Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Ok torej ta Yamaha gre 136 km/h. Kolko pa gre vam aprilija?

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

A si že spet začel? Pa koji kurac je važn al gre 136.5484903 km/h al 155,54874km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premožni fantki ane? Sevede...

poleg tega pa tanova RS stane 5.000 jaz sem dal pa 3.500 za motor....

Me prav zanima kolk maš ti napileno kar praviš da je res SS, sori hud...

Glei:

Jest dnarja nimam. Minimalist sm. Če rabm si nardim pa naj zgleda še tok šalabajzast_jest to cenm.

Za rojstni dan sm si kupil najlepše darilo kar sem jih kdaj dobil.

Dal sem 800€ za RSko.

500€ za dele.

1200€ motor z gumam ki bojo zdržale še kakih 2k Km.

Stari: Đabe ti je to.

3500€_a veš kok je to za 125 motor? Ma preveč. Vsaj za moje pojme.

Hočš met "novi motor na trgu"... Zakaj? ker ma nove plastike in je DRUGA yama ki je podobna R1ki? (TZR je prva)

Kupš za 800€ rsko letnik 1997 daš še malo denarja vanjo...

ma boš mislu, da si boga za jajca prjeu :rolleyes:

:lol1:

dej pejd ti raj na ringaraja forum nabijat

Ne ga strašit k si bo mogu motor KUPT da ga bomo resno jemal. (sei sm biu jest isti_priznam)

ei mam 19let izpit za 25Kw.

In furam 125rsko.

pol na 250-2t.

... (upam da mi bo ratal tko kukr norcu)

ni vse pogojeno z leti. (sm pa 4leta ATXa preganju :evilgrin: )

MAKE LOVE NOT WAR....k se bomo dobil bomo pa zih tanartavečji prjatli ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok torej ta Yamaha gre 136 km/h. Kolko pa gre vam aprilija?

Kok gre pa tvoja. negrejo vse enak. aia nimaš še motorja. te bom kasnej uprašu.

men gre 150 v 5i prestavi.

mam šeeno v rezervi bomo vidl med vikendom če bo use po sreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez sm pa od kolega k mu je kolegov bratranc pa od njega stric povedu kok mu gre yamaha...Sit, dobr...ni noben reku da gre aprilia pocasnejs saj jaz ne.

Sicer pa ti k pravs da si sam napraskou za rsko...pa mal s svojmu dnarjam iz prejšnga motorja? slucajn skutrcka?...si pri 14 letih slučajno zelo garal??????? dej ne nabijaj....

Aja ti maš tak stroj da ga niti do konca nemorš probat al kaj? :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle se vid da ste sami mulci...k se kregate čigav motor bl potegne in kolk leti...a si ti motorist zato da gledaš da je tvoj motor boljši od drugih motorjov in da gre najhitreje al da uživaš v vožnji itd.???

priznam je meni tudi aprilia bila zelo všeč vendar 2 taktnikov ne prenesem ker prdijo...vsi motorji so po svoje dobri in vsak ima dobre in slabe lastnosti za razliko od konkurence...to je marketing...in da se zaradi tega kregate res nima smisla in raje nadaljujte z temo ker bojo warni padal pomojem :P

LP in vsak motor je z razlogom po svoje dober ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga strašit k si bo mogu motor KUPT da ga bomo resno jemal. (sei sm biu jest isti_priznam)

Mam skuter :D . NI isto, nekaj podobnega pa je. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez sm pa od kolega k mu je kolegov bratranc pa od njega stric povedu kok mu gre yamaha...Sit, dobr...ni noben reku da gre aprilia pocasnejs saj jaz ne.

Če je to name letel, ni tko kot pravis. Če bi znou furat bi ti iz prve roke povedu, tko ti pa pac iz druge. Je šlo pa u dvoje 150, to ti pa iz prve roke pravim.

Pa ne, jst nimam nič čez noben motor, lol, zakaj bi meu če še furat ne znam, samo če dobiš za 1000€ rabljeno rsko, v 2 letih s stroški lih tok keša ponucaš kot če kupš magar rabljeno r125ko (ker so dost nove še ne dobiš pocen rabljene) Mal več šravfaš, ampak kolkr jst SLIŠM prav folk da bl uživaš v vožnji, ker bl gre.

Popravljeno . Popravil pumpahhh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa yamaha res v najboljšem primeru gre 136 hehe :)

Ka se ti sploh javlaš neki. Kak motor sploh maš ? Na koncu so najbolj glasni tisti ki niso vozili motora več kot pa en krog po parkirišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Impulz: ti misliš da se z denarjem vse kupi?? samo splošno vprašanje

Fantje nima veze kolk gre, važno je da imaš motor in da uživaš na njemu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Impulz: ti misliš da se z denarjem vse kupi?? samo splošno vprašanje

Fantje nima veze kolk gre, važno je da imaš motor in da uživaš na njemu ;)

ne. so stvari k se jih neda kupiti... za vse ostalo je MasterCard

vbistvu pa... vse se da kupit z dnarjem... čene direktno pa indirektno :) aja nism pahjen na dnar, da nebom tak izpadu.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez sm pa od kolega k mu je kolegov bratranc pa od njega stric povedu kok mu gre yamaha...Sit, dobr...ni noben reku da gre aprilia pocasnejs saj jaz ne.

Sicer pa ti k pravs da si sam napraskou za rsko...pa mal s svojmu dnarjam iz prejšnga motorja? slucajn skutrcka?...si pri 14 letih slučajno zelo garal??????? dej ne nabijaj....

