Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

no končno so mi prpelal motor. Zgleda fenomenalno! Sam sm se pa s fotrom namuču da sm ga spravu v klet. Vse je ful ozko, dobr da ga nism kej sprasku. Najhuj je klančk navzdol k je treba motor mal dvignt kr čene podrajsa.

Ej ludje kam ste dal PRVO POMOČ !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno so mi prpelal motor. Zgleda fenomenalno! Sam sm se pa s fotrom namuču da sm ga spravu v klet. Vse je ful ozko, dobr da ga nism kej sprasku. Najhuj je klančk navzdol k je treba motor mal dvignt kr čene podrajsa.

Ej ludje kam ste dal PRVO POMOČ !?

Zakwa si ga pa u klet pospravu, sej zej je višk sezone :P

Je biu kdo od tle dons na Jezerskem? Vidu kr nekej r125 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem pogledal nivo olja bilo je na polovici palčke, danes pa je bla palčka čist suha :whistle:

vmes sem naredil 140km , na srečo sem pogledov dons ker sm mev 14 950km, k baje je enimi pr 15 000km "zaribov", NA SREČO!!! v enem dnevu ga zmanka, tok d usi ki imate nad 14 000km glejte redno nivo olja .) doliv sm ga pa ene 400ml

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam je s sabo...

Bravo majstr :headbang: To je drugače obvezni del opreme, če te slučajno kdaj dobi policist plačaš kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede olja, je men tista palčka bluzila, in nevem..enkat je kazal olje enkat ne..pa nisem šlampast sem kar gleda...Ja men je zaribala na 15.500, v sredo dobim nazaj vrjetno pod garancijo. Pizda vidm komad folka na motorju, kr kriza ej :)

Uglvnem, priporocam vam tole yamahaco redno servisirat ker ni drago, se splaca če ne druzga zarad filinga + garancije...

Glde prve pomoči..Obvezna je motoristična prva pomoč kar sem gledal sta 2 povoja notr...Vem da plačam kazen zaradi tega ker je nimam, pa vendar...je pa par razlogo zaradi česar je nimam.

1. Ni prostora!?!?!?!??!??!

2. Tiste 2 povoja + 1 flajšter kar je v motorostični prvi pomoči, mi lihk ne deluje kot neka oprema no....Pa se povoj če je nuja nadomesti z nevem čim

3. Če se pa že men kaj hudga naredi, mi pa moja prva pomoč zlo težko pomaga.

Da nebo kdo sedaj reku da nimam občutka za sočloveka, ampak nekdo ki je v nesreči mu lahko tudi drugače pomagaš kot s svojima dvema povojema...Pa naj se javi junak ki zna vse povoje, položaje iz prve pomoči....NA ŽALOST!!!!!!!!!!!! je to tko, da jih večinoma bolj man poznamo...

Sem pa imel nekoga pred sabo, ki sem probal pomagat, ampak motorist ko je na tleh, takoj posumiš hrbtenico in ni kaj...sem pa zvedel da je čez 2 dni umrl u bolnici zaradi poškodbe glave, nevem, kaj bi mu lahko tukaj pomagal, poleg tega da smo mu sezuli škorne da mu ni bilo vroče, se pogovarjali znjim da ni padel v šok, ter počakali rešilce in ga spravili v rešilca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tem da si s to prvo pomočjo bol malo lahko pomagaš če imaš nesrečo. Ta prva pomoč je bol za kakšne motozbore, če kdo v kakšn grabn pade in se opraska :) Ampak tak je pač zakon, pa tud če je samo neka provizorična prva pomoč, važno da kasirajo :closedeyes:

Lokacija prve pomoči je pa problem useh ss motorjev :) ena možnost je če ti jo rata spravt med plastike ker pod sedež ni šans jo zbasat :D sej verjetn nima kej velik večjiga prtlažnika od r6ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakwa si ga pa u klet pospravu, sej zej je višk sezone :P

Je biu kdo od tle dons na Jezerskem? Vidu kr nekej r125 :OK:

nimam še izpita zato bo zdej še kr pospravlen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam še izpita zato bo zdej še kr pospravlen

pa kaj se sekeraš, tablco dol pa gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voznjo obvladas po dobrih 20.000 km :) Pa se to vprasanje :)

no nism mislu v tem smislu. Mislu sm tk da znam pač vozt normalno, speljevt, prestavlat, znajdm se v prometu, križiščih pa tk. Ne pa zdej da znam nevem kva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede olja, je men tista palčka bluzila, in nevem..enkat je kazal olje enkat ne..pa nisem šlampast sem kar gleda...Ja men je zaribala na 15.500, v sredo dobim nazaj vrjetno pod garancijo. Pizda vidm komad folka na motorju, kr kriza ej :)

Uglvnem, priporocam vam tole yamahaco redno servisirat ker ni drago, se splaca če ne druzga zarad filinga + garancije...

