Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

glede linkov bi jih prilimal ampak potem noče odpreti strani :huh:

čene pa tako

v iskalniku na avto . net označiš kategorijo sport, yamaho, 125....

ko vam odpre motorje je ena yamaha rumena za 2.900€ (13-ta po vrsti)

potem je en oglas nižje rdečo-dela za 2.800€

in še eno nižje pa je črno bela za 2.500€

p.s.

glede čudnega zvoka v motorju- ali je zvok podoben morda kovinskemu zvoku?

lp

Popravljeno . Popravil burekparty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede linkov bi jih prilimal ampak potem noče odpreti strani :huh:

čene pa tako

v iskalniku na avto . net označiš kategorijo sport, yamaho, 125....

ko vam odpre motorje je ena yamaha rumena za 2.900€ (13-ta po vrsti)

potem je en oglas nižje rdečo-dela za 2.800€

in še eno nižje pa je črno bela za 2.500€

p.s.

glede čudnega zvoka v motorju- ali je zvok podoben morda kovinskemu zvoku?

lp

jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je bla baje cela mašina fuč. ME niti ni zanimalo, edin "strošek" kar sem ga imel s tem je bil da sm bil mesec in pol prikrajšan zaradi motorja :) ostalo pod garancijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men je bla baje cela mašina fuč. ME niti ni zanimalo, edin "strošek" kar sem ga imel s tem je bil da sm bil mesec in pol prikrajšan zaradi motorja :) ostalo pod garancijo

Jst bi potem še števc zavrtel na 0 al pa vzel druzga če je že druga mašina. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa si delal s mašino da ti jo je zrukal?

jah najbrž nč kej tazga. Furu se je tko ko vsak. Bla kšna napaka najbrž al je pa olja falil. Tko da če boš kupu ta motor bod zlo pozoren na olje če ga je dovolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah najbrž nč kej tazga. Furu se je tko ko vsak. Bla kšna napaka najbrž al je pa olja falil. Tko da če boš kupu ta motor bod zlo pozoren na olje če ga je dovolj

torej pri nakupu preverim olje v motorju in tudi tisto olje ki je za zavore?

pa zanima me koliko narediste povprečno km v eni sezoni

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej pri nakupu preverim olje v motorju in tudi tisto olje ki je za zavore?

pa zanima me koliko narediste povprečno km v eni sezoni

lp

hahahahaha

Ne! Olje preverji potem ko ga boš imel!

Odvisno od človeka kok bo naredu km. Maš ene k so nrdil s tem motorčkom tud tm okol 25000km v sezoni. Jst sm naprimer to sezono zaenkrat naredu 15000 in jih nameravam še okoli 6-7Kkm morda tudi več. Nikol ne veš kaj pride vmes. Drgač je pa to super motor za začetnika. Sam glej da ne padeš ker so deli prekleto dragi. Vrjem mam izkušnje! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha

Ne! Olje preverji potem ko ga boš imel!

Odvisno od človeka kok bo naredu km. Maš ene k so nrdil s tem motorčkom tud tm okol 25000km v sezoni. Jst sm naprimer to sezono zaenkrat naredu 15000 in jih nameravam še okoli 6-7Kkm morda tudi več. Nikol ne veš kaj pride vmes. Drgač je pa to super motor za začetnika. Sam glej da ne padeš ker so deli prekleto dragi. Vrjem mam izkušnje! :rolleyes:

kewo je naredu 29.000 se mi zdi.

Za začetek bi jst na temu motorju zamenjal obe gumi za najboljše oz. najdražje kar jih je na trgu. Verjemi ... koristen nasvet. Poraba lih ena 3 litra, vleče kot 4 taktn 125, ušečn na pogled ... skratka ... za enga junca pr 16 letih brez izkušenj super. Aja pa za pohvalt je sprednji zavorni sistem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewo je naredu 29.000 se mi zdi.

Za začetek bi jst na temu motorju zamenjal obe gumi za najboljše oz. najdražje kar jih je na trgu. Verjemi ... koristen nasvet. Poraba lih ena 3 litra, vleče kot 4 taktn 125, ušečn na pogled ... skratka ... za enga junca pr 16 letih brez izkušenj super. Aja pa za pohvalt je sprednji zavorni sistem.

Drgač 28765km :P hh

Gume: DUNLOP arrowmax d103, druzga ne rabiš (cca.130evru obe) :yea2: olje pa glej če ima motor prevoženih več kot 15 000km, kašn deci ga popije pol, men ga je sam enkrat na ex ruknu ene pov litra, sm na srečo opazu :rolleyes: crash pade si kupi, plastike oz. nalepke so prekleto drage... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač 28765km :P hh

Gume: DUNLOP arrowmax d103, druzga ne rabiš (cca.130evru obe) :yea2: olje pa glej če ima motor prevoženih več kot 15 000km, kašn deci ga popije pol, men ga je sam enkrat na ex ruknu ene pov litra, sm na srečo opazu :rolleyes: crash pade si kupi, plastike oz. nalepke so prekleto drage... :BUA:

To je sam za benz ena 1000€ xD

Pa so patentirani crash padi za R125? Nism nikjer zaslediu. Jih pa ta motor DEFINITIVNO rab. Najboljš da daš crash pade, zaščito sprednjih vilic in zaščito nihajke pa podaljšane uteži na balanci. To bo najboljše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolikšna je lahko potovalna hitrost na tem motorčku :D Pa zanima me kdaj se dela generalka, pa kok so mašine vzdržljive  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolikšna je lahko potovalna hitrost na tem motorčku :D Pa zanima me kdaj se dela generalka, pa kok so mašine vzdržljive ?

Preskoč 125 pa kup to kar maš na prikazni ;)

Sicer pa ... potovalna je ena 120, generalne ti neboš dočakau. ;) Vzdržljive pa tok kokr jih vzdržuješ :D premo sorazmerno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preskoč 125 pa kup to kar maš na prikazni ;)

Sicer pa ... potovalna je ena 120, generalne ti neboš dočakau. ;) Vzdržljive pa tok kokr jih vzdržuješ :D premo sorazmerno ;)

Sej bo to čez ene 2 leti :)

Drgač pa zanima me kok so vzdržljive glede tišanja na obrate itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sam za benz ena 1000€ xD

Pa so patentirani crash padi za R125?

So so. Stane pa neki čez 100€. Bolše to kot pa dati 200€ za plastiko in nalepko. Ampak to je samo ena plastika. Ko padeš gre pa cela stran motorja. No če že maš srečo ostane zadek ali pa maska cela. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo to čez ene 2 leti :)

Drgač pa zanima me kok so vzdržljive glede tišanja na obrate itd...

Skos lohka do 10.500 tiščiš pa nima bit kej narobe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje glej vedno, tud če je kao 4T ka zna mal popit oz. kr ornk.

Glede crashpadov bi jez ornk pogledou kakšne bi kupu. Panike ne bo k bo z mesta na tla padu, boš reku uh hvala bogu jih mam. Ko boš dejansko enkat res po tleh odletu, bi se mogu crashpad odlomit, da neboš grušta skrivu....

Aja...a jih je kdo že čez 34k km naredu? :)

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!