Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Daj kr ti. :naughty: :D To je sicer zdaj bolj :topic: . Kaj pa če si daš gor športni auspuh, večji frgazer, dize, bi te šel več kot 136? To je sicer dosti za 125 ccm zablokiran motor. :worship:

kaj vam mora človek res narisat da kaj zastopite :slap: ne izpuh, ne fergazer in ne dize ti ne pomagajo če češ večjo končno, ker ima moped omejevalec obratov, pa daš lahko gor dvojnega akrapoviča od R1, za dizo lahk vzameš kar cev po kateri iztrebki odplavajo iz sekreta v kanalizacijo za fergazer pa motor od jumbo jet-a......., k večji končni ti pomaga samo ali odstranitev blokade (kar ni dobro za mašino) ali menjava zobnikov da bi mel drugačne prenose

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj kr ti. :naughty: :D To je sicer zdaj bolj :topic: . Kaj pa če si daš gor športni auspuh, večji frgazer, dize, bi te šel več kot 136? To je sicer dosti za 125 ccm zablokiran motor. :worship:

jao jao r125 je ainšpric. če čš da bo šla več dej gor orng kit, pa za 2 zoba večji prvi zobnik pa to je to. pa fajn bi blo še power comanderja gor prklopt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi bi samo nekej predelaval... :headbang:

raj se pejte vozit :naughty:

Jas ne bi predeloval zanimajo me samo opcije. :) (vsekakor bi vedno mel orginalno mašino ker za mene je motor tiste znamke katere mašino uporablja - Yamahina mašina - Yamaha :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas ne bi predeloval zanimajo me samo opcije. :) (vsekakor bi vedno mel orginalno mašino ker za mene je motor tiste znamke katere mašino uporablja - Yamahina mašina - Yamaha :D )

Najprej si kup motor.

Če hočeš met hitrost si kup motor ki je zmogliv

in ne poln nepotrebne plastike ki LE dobro izgledajo.

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ne kupit kar gre nekaj 30 več, pa žge olja ko mi v bajti čez zimo :rolleyes:

13€ pride liter olja in nucas ga na 700km. Torej na 100km je to 2€. BANKROT MAJKEMI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vam mora človek res narisat da kaj zastopite :slap: ne izpuh, ne fergazer in ne dize ti ne pomagajo če češ večjo končno, ker ima moped omejevalec obratov, pa daš lahko gor dvojnega akrapoviča od R1, za dizo lahk vzameš kar cev po kateri iztrebki odplavajo iz sekreta v kanalizacijo za fergazer pa motor od jumbo jet-a......., k večji končni ti pomaga samo ali odstranitev blokade (kar ni dobro za mašino) ali menjava zobnikov da bi mel drugačne prenose

to lahk napišeš še 100x, pa grem stavt da se bo najdo en pubec, ko bo spet isto sprašval :headbang::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13€ pride liter olja in nucas ga na 700km. Torej na 100km je to 2€. BANKROT MAJKEMI!

13€ na 700 se lepš sliš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej si kup motor.

Če hočeš met hitrost si kup motor ki je zmogliv

in ne poln nepotrebne plastike ki LE dobro izgledajo.

he he, a zmogljiv motor je 125ccm prdulja? No, vsak dan nekaj novega. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mularija ne ve več kaj bi rada, najraje bi imeli raketo, ki bi mogla it v štant gasu 200km/h+, najrajši je ne bi nikoli na servise peljali, še manj pa tankali.

>Najbolje, da si nabavite kolo, pa bosta vsaj zadnji dve stvari izpolnjeni.

Zdaj pa dost :topic::whistle:

Pa lep večer še naprej;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je 136 km/h čisto dovolj in niti nisem nor na hitrost (včasih je pač treba po gasu ampak dobro :D ). Zanimalo me je samo kak so mislili 20 konjev ven dobit to pa je čisto vse. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, a zmogljiv motor je 125ccm prdulja? No, vsak dan nekaj novega. :rolleyes:

hja 4t 125ccm zihr ni zmogliv. le kaj je še zmoglivšejga od 125 4t :? ja 2t raketa mnde! (za vas: prdula,čebela,kurilna peč,....)

sam mene bi blo sram če bi vozu neki "težki" 4t "stroj" , pol ga pa ena "prdula" prehiti :whistle:

lejte sprjaznte se da z 2t nebote mogl nikol tekmovat

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za men ni dosti važn kolk gre. Moja gre 115 pa me glih boli ku*** in sem se sprijazno z tem ker itak vem da bo enkrat nekaj boljšega in močnejšega pod ritjo. Za mene je dost bolj važno da se naučim ovinke dobr vozt in da bom iztisnil iz r 125 vse kar se da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo reku, da s kom tekmujem. Samo vsi nekaj nabijate proti 4T, v rit si zabijte svoje 2T...