Aja ti maš tak stroj da ga niti do konca nemorš probat al kaj? :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Dobu si me :blush: ATXa sm dobu za birmo.

zanga sm dobu 380€.

Sm ga pa vs čas sam šraufal....

Kaj si pa ti prej vozil?

tle se vid da ste sami mulci...k se kregate čigav motor bl potegne in kolk leti...a si ti motorist zato da gledaš da je tvoj motor boljši od drugih motorjov in da gre najhitreje al da uživaš v vožnji itd.???

Stari ne štekaš.

Sei se noben ne krega. sam pametujemo en čez druzga.

sei veš:

Se cele klapa zbere, pol je pa en bl pameten k tadrug.

:OK:

K bi se pa 1x srečal bi bli kolegi. debata motoristična.

Na forumu pa 2t proti 4t......neki samoumevnega. tko da ne si gnt k srcu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kak ne znaš motora furat. Prestave gor pa dol to pa je vsa umetnost. :) Enkrat se je treba naučit glej. :) Jas sem se na APN-u. :lol1: Čeprav je res razlika vozit YZF-R 125 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to name letel, ni tko kot pravis. Če bi znou furat bi ti iz prve roke povedu, tko ti pa pac iz druge. Je šlo pa u dvoje 150, to ti pa iz prve roke pravim.

Pa ne, jst nimam nič čez noben motor, lol, zakaj bi meu če še furat ne znam, samo če dobiš za 1000€ rabljeno rsko, v 2 letih s stroški lih tok keša ponucaš kot če kupš magar rabljeno r125ko (ker so dost nove še ne dobiš pocen rabljene) Mal več šravfaš, ampak kolkr jst SLIŠM prav folk da bl uživaš v vožnji, ker bl gre.

ne direkt nate ampak vseeo.

Ja ampak dobis za 1.000 kr zlo shojeno rsko, pa bos v 2 letih veliiiiiik več vrjetno za stroške dal kokr pa za rabljeno r125. Vsak se pa odloca kaj mu je bolje oz. katero razmerje mu je boljše

Hitrost/ več vzdrževanja

Manj hitrosti / manj vzdrževanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobu si me :blush: ATXa sm dobu za birmo.

zanga sm dobu 380€.

Sm ga pa vs čas sam šraufal....

Kaj si pa ti prej vozil?

Ni nate letel....

Kar sm vozil je bla ena shojena 6ka, je pa ubistvu to moj prvi motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mastercard trga jajca ja :D hahahahhahaha

Brejker prov maš ja...no ja lepo se mente pa pridni bodte!

Vsak ma svojo priljubljeno znamko in bo za njo stal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kak ne znaš motora furat. Prestave gor pa dol to pa je vsa umetnost. :) Enkrat se je treba naučit glej. :) Jas sem se na APN-u. :lol1: Čeprav je res razlika vozit YZF-R 125 B)

Ah pa nevem, ni blo še šanse :) Sej dobim zdej od frenda atxa da se naučim pol pa še rsko za kšn krog, da bom lohk iz prve roke pisal :) Mam še dost časa, sj sm še mld :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kak ne znaš motora furat. Prestave gor pa dol to pa je vsa umetnost. :) Enkrat se je treba naučit glej. :) Jas sem se na APN-u. :lol1: Čeprav je res razlika vozit YZF-R 125 B)

jaja tapru kup pol pa govor... drugač pa vidm da se za več stvari zanimaš, a majo tastari tolk dnarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne direkt nate ampak vseeo.

Ja ampak dobis za 1.000 kr zlo shojeno rsko, pa bos v 2 letih veliiiiiik več vrjetno za stroške dal kokr pa za rabljeno r125. Vsak se pa odloca kaj mu je bolje oz. katero razmerje mu je boljše

Hitrost/ več vzdrževanja

Manj hitrosti / manj vzdrževanja

No, to je vse res, zato pa se mi zdi bv govort kaj je bolš in kaj je slabš. plusi in minusi so itak znani, odločiš se pa za tist kar mislš da ti bo bl sedl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja tapru kup pol pa govor... drugač pa vidm da se za več stvari zanimaš, a majo tastari tolk dnarja?

Na primer? Aja pa še to meni stari enkrat niso dali dnar za moped oz. skuter. Tolko z moje strani ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kak ne znaš motora furat. Prestave gor pa dol to pa je vsa umetnost. :) Enkrat se je treba naučit glej. :) Jas sem se na APN-u. :lol1: Čeprav je res razlika vozit YZF-R 125 B)

....

Ah pa nevem, ni blo še šanse :) Sej dobim zdej od frenda atxa da se naučim pol pa še rsko za kšn krog, da bom lohk iz prve roke pisal :) Mam še dost časa, sj sm še mld :P

Zdei pa nevem kdo komu v zele skaće :headbang: Tok smo se užvel v debato, da nevemo več kdo komu... HAHA

Če je men blo namenn:

Mel sm krivo ročko za prestave menat. in se mi je zatikala ob vzvod.

Tko sm pulu in se je ustavl pr 150.

Grem do ovinka.ena dol, ga,s ena gor, gas, šeena gor :blink:

tko sm ugotovu da sm prej v 5i 150tišou.

Pa sem doma z brenerjom segrel- kalil in pokrivil nazaj. (enako ročko za bremzo) pa so se neki prtožval, da se bom ubil če bom take stvari delal sam.

@pupah: moje ti že ne dam :P

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na primer? Aja pa še to meni stari enkrat niso dali dnar za moped oz. skuter. Tolko z moje strani ...

recimo atv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem si ga kupo. Bom si ga, če bom skuter prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!