Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

A to z orginal gumami?

z original jst nism upov, se pa da tudi z originalnimi (je dokazano) ---tuki na forumu gre Micoo (al neki takkga ma nick) po tački in po kolenu .) sj so slike v enem od albumov iz Kačjih rid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z original jst nism upov, se pa da tudi z originalnimi (je dokazano) ---tuki na forumu gre Micoo (al neki takkga ma nick) po tački in po kolenu .) sj so slike v enem od albumov iz Kačjih rid

Aha me je zanimalo ker js tudi ne zaupam tem gumam. Kaj pa maš zdaj za ene gume ker tudi sam zdaj kupujem zadnjo novo pa hočem kupit takšno s katero bom lahko brez straha šel do tačke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha me je zanimalo ker js tudi ne zaupam tem gumam. Kaj pa maš zdaj za ene gume ker tudi sam zdaj kupujem zadnjo novo pa hočem kupit takšno s katero bom lahko brez straha šel do tačke?

Kako boš šel potem lahko brez straha do tačke, če boš imel spredaj še vedno original gumo :rolleyes: ? To mi res ni jasno. Tudi sprednja zdrsne tako kot zadnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha me je zanimalo ker js tudi ne zaupam tem gumam. Kaj pa maš zdaj za ene gume ker tudi sam zdaj kupujem zadnjo novo pa hočem kupit takšno s katero bom lahko brez straha šel do tačke?

Ko prvič menjaš gume, menjaj obe naekrat, moj predlog, marsi kdo ti bo to isto potrdil. Ker originalna guma je bolj kot ne za utekanje in spoznavanje motorja. Za kaj več menjaj obe. Pri takšnih stvareh ne šparat denarja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva guma bol drsi od zadnje, saj pri meni je tako. Je pa res da mi je nekikrat tudi zadno mal spodnesel, ampk ni bilo krize. kriza nastane če prvo začne zanašat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantjeeeeee redno servisirat te yamahce!!!...Takoj pa ko nekaj ni v redu NA SERVIS!!!!

Jaz ga redno servisiram, pa sem ga v četertek zaradi nekega čudnega zvoka v mašini peljal na servis, dons pa kličem pa pravi da je mašina zaribala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je zadnja že zdrsnila sprednja pa še hvala bogu ni. Sem se pa odloču ja da bom dal več v gume pa bom kr obe zamenjal čeprav je sprednja še kr v dobrem stanju. Je pa škoda ker za 130 dimenzijo ravno nimaš veliko izbire. Gledal sem pa continental contitwist sport sm ki pa je supermoto guma. Bi bila to vredu guma za yamaho in bi z njo lahko brez straha šel do unih bunkic izpod tačke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je zadnja že zdrsnila sprednja pa še hvala bogu ni. Sem se pa odloču ja da bom dal več v gume pa bom kr obe zamenjal čeprav je sprednja še kr v dobrem stanju. Je pa škoda ker za 130 dimenzijo ravno nimaš veliko izbire. Gledal sem pa continental contitwist sport sm ki pa je supermoto guma. Bi bila to vredu guma za yamaho in bi z njo lahko brez straha šel do unih bunkic izpod tačke?

Ne vem kok maš tačke visok sam na SM ta guma drži do tačke na komot, v takm nagibu tud na polno odperaš gas pa nč gumo ne odnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je zadnja že zdrsnila sprednja pa še hvala bogu ni. Sem se pa odloču ja da bom dal več v gume pa bom kr obe zamenjal čeprav je sprednja še kr v dobrem stanju. Je pa škoda ker za 130 dimenzijo ravno nimaš veliko izbire. Gledal sem pa continental contitwist sport sm ki pa je supermoto guma. Bi bila to vredu guma za yamaho in bi z njo lahko brez straha šel do unih bunkic izpod tačke?

Fant! Ni fora v tem ali je dobra ali ne. Problem je v tem, če bi zamenjal samo zadnjo gumo, ki bi bila po vsej verjetnosti veliko boljsa kot original. In ko bi zadnja v nagibu se kar drzala, bi se znalo zgoditi, da bi ti sprednjo odneslo.

Menjaš prvič obe, naslednjič pa recimo samo zadnjo.

Jaz sem mel na bivšem 125ccm zadnjo gumo prav tako 130. Imel pa sem Dunlop GT501.

lp

post-14902-1245161488_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga na gumah nesmeš nikol šparat... raj dej € več pa da se boš varn vozi kokr pa da na 24ur berm da je šu spet en čes ovink naravnost...

Popravljeno . Popravil KruMpi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantjeeeeee redno servisirat te yamahce!!!...Takoj pa ko nekaj ni v redu NA SERVIS!!!!

Jaz ga redno servisiram, pa sem ga v četertek zaradi nekega čudnega zvoka v mašini peljal na servis, dons pa kličem pa pravi da je mašina zaribala...

c.c.c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant! Ni fora v tem ali je dobra ali ne. Problem je v tem, če bi zamenjal samo zadnjo gumo, ki bi bila po vsej verjetnosti veliko boljsa kot original. In ko bi zadnja v nagibu se kar drzala, bi se znalo zgoditi, da bi ti sprednjo odneslo.

Menjaš prvič obe, naslednjič pa recimo samo zadnjo.

Jaz sem mel na bivšem 125ccm zadnjo gumo prav tako 130. Imel pa sem Dunlop GT501.

lp

Ja sm se odloču da bom obe menjal samo zanima me katera guma najbl drži. Verjetno pa bom kupil contitwist ker če na supermoto kjer so verjetno tudi veliki nagibi drži brez problema bo tudi na r 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm se odloču da bom obe menjal samo zanima me katera guma najbl drži. Verjetno pa bom kupil contitwist ker če na supermoto kjer so verjetno tudi veliki nagibi drži brez problema bo tudi na r 125.

Da zelo so hvalili gumo, tako da ne boš falil z njo. Zmontiraj, pa sporoči, kako boš zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za 3400€, sam to ne letošnji model? k jst sm lanskoleto isto za tolk dobu- 150€ popusta :winkiss:

Je letošnji model, kupljena pri Šternu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da zelo so hvalili gumo, tako da ne boš falil z njo. Zmontiraj, pa sporoči, kako boš zadovoljen.

Dobro pol če hvalite contitwist pol bo to definitiven nakup. Zdej je originalna guma še za nekje okol 1000 km potem pa bom zamenjal pa bom sporočil kako se obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js sm dal gor michelin pilot active pa sm zadovoljen z njimi... Držijo kot je treba...Zdi se mi pa da bi bilo kira guma bolj držala od originala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js sm dal gor michelin pilot active pa sm zadovoljen z njimi... Držijo kot je treba...Zdi se mi pa da bi bilo kira guma bolj držala od originala :D

a spredna je original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!