Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

kaje a? a resnica buli ane :naughty: :010 jajca jajca

litr vašga olja(4t), je šenkrad draži ko litr mojga ola(2t), pa še več vm olja žre ku men rs-ka :lol1::yea2:

Ti si mal retarderan pomoje. Kurac je 4t olje draži k 2t. Jst sm dau za motul 5100 10w50 2l 24€. Dons sm pa u aprilijo tanku motul 800 2t 23€. Ni čudn d vm aprilije ribajo če tankate od omw olje za 3 € :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si mal retarderan pomoje. Kurac je 4t olje draži k 2t. Jst sm dau za motul 5100 10w50 2l 24€. Dons sm pa u aprilijo tanku motul 800 2t 23€. Ni čudn d vm aprilije ribajo če tankate od omw olje za 3 € :whistle:

Aja pa 2t motula 800 je sam 1l d nebo pomote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne se norca delat...kr pr rski nikol neveš lahko ti juter ribne :D

to je pa res...kaj bo ko bojo stare tolk kot rske nekatere in cagive :D sploh šlo nebo več

Ma dej dons je mene tok stisnl ko mi je benza zmankal :unsure: Anže je reku, da ko ti ribne je najprej zamor kakor da ti bo benza zmankal

pol ti pa sam blokira :unsure: V glavnem, sem le prestavil v rezervo in se mirne duše peljal proti domu :OK:

Za kkšno žensko začetnico bojo dobre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe no se mi je zdel, k zadne čase se same R125-ke vozjo ukol :P uglavem, ko zrihtaš se vidmo na cest pa pozdravmo an :D rdeče bela r6ka pa enak kombinezon :D

po sm pa tebe vidu zanc mislim da na cesti od tuša prot krožnmu (merkator), me je kr mal zamamla r6ka :)

Ti pomaham ce te prepoznam, mam pa rdecebelo r125 pa belo rdeco jakno, al pa čist črn kombinizion...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po sm pa tebe vidu zanc mislim da na cesti od tuša prot krožnmu (merkator), me je kr mal zamamla r6ka :)

Ti pomaham ce te prepoznam, mam pa rdecebelo r125 pa belo rdeco jakno, al pa čist črn kombinizion...

Čist možno ja, grem doskat mim :D No zmenen, js itq usakmu pomaham :Dsploh, če je Yamaha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si mal retarderan pomoje. Kurac je 4t olje draži k 2t. Jst sm dau za motul 5100 10w50 2l 24€. Dons sm pa u aprilijo tanku motul 800 2t 23€. Ni čudn d vm aprilije ribajo če tankate od omw olje za 3 € :whistle:

člowk jst tankam tts in ga dobim za 10€, v trgovini je pa okol 20€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere ampak to je čista tzr-ka (vilce,balanca,gume,bremze,feltne,......) u glavnm to je več kot pol delu od 50-ke :whistle:

aha a taku pol zgledajo razbita jajca :hmm: zanimivu

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere ampak to je čista tzr-ka (vilce,balanca,gume,bremze,feltne,..... .) u glavnm to je več kot pol delu od 50-ke :whistle:

aha a taku pol zgledajo razbita jajca :hmm: zanimivu

Ja tvoja rska je pa pod oklepi zihr prava zverina... Če nimaš ka pametnega za povedat bodi tiho. Si že izrazo svoje mnenje da je ta yamaha jajce zej pa lahko utihneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere ampak to je čista tzr-ka (vilce,balanca,gume,bremze,feltne,..... .) u glavnm to je več kot pol delu od 50-ke :whistle:

aha a taku pol zgledajo razbita jajca :hmm: zanimivu

To se tebi sam zdi, pomoje, da če so že tole deli od tzr-ke potem so 100% ojačani oz. narejeni za malce  večje obremenitve :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tebi sam zdi, pomoje, da če so že tole deli od tzr-ke potem so 100% ojačani oz. narejeni za malce večje obremenitve :naughty: :rolleyes:

hehe sanjej da je kej ojačanu sej sm mew tzr-ko in vem kakšni so deli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sanjej da je kej ojačanu sej sm mew tzr-ko in vem kakšni so deli.

zka bi pa spreminjal kej velik pa ojačeval? končni hitrosti sta tak skor enaki (če je tzrka predelana) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink ne bodi zaj preveč pameten ko maš rs 125. prej pa si govoril kak bi raje mel tomos 125 zato ker je 4t, ker je malo stroška pa da nebi rad mel rs ker bi moral v njo vsak mesec celo štipendijo porinit... zaj ko je pa enemu r125 zaribala pa so kar vse zanič, saj pa vsak motor lahko zariba tudi tvoja rs :naughty:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fink ne bodi zaj preveč pameten ko maš rs 125. prej pa si govoril kak bi raje mel tomos 125 zato ker je 4t, ker je malo stroška pa da nebi rad mel rs ker bi moral v njo vsak mesec celo štipendijo porinit... zaj ko je pa enemu r125 zaribala pa so kar vse zanič, saj pa vsak motor lahko zariba tudi tvoja rs :naughty:

