IMG_0008.JPG.c0a22635d6b4887fe354a6703cd73468.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ima najina Kami :inlove: "svojo "spalnico" zraven najine postelje v najini spalnici, že drugi dan zapored ne rabiva budilke ...   :OK:   ?   :inlove:

IMG_0010.JPG.c2b9fc6e88eebd275798fa0499ea49ac.JPG

IMG_0009.JPG.8375cc748a571cc4b99e14f8a4e51d39.JPG

Trenutno proučuje "stojalo" mojega prenosnika na kavču ...   :OK:   :inlove:

Imam občutek, da je Kami "multienergijka" psička ...   :D   ?   :inlove:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to sem se spomnil, da ima naša Kami še dve "podimeni", in sicer od najine hčerke "Atitov antidepresiv" ? , in od moje drage Gremlin, kadar "kaj protestira", naredi kje izven za to namenjene podlage lužico, ali "klobaso" (pravkar oboje) ...   :D   :inlove:   ?

anti.thumb.jpg.f24b6cb3f4cecb929e780612200fec4a.jpg

gremlin.JPG.22e5358657566b93d8b1f01cd6b22ef1.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, RobiRoberto pravi:

in od moje drage Gremlin, kadar "kaj protestira", naredi kje izven za to namenjene podlage lužico, ali "klobaso" (pravkar oboje) ...   :D   :inlove:   ?

 

Robi, že ko te nobeden od izkušenih ne opozori, ti bom napisala po svoje. Mladička navajati na plenico ni najboljša stvar, pa vendar.. nikdar se ne jeziti na njo, ko opravlja potrebo! Če vaju preseneti, jo TAKOJ primita v roke in odnesita na pleničko, četudi bo celo stanovanje umazano!

Ko opravi, jo pohvalita in naj dobi posladek.
Najbolje ji je ob pohvali še izreči ukaz lulati/kakati.

Ko se zbudi, po igri, po hranjenju/pitju in tik pred spanjem jo odnesi ven vedno na isto mesto.

Mladička je najbolje peljati na potrebo vsako uro, predvsem pa vedno, ko vidiš, da išče "mesto".

Zdaj je idealen čas za to, saj je toplo in ni snega, tako da ni izgovorov! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja draga jo nese kar ven, na mesto kjer sta svoje potrebe opravljala tudi naš Bil :cry: in Tačka :cry: , vendar jo je zaenkrat treba še nesti, česar pa jaz s svojimi težavami ne morem.   :blush:

Zopet imam nekloga, ki je zelooo veseeela, kadar se vrnem z moje vožnje s kolesom.   :inlove:

IMG_0038.JPG.5a8ff5bfc2163071fd71033ca10ea8c3.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanč sem šel po ene 2 mesecih pogledat prjatla. 

Pa njegovga lastnika tudi..

Smo skupaj en pir spil..20210717_170408.thumb.jpg.c3cea8660ab9d377500c3e9c6f5c6615.jpg20210717_170321.thumb.jpg.e8b5424710800551c2ced938dab40e9e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 7. 2021 ob 11:32, Spasku pravi:

Ja vem nisem še imel časa vendar tudi cepljenje ne zagotavlja 100 % zaščite kar sem prebral.

Res je. Je pa vseeno smiselno tele zoprne kužne bolezni cepit (kot pri spih parvo in kuga). Pred cepljenjem obvezno razlgistiš (3-7 dni prej), da je organizem čist. Ta čas paziš, da jo omejiš, da ne lovi miši ipd. Potem pa cepljenje. Je pa izredno lep mačkon. Energijo pokurijijo tudi z igro z nami. Kolegica ima super ograjen ogromen balkon, pravi "catio" ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!