Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Juter pride v mojo garazo se R125. Bom lahko porocal ali se bolje obnese kot RS 125. :)

Zakon :) Dans je bla ena pred Kajuhom, sm si jo od blizu pogledu, pa se mi zdi da ma zelo trd zic. Pa nosilc za tablco je tut groza. Drugač je pa lep motor, ni kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon :) Dans je bla ena pred Kajuhom, sm si jo od blizu pogledu, pa se mi zdi da ma zelo trd zic. Pa nosilc za tablco je tut groza. Drugač je pa lep motor, ni kej.

Zic je prav nasprotno cisto mehak :) Veliko bolj kot na R125.

Kaj se meni samo zdi al ti res nekam hitro menjavaš motore? (sej ne da bi blo kaj narobe s tem!!) :D

Samo zdi se ti. Da je po mojem, jih bi imel ze 5 polnih garaz! :D (sicer pa itq ni €€€ niti casa niti nemores se z vec kot enim furat )

heh :D ti se to kr iz dans na ju3 odločiš majko milo :worship:

Samo dobro priloznost je potrebno pocakt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima če mogoče vete kje bi se dal dobit načrt menjalnika od krosarja yamaha yz125 oz če je sploh to kje na netu?

Hvala

Lp

Popravljeno . Popravil micooo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juter pride v mojo garazo se R125. Bom lahko porocal ali se bolje obnese kot RS 125. :)

enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon :) Dans je bla ena pred Kajuhom, sm si jo od blizu pogledu, pa se mi zdi da ma zelo trd zic. Pa nosilc za tablco je tut groza. Drugač je pa lep motor, ni kej.

a si ti slučajn iz štepca, pa če ni skrivnost ime

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štepca? :) Ne nism.. :P

no mislm rečt štepanjsko naselje. Mislu sm zaradi tega k si reku pred Kajuhom, kr je v štepanjskem šola Karla Destovnika Kajuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mislm rečt štepanjsko naselje. Mislu sm zaradi tega k si reku pred Kajuhom, kr je v štepanjskem šola Karla Destovnika Kajuha

Aja, ne, mislim tega kajuha s celja :) (prva gimnazija u celju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toooo! dubu sm motor sam še prpelat mi ga morjo. Motor je res zakon hud do konca sam pol k bo una lopata (tablca) uzad bo pa mal grš zgledal. Zdej se morm pa potrudt da čim prej nrdim izpit. Računu sm da bi ga mel čez 3tedne. Nasledn tedn bom mel 12ur pol pa še en tedn da vozm pol pa glavna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toooo! dubu sm motor sam še prpelat mi ga morjo. Motor je res zakon hud do konca sam pol k bo una lopata (tablca) uzad bo pa mal grš zgledal. Zdej se morm pa potrudt da čim prej nrdim izpit. Računu sm da bi ga mel čez 3tedne. Nasledn tedn bom mel 12ur pol pa še en tedn da vozm pol pa glavna.

Jst sm sou na izpitno z petimi urami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm sou na izpitno z petimi urami :)

ja sma najbrž si že prej kej motorje furu. Jst sm sam un mini moto nažigu pol ga pa zabrisu v smeti pa skuterja sm ene 100km drugo pa nč. Nism mel nč izkušenj s prestavlanjem ampak je čist izi. Zdi se mi da obvladam vožnjo tk da ne vem kdaj bom mel izpitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sma najbrž si že prej kej motorje furu. Jst sm sam un mini moto nažigu pol ga pa zabrisu v smeti pa skuterja sm ene 100km drugo pa nč. Nism mel nč izkušenj s prestavlanjem ampak je čist izi. Zdi se mi da obvladam vožnjo tk da ne vem kdaj bom mel izpitno.

Voznjo obvladas po dobrih 20.000 km :) Pa se to vprasanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma k sm jest delov 2 let nazaj je blo 12 min, pa je una pizdila ker sem imel 11ur. Zdej je pa pomojem že 16 ur obveznih.

Tko da tistle s 5urami je bl tko tko, kšna sela nekje pa malo vez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma k sm jest delov 2 let nazaj je blo 12 min, pa je una pizdila ker sem imel 11ur. Zdej je pa pomojem že 16 ur obveznih.

Tko da tistle s 5urami je bl tko tko, kšna sela nekje pa malo vez.

K je moj brat delu že nekaj let nazaj, je naredu 7 ur s končno vožnjo s svojim skuterjem 125ccm, pa še srečo je mel, k so glih zakon nekaj spreminjali, pa možno da je bla tud birokratska napaka (beri=klinc jih gleda, če nimajo pojma) in je dobu že pr 18 za neomejeno :lol: LUCKY BASTARD :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma k sm jest delov 2 let nazaj je blo 12 min, pa je una pizdila ker sem imel 11ur. Zdej je pa pomojem že 16 ur obveznih.

Tko da tistle s 5urami je bl tko tko, kšna sela nekje pa malo vez.

Obvezno so tri vaje (poligon, cesta z manj prometa in prometna cesta)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!