Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Ja če si dal gas pa je crknu lhk da ga zalije al pa de ma preveč zraka. A v prostem teku pa lepo lavfa ko ga enkrat užgeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej mi je enih 2x tak crkno med vožnjo tak da zgleja de bencin pa zrak. Nekaj sem že nastavljal dize ki so vune samo mislim da še je not v fergazeru neka diza. V prostem teku pa normalno laufa.

Ju3 bom pogledal, spihal ter nastavil fergazer pa da vidimo kaj bo.

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Krosar je zdaj vžgal kriva je bila svečka. Na tem motorju sem menjal že 2 svečke pa me malo zanima kakšen tip oz oznako svečke imate not? Jas sem imel zdaj toto ta najbolj poceni pa mislim da ni najboljša in pa da lahko tudi vpliva na elektriko ( kot da prekinja ).

Sedaj so mi proporočili NGK BR9EG KAJ PRAVITE?

Popravljeno . Popravil micooo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Krosar je zdaj vžgal kriva je bila svečka. Na tem motorju sem menjal že 2 svečke pa me malo zanima kakšen tip oz oznako svečke imate not? Jas sem imel zdaj toto ta najbolj poceni pa mislim da ni najboljša in pa da lahko tudi vpliva na elektriko ( kot da prekinja ).

Sedaj so mi proporočili NGK BR9EG KAJ PRAVITE?

Jst imam na Hondi NGK BR-9-EG. Ni da ni! ( in to je mislim, da tudi predpisana svecka. Ne dajaj narobnih sveck, ker lahko zariba! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj vem glede totih toplotnih vrednosti pa to samo so mi v trgovini dali tako ne. Zaj bom pa toto nabavo pa da vidim kaj se bo zgodlo.

Hvala ti za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj vem glede totih toplotnih vrednosti pa to samo so mi v trgovini dali tako ne. Zaj bom pa toto nabavo pa da vidim kaj se bo zgodlo.

Hvala ti za odgovor!

Toplotne vrednosti so kurac. Sm dal noter Champion 9 /nevem kater model in je odtrgalo vratek in motor je posledicno zaribal :) )

Vzemi predpisano in konec. Pa nasplosno imam jst to svecko na treh motorjih in na vseh deluje SUPER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Menjal sem svičko in sicer sem dal not NGK BR10EG. Krosar zdaj gre tako kot mora, težava z elektriko se je odpravila tako da je zdaj vse super:d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Menjal sem svičko in sicer sem dal not NGK BR10EG. Krosar zdaj gre tako kot mora, težava z elektriko se je odpravila tako da je zdaj vse super:d.

Za toplo vreme je tut 10ka dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da ste kr zapustil to temo. A kdo ve kje bi se dal kupt nosilc za tablco (sportn)

se da sam so dragi. raj ga sam doma nered.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi daš kšn nasvet kako nej se lotm tega.

Skiciraj si luknice...premeri vse...dobi kos železa....naprej deli po želji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno!!!!!!!!!

dans sm naroču modro yamaho yzf r125. Dobim jo čez prbližno 3dni. Sam izpit pa še vedno delam mam komi 4ure inštruktor je pa zbolev. Sej se bom probu zment da bi mel čim večkrat v tednu in tko hitrej naredu. Aha pa še to. Dubu sm jo za 3700€ kr sm plaču z gotovino iz prve (no ubistvu fotr)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je pa mogu met veze

nevrjam da je meu glih neke veze. dostkrat pomagače rečeš če se da dubit kšn popust. :whistle: no vsaj men je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevrjam da je meu glih neke veze. dostkrat pomagače rečeš če se da dubit kšn popust. :whistle: no vsaj men je :naughty:

sej sm težil pa ni hotu na noben način spustit niži kokr 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druge barve + nimaš tiste serijske napake kot 08 :D

ni nujno, lahko se še pokaže da jo imajo tudi letošnji modeli :P haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!