Glde prve pomoči..Obvezna je motoristična prva pomoč kar sem gledal sta 2 povoja notr...Vem da plačam kazen zaradi tega ker je nimam, pa vendar...je pa par razlogo zaradi česar je nimam.

1. Ni prostora!?!?!?!??!??!

2. Tiste 2 povoja + 1 flajšter kar je v motorostični prvi pomoči, mi lihk ne deluje kot neka oprema no....Pa se povoj če je nuja nadomesti z nevem čim

3. Če se pa že men kaj hudga naredi, mi pa moja prva pomoč zlo težko pomaga.

Da nebo kdo sedaj reku da nimam občutka za sočloveka, ampak nekdo ki je v nesreči mu lahko tudi drugače pomagaš kot s svojima dvema povojema...Pa naj se javi junak ki zna vse povoje, položaje iz prve pomoči....NA ŽALOST!!!!!!!!!!!! je to tko, da jih večinoma bolj man poznamo...

Sem pa imel nekoga pred sabo, ki sem probal pomagat, ampak motorist ko je na tleh, takoj posumiš hrbtenico in ni kaj...sem pa zvedel da je čez 2 dni umrl u bolnici zaradi poškodbe glave, nevem, kaj bi mu lahko tukaj pomagal, poleg tega da smo mu sezuli škorne da mu ni bilo vroče, se pogovarjali znjim da ni padel v šok, ter počakali rešilce in ga spravili v rešilca...

Prva pomoč je obvezna in pika. Sploh ni debate tuki. Pa da se sprašuješ kdaj jo boš rabu :trance_33_sleep:

Nikol ne veš kdaj ti bo prov pršla......glede tega kam jo dat maš pa zihr en prostor da jo pospravš.....

Isto sranje po tvoje je pol orodje k ga maš zraven.....sj ne bom nikol rabu ane :krneki:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novopeceni lastnik crne R125 :)

Prvo kar bo na tem motorju, da bom naredil ( poleg manjsih predelav, ki so ze postimane ) je da bom zamenjal gume :) ( 2008 ima Michelin Sporty? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva pomoč je obvezna in pika. Sploh ni debate tuki. Pa da se sprašuješ kdaj jo boš rabu :trance_33_sleep:

Nikol ne veš kdaj ti bo prov pršla......glede tega kam jo dat maš pa zihr en prostor da jo pospravš.....

sj to usak rece k pa potem vids kako in kaj se pa vrjetno mal premisle.

Pod zic gre orodje, ki ima tako podolgovato obliko in tankost, da niti denarnice ne moreš nadomestit z orodjem...Lahko samo izpit pa prometno notr pospravim pa še to je vse zmečkano...ni ni ni placa...

Zarad mene ce hocs, ti ga lahko prodam...Ker niti niso vsi imbusi za vse šravfe na motorju tako da...

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to usak rece k pa potem vids kako in kaj se pa vrjetno mal premisle.

Pod zic gre orodje, ki ima tako podolgovato obliko in tankost, da niti denarnice ne moreš nadomestit z orodjem...Lahko samo izpit pa prometno notr pospravim pa še to je vse zmečkano...ni ni ni placa...

Zarad mene ce hocs, ti ga lahko prodam...Ker niti niso vsi imbusi za vse šravfe na motorju tako da...

Na vsemogočih mestih se da spravt prvo pomoč.....tud če grdo zgleda....tak je zakon

Ne rabm orodja, hvala, mam svojga......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novopeceni lastnik crne R125 :)

Prvo kar bo na tem motorju, da bom naredil ( poleg manjsih predelav, ki so ze postimane ) je da bom zamenjal gume :) ( 2008 ima Michelin Sporty? )

Ja michelin sporty ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsemogočih mestih se da spravt prvo pomoč.....tud če grdo zgleda....tak je zakon

Ne rabm orodja, hvala, mam svojga......

Zadna možnost je pa ta da montiraš kufr in daš notr prvo pomoč :P:Dal pa jo daš u žep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadna možnost je pa ta da montiraš kufr in daš notr prvo pomoč :P:Dal pa jo daš u žep

Ta je čist tazadna možnost ja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ko nosim torbo jo dam v torbo, drugace ko je kombinezon gor nemorem met torbe zaradi grbe, tako da sem takrat brez :)

V grbo spravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!