Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

a mi lohka kdo pove kje ste kupil te gume(dunlop arrowmax D103) oz mi da link da vidm kasne so kej cene pa to:D

Google je ameriško podjetje, ustanovljeno leta 1998, njegova najbolj znana izdelka sta istoimenski spletni iskalnik Google in Google Desktop, program za iskanje datotek, ki se nahajajo na uporabnikovih računalnikih. Poleg tega pa razvija tudi druge... :whistle::P

Drugace je yourfrend11 zgoraj napisal da so 180€ s premontažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google je ameriško podjetje, ustanovljeno leta 1998, njegova najbolj znana izdelka sta istoimenski spletni iskalnik Google in Google Desktop, program za iskanje datotek, ki se nahajajo na uporabnikovih računalnikih. Poleg tega pa razvija tudi druge... :whistle::P

Drugace je yourfrend11 zgoraj napisal da so 180€ s premontažo.

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace je yourfrend11 zgoraj napisal da so 180€ s premontažo.

Tocno ceno bom povedu mogoče že v pondelk. Po telefonu sm včer dubu odgovor okol 160€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno ceno bom povedu mogoče že v pondelk. Po telefonu sm včer dubu odgovor okol 160€

kje pa ti bodo to zamenjal če ni skrivnost ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa ti bodo to zamenjal če ni skrivnost ?

Jure Primec s.p. Cena pa cirka 160€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj k sm dubu motor trance_44_wink5.gif haha

aha bom pol kr snel še na drugi strani kr levga mi je itak odbil pr padcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha bom pol kr snel še na drugi strani kr levga mi je itak odbil pr padcu

PM ;)

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a ste mogoče vzel tiste distančnike s tačk?whistle.gif

jest sm zarad teh distančnikov padu, na ridah sm na eno grbino zadev mej sam odfukal sad.gif drgač pa pol mal merki, veliko jih je bilo ki so se kar mal čez mejo nagibal, ker distančniki so ti zdej meja, do kje je varno, pol morš met mejo v svojem občutku... velik jih te meje nima whistle.gif in se zato pač malce preveč položi in gre v maline, jebat ga, gume zmanjka surrender.gif

LP, pa previdno, sploh ti na kašnih ridah winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm zarad teh distančnikov padu, na ridah sm na eno grbino zadev mej sam odfukal sad.gif drgač pa pol mal merki, veliko jih je bilo ki so se kar mal čez mejo nagibal, ker distančniki so ti zdej meja, do kje je varno, pol morš met mejo v svojem občutku... velik jih te meje nima whistle.gif in se zato pač malce preveč položi in gre v maline, jebat ga, gume zmanjka surrender.gif

LP, pa previdno, sploh ti na kašnih ridah winkiss.gif

maline xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Distančniki so šli dol ja :) Mislm da s 5ko ključam, sj sm nek v tej temi že napisu ker ključ je...

Res da je kao neka zdrava meja, ampak ce mene prasas je to za mrzle gume...

Resno ti pravm, ko boš arrowmaxke ogreu, boš še po tački pa po avspuhu drzov. Ampak to je sam če so ogrete!!!!!!!!! pa vrjetn k boš avspuh zaslišu da se peleš, predvidevam da ga neboš uspeu dvignt :)

Drgač pa z ogretimi se še po tačkah da pelat brez problema, to je pa že ulalala nagib ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve, če ima tale "Yamahica" (rdeče-bela) barva, kakšne napake?

avtonet.jpg

Slike ne pokaže, ker (avto)ček nekaj štrajka, mi je pa čudno, zakaj lastnik vsak dan nalaga na novo oglas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve, če ima tale "Yamahica" (rdeče-bela) barva, kakšne napake?

Slike ne pokaže, ker (avto)ček nekaj štrajka, mi je pa čudno, zakaj lastnik vsak dan nalaga na novo oglas ...

heeh eden izmed razlogov je lahko ta ker je nervozen in bi rad vse na što prije ,ter vsak dan deva motor gor/dol da je motor vedno med zadnjih100 , drugega efekta nevidim pri tem kar pocne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima če kdo ve kej glede športne elektronke

dej mi kšn link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda kupovat športno elektroniko in ostale stvari... raje prihrani denar z močnejši motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malosi elektronka stane 403€...saj lani je bla tolk...cena vse pove--> predrago, premali učinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ljudje pa od kje vam toliko dnarja, še pred leti sem se komaj namatral, da sem nabral za tisti bogi 125ccm mlinček. Vi pa nove motorje, pa še nove izpuhe pa nv kaj še vse, samo da bi šlo 200km/h po števcu. Potem ko bi se pa tega naveličal, tudi 400km7h. ne bi bilo dovolj :P...

Jejhata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je kupu mojo bivšo yamahco sm slišov... zaribala takoj whistle.gif mjbi kdo od tu gor?

Pa je že ko si jo ti prodal "umirala"wacko.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker vm je un komu jo je kewo prodal, mal spucal, kilometre nekak nazaj dal, pa prodajal za šeenkrat več.

Tko da kewo nevem če je dal čist zjahano naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!