Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

E to sm jst iskau, kr sm že prej za svojo hotu kupit in zdj spet nism LINKa najdu. Si jih že testirau?

Juree...večja frka je če vtrga okvir :D xD Sam kje je sploh fora, če jih odtrga? Potem ti itq unič use plastike in use -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E to sm jst iskau, kr sm že prej za svojo hotu kupit in zdj spet nism LINKa najdu. Si jih že testirau?

Juree...večja frka je če vtrga okvir :D xD Sam kje je sploh fora, če jih odtrga? Potem ti itq unič use plastike in use -.-

utrga jih če se km zataknejo oz. je prevelka obremenitev. Pr kšnm zdrsu  ti pa lahko precej pomagajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utrga jih če se km zataknejo oz. je prevelka obremenitev. Pr kšnm zdrsu ti pa lahko precej pomagajo :D

a) ,da motor drsi še dlje in gre na srečo v prepad?

B) ,da mogoče mal gištel zvije use skup ko zadane ob kašn robnik? :rolleyes:

Crash padi so čist delikatna izbira, se morš odločt al boš mev motor mal porajsan al pa ga bo treba pov zamenat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober crashpad se ti bo ob prevelikem šoku za motor utrgal. In ja, je naloga crashpada da naj nebi imel plastik popraskanih, vendar to je mišljeno pri manjših zdrsih, padcih motorja.

Vrjetno če si hodil v srednjo šolo ti logika pravi, da pri padcu 100km/h je ogromna sila na crashpad. Crashpad je pa privijačen na grušt. In kaj ti naredi če se crashpad nebi vtrgal, grušt bi ti zvilo.

Jez pravim JA crashpadu, ammmpak takemu, da bi mi ga pri večjem padcu utrgalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober crashpad se ti bo ob prevelikem šoku za motor utrgal. In ja, je naloga crashpada da naj nebi imel plastik popraskanih, vendar to je mišljeno pri manjših zdrsih, padcih motorja.

Vrjetno če si hodil v srednjo šolo ti logika pravi, da pri padcu 100km/h je ogromna sila na crashpad. Crashpad je pa privijačen na grušt. In kaj ti naredi če se crashpad nebi vtrgal, grušt bi ti zvilo.

Jez pravim JA crashpadu, ammmpak takemu, da bi mi ga pri večjem padcu utrgalo.

ja sej. Crash pad naj bi se ob določeni sili utrgu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rd bi prašal kero olje uporabljate za motor?

jst sm Petrolovga notr natanku, pa ni blo nč narobe :P 15w-40 če se ne motm, je že kašno leto od tega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred neki dnevi sma bla s kolegom na novem marofu.. pista je res super,tako asfalt kot tudi ovinki in lepo se da kolenčkat =).. tako,da bi blosuper če bi se r125 zbrali pa bi enkrt šli na novi marof se mal sprostit.. mogoče

že to sredo al pa četrtek, ker med tednom ni gužve =)).. lahk pa se še kdo drug pridruži..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred neki dnevi sma bla s kolegom na novem marofu.. pista je res super,tako asfalt kot tudi ovinki in lepo se da kolenčkat =).. tako,da bi blosuper če bi se r125 zbrali pa bi enkrt šli na novi marof se mal sprostit.. mogoče

že to sredo al pa četrtek, ker med tednom ni gužve =)).. lahk pa se še kdo drug pridruži..

jas sicer nimam r125 sem pa za če bi nas blo malo več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred neki dnevi sma bla s kolegom na novem marofu.. pista je res super,tako asfalt kot tudi ovinki in lepo se da kolenčkat =).. tako,da bi blosuper če bi se r125 zbrali pa bi enkrt šli na novi marof se mal sprostit.. mogoče

že to sredo al pa četrtek, ker med tednom ni gužve =)).. lahk pa se še kdo drug pridruži..

jst sm za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pismo, v nedeljo pa noben ne bi šel :(. Kva noben ne dela :D. Sory za :topic:

guzva je ob nedeljah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pismo, v nedeljo pa noben ne bi šel :(. Kva noben ne dela :D. Sory za :topic:

Jest bi šu če nebi mev mal predelanga :( next year... drgač pa ja, eni delamo cev tedn + nedelje :P

No da nam čist :topic: a je kšn majstr kej predelu yamahco? al še nuben ni nič ustvaru :?

