Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Nisem si ga kupo. Bom si ga, če bom skuter prodal.

Ma kakšn ATV špari si za rsko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak jas grem pa upam da jutri ko pridem na forum da ne bo en kup takih objav ki so ble do zdaj. :) Lastniki Yamahe YZF-R 125, začnite z debato o motorju ker jas še zaenkrat ne morem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas še zaenkrat ne morem. :)

Potem pa prosim te, nehaj nabijat vsepovprek.

Kar se pa motorja tiče. V testu med CBR, RS in YZF je zmagala YZF predvsem zaradi agilnosti agregata. Lep motorček, škoda le, da sem previsok za športne motocikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V testu med CBR, RS in YZF je zmagala YZF predvsem zaradi agilnosti agregata.

V kateri reviji?

p.s. Že vidm k0cija udspodi (bere temo)... A bo treba brisat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upoštevaj, da je bila RSka blokirana. Odblokirana jo nese po sprednji. Sicer pa, če bi tekmoval mito...bi se zgodba kaj hitro obrnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bila revija SuperBike Magazin številka letošnji marec, mogoče januar, nisem siguren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upoštevaj, da je bila RSka blokirana. Odblokirana jo nese po sprednji. Sicer pa, če bi tekmoval mito...bi se zgodba kaj hitro obrnila.

Pa ka ti spet neki brezveze govoriš? Niti vozo nisi katerega od teh motorjev pa pametuješ neki. Po spredni ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bila revija SuperBike Magazin številka letošnji marec, mogoče januar, nisem siguren.

Kje si jo kupil? Jo imaš še doma? dei to morš scenirat in slike nalept na forum (ilegal) sam bo pa dobro čtivo za brat.

Da nebomo brez izkušn neki braz veze govoril...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilo RS sem že vozil, Mitota tudi...od yamah pa samo TZR, ampak to je 2 taktno. 4 taktno pa samo Tomos SM 125. Želje po vožnji YZF pa nimam in nikoli nisem imel. Sicer pa...po sprednji se samo reče. Pojdi še malo študirat slovenski jezik, ker zgleda, da ti ni čisto vse jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa...po sprednji se samo reče. Pojdi še malo študirat slovenski jezik, ker zgleda, da ti ni čisto vse jasno.

Lastiš si pa ne nobenega od naštetih.

-Ne žali ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no u glavnem bom jst zakluču. 2t je zakon!!!!!!!! 4t je jajc hitr prodejte jajca pa si 2t stroje kupte :D kaj je zakonnnnnnnnnn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu zdele k0ci neki piše :whistle: grem jst raj hitr vn iz te teme :whistle::smoke:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SuperBike sem dobil na naših spletnih križiščih p2p datotek. Je pa v .pdf formatu. Bom še enkrat dol potegnil in jo naložil za vas :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu škoda da me ni blo doma da bi se tudi jas lahko prepiru :whistle: ...najjača fora je pa bla ko je mfink primerju rs z 600....torej 30km(odprta) proti 135km....ups nekateri pravijo 34km...drgač pa ja..rs gre kar hitr :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vi normalni? A ste nepismeni ali kaj podobnega? Naslov teme je Yamaha YZF-R125 in ne Aprilia RS, ATV,...!!! Takoj, ko bom imel kakšno uro časa se bom lotil pucanja teme, vključno z uporabniki! Verjetno sami veste kateri ste. Neštetokrat sem opozarjal, poskušal bit fer in prijazen...pa očitno se z vami tako ne da... gremo pa na drug način. Jebat ga...

k0ci: prosim naslednjič brez opozoril, da gredo v drugo temo ipd. so bili že prevečkrat opozorjeni s podobnimi ukrepi.

Ni čudno, da potem bralci odpirajo nove teme o istem motorju...komu pa se da brati to vaše babje pričkanje v temi, ki bi morala biti predvsem tehnična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo drug nosilc za tablco (športn). Dej če ma kdo a lahk objav sliko kr me zanima kak zgleda, pa nej se vid cel zadek motorja. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še enkrat dol potegnil in jo naložil za vas :rolleyes:

Dei tiste 3strani boš pa že nalepil. Sei bi se jest cait uzeu-pa nimam ČIST NČ placa na računalniku :doze:

@yourfriend:

Uzamš si 5min časa, nove žmogovce,... pa mal pleha in maš narjen. Škoda kupovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dei tiste 3strani boš pa že nalepil. Sei bi se jest cait uzeu-pa nimam ČIST NČ placa na računalniku :doze:

@yourfriend:

Uzamš si 5min časa, nove žmogovce,... pa mal pleha in maš narjen. Škoda kupovat.

točn tko jst sm si tut naredu nosilc po mojm okusu, pa še nastavljiv je (nagib)

mi je čist bv dat 30€ za en kost pleha k ga sam nardim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo drug nosilc za tablco (športn). Dej če ma kdo a lahk objav sliko kr me zanima kak zgleda, pa nej se vid cel zadek motorja. :worship:

post-23788-1243165788_thumb.jpg post-23788-1243165796_thumb.jpgpost-23788-1243165802_thumb.jpg :OK:

Popravljeno . Popravil Bega
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!