Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

gre po zadni in po sprednji preverjeno ;) samo finta je v tem da mi je že semering na vilci začel spuščat in to kr... :P

Ja a ti pa mislis vsakih nekaj tednov semering menjat? Si se uprasal koliko pridejo nove vilice?

Ce se hocete po zadnjem furat kupite motarda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva od njih sta moc masine in kvaliteta vzmetenja. Cez pol leta, bos sel kupovat nove vilice :) garantiram :) (ali pa vsaj krize xD )

Pa tudi tezko se bos s tem naucil in drago te bo stalo. (drage plastike, in padel bos 100%)

jah lej jst z mojmu xt jam nikol še nism padu k sm se po zadnji furov pa se kr dostkrat po zadnji vozm.

glede vilc maš pa prov an jst sm jih tud že enkrat sfukov mislm semeringe.

Popravljeno . Popravil and051602
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da mam js mašino v kurcu ker mam končno 110 km/h drugi mate 130, pa pune hakle mi olja pije drugim spet ne tak da nevem :D:D

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ti pa mislis vsakih nekaj tednov semering menjat? Si se uprasal koliko pridejo nove vilice?

Ce se hocete po zadnjem furat kupite motarda.

pa to bom zdaj prvič menjal... sai ne mislim met več dolgo te yamahe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte zdaj kak ste zadovoljni z nakupom te Yamahe. :D Pa ocenite lahko od 1-10 če hočete. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem zelo zadovoljen z to yamaho...meni je zelo všeč oblika, ampak nujno je potrebno menjat nosilec tablice, ker je grd..:D

jaz mam motor skoraj eno leto in imam prevoženih 9300km in ni bilo z njim nobenih problemov...

edina stvar ki me moti na tej yamahi je moč motorja...manjka ji konjev..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni nazaj sem imel priložnost voziti tole zadevo. Zavore so v primerjavi z ostalimi 125-kami, ki sem jih vozil vrhunske(!), vzmetenje je OK in drža ni preutrujajoča kljub temu, da je "na nos". Kakšnega večjega cukanja pri manjših obratih ni (tudi v višjih prestavah) zahvaljujoč el. vbrizgu. Suma sumarum- super moped! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem zelo zadovoljen z to yamaho...meni je zelo všeč oblika, ampak nujno je potrebno menjat nosilec tablice, ker je grd.. :D

jaz mam motor skoraj eno leto in imam prevoženih 9300km in ni bilo z njim nobenih problemov...

edina stvar ki me moti na tej yamahi je moč motorja...manjka ji konjev..

lp

kje se da pa dobit ta nosilec pa za kok. :rolleyes: Men je ta yamahca zlo všeč in ji dam 10ko čeprav bo moja čez približno mesec in pol. Komi čakam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še neki me zanima :topic: . A kdo mogoče ve če bodo s 1.junijom tud za motorje kej podražil vinjete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok prbližno rab da pride do 100km/h? Za končno sm pa prebrl da gre 136km/h. A zlo dolg nabira to hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polletne vinjete BOJO ZIHER, za ceno pa nism prepričan. na tvojmu mestu bi si šeu po novo rajš ja...

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok prbližno rab da pride do 100km/h? Za končno sm pa prebrl da gre 136km/h. A zlo dolg nabira to hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok prbližno rab da pride do 100km/h? Za končno sm pa prebrl da gre 136km/h. A zlo dolg nabira to hitrost?

Na grobniku po ciljni ravnini dobi 135 notr..če ti to kej pomaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem zelo zadovoljen z to yamaho...meni je zelo všeč oblika, ampak nujno je potrebno menjat nosilec tablice, ker je grd.. :D

jaz mam motor skoraj eno leto in imam prevoženih 9300km in ni bilo z njim nobenih problemov...

edina stvar ki me moti na tej yamahi je moč motorja...manjka ji konjev..

lp

Moč motorja je zato točno 15 konjev, ker je to omejeno z zakonom za 125 ccm (to sigurno že veš :D ). Koliko je na tem res, ne vem, ampak na motosvetovem testu Yamahe YZF-R 125 piše, da so "Yamahovci" povedali, da bi se iz tega motorja dalo iztisnit okoli 22 konjev. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je kdo mogoče dans vozu mim štepanjskega naselja pr bejzbol igrišču z modro yamaho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moč motorja je zato točno 15 konjev, ker je to omejeno z zakonom za 125 ccm (to sigurno že veš :D ). Koliko je na tem res, ne vem, ampak na motosvetovem testu Yamahe YZF-R 125 piše, da so "Yamahovci" povedali, da bi se iz tega motorja dalo iztisnit okoli 22 konjev. :D

ja bi se dalo iztistnt 22konjev. :naughty: pa veš kaku? taku da mu 2 takta vn uzameš :krneki: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi se dalo iztistnt 22konjev. :naughty: pa veš kaku? taku da mu 2 takta vn uzameš :krneki: :lol1:

Kaj pretiravaš, vložiš 2000€ vanjo pa maš 22 konjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pretiravaš, vložiš 2000€ vanjo pa maš 22 konjev :D

al pa tako ja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa blokada pri 11 000 obratih? Pa mogoče se še najde kje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobro no pa če so rekli da bi lahko tolko iztisnili iz mašine je ziher še nekaj drugega, al ne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!