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E to sm jst iskau, kr sm že prej za svojo hotu kupit in zdj spet nism LINKa najdu. Si jih že testirau?

Juree...večja frka je če vtrga okvir :D xD Sam kje je sploh fora, če jih odtrga? Potem ti itq unič use plastike in use -.-

Ne, hvala bogu jih še nism in tut upam de jih nebom :D

Sory za pozn odgovor :D

Glede gum: uni k jih mislte menat pejte zdej! Dunlop arrowmax d103 so pr Primcu 158€ z montažo in centriranjem :D

A kdo ve a se splača dt gor na yzf športn filtr :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, hvala bogu jih še nism in tut upam de jih nebom :D

Sory za pozn odgovor :D

Glede gum: uni k jih mislte menat pejte zdej! Dunlop arrowmax d103 so pr Primcu 158€ z montažo in centriranjem :D

A kdo ve a se splača dt gor na yzf športn filtr :) ?

Zlo poceni res :lol1: upam da se hecaš, ker na takih kot si ti, folk služi na veliko :naughty:

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, hvala bogu jih še nism in tut upam de jih nebom :D

Sory za pozn odgovor :D

Glede gum: uni k jih mislte menat pejte zdej! Dunlop arrowmax d103 so pr Primcu 158€ z montažo in centriranjem :D

A kdo ve a se splača dt gor na yzf športn filtr :) ?

Da nisi mel ti mogoče učer rdečo yamahco pr primcu?

Men je pa reku 170€ za dunlop

130€ za continental.

No jst sm si pa gume zrihtu sicer continental za 80€

Kje se da kupt za to yamaho druge zobnike?

Čak bom probu najdet en posnetek pa poglej če se kej spremeni zvok!?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 130-170€ je cena za komplet gum?

jst sm sam akrapoviča naroču..naj bi pršu jutr... čez zimo pa pride malosi kit...trenutn morm špart za avto in mi zle nebi znesel predelt motor in obenem kupt avta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 130-170€ je cena za komplet gum?

jst sm sam akrapoviča naroču..naj bi pršu jutr... čez zimo pa pride malosi kit...trenutn morm špart za avto in mi zle nebi znesel predelt motor in obenem kupt avta.

A ni škoda v to jajco not vlagat denar. Pa ja bolš da daš ta denar, ki ga mislit vložit v yamahco kasneje za eno 600 ss raketo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi mel ti mogoče učer rdečo yamahco pr primcu?

Men je pa reku 170€ za dunlop

130€ za continental.

No jst sm si pa gume zrihtu sicer continental za 80€

Kje se da kupt za to yamaho druge zobnike?

Čak bom probu najdet en posnetek pa poglej če se kej spremeni zvok!?

ja una rdeča je moja bla ja :D

pol je bla vrjetn una modra tvoja hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlo poceni res :lol1: upam da se hecaš, ker na takih kot si ti, folk služi na veliko :naughty:

kewo kokr js vem si mi ti te gume za 160€ ponuju :) samo gume, tuki je pa še centriranje pa montaža že u ceni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 130-170€ je cena za komplet gum?

jst sm sam akrapoviča naroču..naj bi pršu jutr... čez zimo pa pride malosi kit...trenutn morm špart za avto in mi zle nebi znesel predelt motor in obenem kupt avta.

in kolko hp pričakuješ z kitom pa akrapovičem :D ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja una rdeča je moja bla ja :D

pol je bla vrjetn una modra tvoja hehe :D

jp modra je bla pa moja ja. Je bil motor cel dan pr njih da so zamenal eno bogo plastiko.

Ampak če sm dobr vidu maš štrihane plastike ker se opazi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 130-170€ je cena za komplet gum?

jst sm sam akrapoviča naroču..naj bi pršu jutr... čez zimo pa pride malosi kit...trenutn morm špart za avto in mi zle nebi znesel predelt motor in obenem kupt avta.

pa ni škoda € dajat za kite pa tu .) pomje je bulš da daš dnar u šparavček pa si polej kupeš 600ss al pa kej podobenga kar ti je ušeč :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni škoda € dajat za kite pa tu .) pomje je bulš da daš dnar u šparavček pa si polej kupeš 600ss al pa kej podobenga kar ti je ušeč :D

vsak nej svoj denar zapravlja po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!