Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

zlo lepo. mislim da je še nosilec višji kot če kupiš (mislim da je bol pri repu) kar je seveda lepše:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez zimo bi kaj takga naredu na svoji pa če lahk mau bl opišeš postopek al pa bolj poslikaš pls.....Aha pa še to kak bi se obnesli drsniki če padeš da se plastika ne polomi ( se sploh splača?)..

Pa še to katera guma bi bla vredu če bi zamenjau ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez zimo bi kaj takga naredu na svoji pa če lahk mau bl opišeš postopek al pa bolj poslikaš pls.....Aha pa še to kak bi se obnesli drsniki če padeš da se plastika ne polomi ( se sploh splača?)..

Pa še to katera guma bi bla vredu če bi zamenjau ?

Zarad drsnikov ( mislim, da so bli okrog 110€ ) je moj okvir šou v kose ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez zimo bi kaj takga naredu na svoji pa če lahk mau bl opišeš postopek al pa bolj poslikaš pls.....Aha pa še to kak bi se obnesli drsniki če padeš da se plastika ne polomi ( se sploh splača?)..

Pa še to katera guma bi bla vredu če bi zamenjau ?

Najbol je Dunlop Arrowmax 103!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolša ziher ni, je že bolša sportmax qualifier...

če se boš vozil pozimi bi ti jaz priporočal kaj drugega, ker ti bo tako mehko gumo kot je qualifier pobralo pozimi po 1000km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš vozil pozimi bi ti jaz priporočal kaj drugega, ker ti bo tako mehko gumo kot je qualifier pobralo pozimi po 1000km :D

po zimi se ne nameravam voziti in preedvidevam da bi pozimi guma šla dosti več km...

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vroč asfalt pa more bit da žere gumo bolj kot voda+ sol+ pesek?

Bimboji (:

bimbo en govori iz izkušen in ne kot kak malomanj misleč človek :slap:

če pa je 666 naredil 7000km po zimi pa se ni nič poznalo skoraj na gumi..pa andrej je tudi se polek vozil :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vroč asfalt pa more bit da žere gumo bolj kot voda+ sol+ pesek?

Bimboji (:

od kdaj te tebi voda gumo žere :lol1: predlani je padlo pozimi 7000km pa se ni na gumah skoraj nič poznalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bimbo en govori iz izkušen in ne kot kak malomanj misleč človek :slap:

če pa je 666 naredil 7000km po zimi pa se ni nič poznalo skoraj na gumi..pa andrej je tudi se polek vozil :yes:

in zemlja je ena dolga ravna ploskev... sem letel že po celem svetu in govorim iz izkušenj. greva v peskovnik trance_04_baaa.gif

nimaš prav pomoje rolleyes.gifz subjektivnostjo lahko greš rožice risat, ne primerjat fizikalno dokazanih dejstev.

brez zamere, razkuri me to pač trance_33_sleep.gifče pa misliš drugače pa tudi prav...wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm nemore voda al pa sol pa pesek gume pobirat še posebej na motoru.

Guma se pobira ko je asfalt vroč in se lima kot čigumi potem jo pobere ne pa pozimi ki je itaq trda in hladna jo nemore razcefrat.

Sej če misliš drgač pa tut vredi..;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zemlja je ena dolga ravna ploskev... sem letel že po celem svetu in govorim iz izkušenj. greva v peskovnik trance_04_baaa.gif

nimaš prav pomoje rolleyes.gifz subjektivnostjo lahko greš rožice risat, ne primerjat fizikalno dokazanih dejstev.

brez zamere, razkuri me to pač trance_33_sleep.gifče pa misliš drugače pa tudi prav...wink.gif

glej jas ti povem iz izkušenj da ma prav...

( si videl danes da na 400m da nimaš za burek :D )

bimbo en

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!