Nikoli nism reku, da sm kšnga z rsko pihnu, ali da ga pihnem, nevem mogoce mate za 2cm večje tiče ko greste 30 več. Govorite oh in sploh čez 4T pa sem nekaj povedal tudi jaz čez 2takt ane...

Res, ni mi do tega da bi tok več keša metal v motor, ko že tako ali tako saj za 7€ dnevno tankam pa mi pije 3-4 litre, kaj če bi mel sfrizirano rsko ene 9...Ne hvala. Pa spet nabijajte, ce hocte... Raj 3€ na dan pa 2€ na 100km kokr je en zracunu dajem na kraj pa za ksn servis mn, da bo saj 1/100 ko bom kupoval 600.

Vi pa pridno frizirajte svoje RSke, in si vecite svoj ego ko vm gre 30 več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo reku, da s kom tekmujem. Samo vsi nekaj nabijate proti 4T, v rit si zabijte svoje 2T...

Nikoli nism reku, da sm kšnga z rsko pihnu, ali da ga pihnem, nevem mogoce mate za 2cm večje tiče ko greste 30 več. Govorite oh in sploh čez 4T pa sem nekaj povedal tudi jaz čez 2takt ane...

Res, ni mi do tega da bi tok več keša metal v motor, ko že tako ali tako saj za 7€ dnevno tankam pa mi pije 3-4 litre, kaj če bi mel sfrizirano rsko ene 9...Ne hvala. Pa spet nabijajte, ce hocte... Raj 3€ na dan pa 2€ na 100km kokr je en zracunu dajem na kraj pa za ksn servis mn, da bo saj 1/100 ko bom kupoval 600.

Vi pa pridno frizirajte svoje RSke, in si vecite svoj ego ko vm gre 30 več...

mas kr prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo reku, da s kom tekmujem. Samo vsi nekaj nabijate proti 4T, v rit si zabijte svoje 2T...

Nikoli nism reku, da sm kšnga z rsko pihnu, ali da ga pihnem, nevem mogoce mate za 2cm večje tiče ko greste 30 več. Govorite oh in sploh čez 4T pa sem nekaj povedal tudi jaz čez 2takt ane...

Res, ni mi do tega da bi tok več keša metal v motor, ko že tako ali tako saj za 7€ dnevno tankam pa mi pije 3-4 litre, kaj če bi mel sfrizirano rsko ene 9...Ne hvala. Pa spet nabijajte, ce hocte... Raj 3€ na dan pa 2€ na 100km kokr je en zracunu dajem na kraj pa za ksn servis mn, da bo saj 1/100 ko bom kupoval 600.

Vi pa pridno frizirajte svoje RSke, in si vecite svoj ego ko vm gre 30 več...

ni fora v tem da gre 30 več, na 2t dobiš podoben občutek ko na 600, to je ta občutk ko se pr 7.000 utrga motorju.

rs-ka cca 6s do 100kmh...........yamaha r 125 kolk ma do 100? 12-13 sekund?

pa na kurac mi gre pr jamahi k je neki wanabee nabit motor, sam plastik fantastik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni fora v tem da gre 30 več, na 2t dobiš podoben občutek ko na 600, to je ta občutk ko se pr 7.000 utrga motorju.

rs-ka cca 6s do 100kmh...........yamaha r 125 kolk ma do 100? 12-13 sekund?

pa na kurac mi gre pr jamahi k je neki wanabee nabit motor, sam plastik fantastik.

Pol se pa zbudiš s prstom u riti pa motulovo flašo u levi roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa zbudiš s prstom u riti pa motulovo flašo u levi roki.

kaj k sm kej narobe povedow.

to se lahko uglašajo samo tisti ki niso vozil 2t rakete (vsaj mal več kot 10km)

pa povej mi pol zakaj sm mogu za tem "strojem" vozt z 4 brzino? un pa že pod šipco pa nevem kuga, vrjetn je mislu da bo rekord prebu?

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj k sm kej narobe povedow.

to se lahko uglašajo samo tisti ki niso vozil 2t rakete (vsaj mal več kot 10km)

pa povej mi pol zakaj sm mogu za tem "strojem" vozt z 4 brzino? un pa že pod šipco pa nevem kuga, vrjetn je mislu da bo rekord prebu?

To ti je pa tk splošno znanje da 4-takter nima kaj za iskat proti 2-takteru... Samo pretiravaš s tem da se pri 2 takteru čuti "stroj" filing kot pri 600 in več...Je tu več dejavnikov pomembnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!