čaki čaki tomosa pa nemoraš z temi jajci primerjat :D hehe zejbavam, mal jih moram k taku govorijo kulku rs-ke ribajo, pa žrejo,olje,......-

ja tisto je blo gledano iz finančnega vidika ampak pol vidš ta to ni tak strošk.

moja reska je pa že riblna, je glih po generalni (700km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sanjej da je kej ojačanu sej sm mew tzr-ko in vem kakšni so deli.

Najbol, da prpelemo eno R125 pa eno tzr-ko pa obema damo plastike dol pol pa primerjamo dele, keri se razlikujejo in keri ne.

Sam, da ne boš začeu še trdt, da sta obe mašini isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam krosara yamaho yz125 in mi med vožnjo trokira oz zmanjkuje štroma vsaj tako mislim. Vožnja po grobem terenu semizdi da je še toliko hujša. Menjal sem svečko vendar ni pomagalo, mehaniki so rekli da bi naj bla cinšpula ali navitje. Imam pa še en problem. Krosar na začetku namreč ne potegne,pravijo da zato ker je 2T motor vendar se mi zdi da ga zelo duši. Z očetom sma nastavljala vžig in fergazer vednar nič. Nazadnje ko sem se peljal je samo zabolil in ugasnil. Zakaj prihaja do tega nwm.

Zanima me če je kdo že mel kakšno podobno izkušnjo. Prosim za vaš nasvet.

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam krosara yamaho yz125 in mi med vožnjo trokira oz zmanjkuje štroma vsaj tako mislim. Vožnja po grobem terenu semizdi da je še toliko hujša. Menjal sem svečko vendar ni pomagalo, mehaniki so rekli da bi naj bla cinšpula ali navitje. Imam pa še en problem. Krosar na začetku namreč ne potegne,pravijo da zato ker je 2T motor vendar se mi zdi da ga zelo duši. Z očetom sma nastavljala vžig in fergazer vednar nič. Nazadnje ko sem se peljal je samo zabolil in ugasnil. Zakaj prihaja do tega nwm.

Zanima me če je kdo že mel kakšno podobno izkušnjo. Prosim za vaš nasvet.

HVALA

A zdaj sploh uzge? Ce je tko zamukal in ugasnil je verjetno zaribal :D ( po moznosti je se kolo blokiralo xD ).

Verjetno je cinspula. Po mojem. Kaj drugega bi bilo tezko. Al pa mogoce zastopan vplinjac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HvALA ZA MNENJE

Ne zaribo ziher ni ker sma z očetom pred tednom dni ojnico menjala ker je mela ful dosti lufta... Vglavnem ze zvok ma neki taki cudni na zacetki ko potegne zaboli. Te pa gres v grabo pa komaj prides gor ker ne potegne takoj, ko pa cukne pa na zadno mece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol, da prpelemo eno R125 pa eno tzr-ko pa obema damo plastike dol pol pa primerjamo dele, keri se razlikujejo in keri ne.

Sam, da ne boš začeu še trdt, da sta obe mašini isti.

ne sam iste stvari so: balanca z križi in vilcami,feltne,dimenzije gum posledično tut gume, zadna bremza...

nism s tem nč slabga mislu dam povem kaj lahko zamenaš z tzr-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HvALA ZA MNENJE

Ne zaribo ziher ni ker sma z očetom pred tednom dni ojnico menjala ker je mela ful dosti lufta... Vglavnem ze zvok ma neki taki cudni na zacetki ko potegne zaboli. Te pa gres v grabo pa komaj prides gor ker ne potegne takoj, ko pa cukne pa na zadno mece.

Mogoce narobe nastavljen vplinjac? Ce obrnes gas do konca ga zalije? ( ko je topel )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zalije ga. Občuti se v nizkih obratih pod punim gasom gre normalno. Razen glede elektrike ko daš ti pun gas nima čistega zvoka. Danes sem še ga probo vžgat pa ni šlo. Bat gre normalno nič ne ruži v mašini tak da pomoje nima dovoda bencina al pa je ki kej zaštopano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem dodati da ko je crknil sem se potisnil v grabo in je vzgal, vendar sem mu dal gas in je spet crkno. Zdaj sem ga ze razstavil pregledal lamele ki so cele, jutri pa še bom probal sčistiti fergazer pa da vidimo kaj se bo zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!