Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Sm jo vidu dans.. morm rečt da na slikah zgleda boljše kot v živo.. zato je tud sliku nism k se mi ni dopadla :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tud dons sedu gor pa jo mal metov z leve na desno... pa mi je motro ful vsec... sam loh bi biv 250 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drobčkana je :D

proti Hondini séki je prav mogočna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem sedel na njej...skratka za 16 letnika ki je velik nad 185cm bo VSEKAKOR premajhna. Drugace ima pa tudi dokaj ozke rocke. Vsekakor je pa na oko lepa za pogledat. Sam da vidimo kaka je pod oklepom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ljudje sm sedel na njej v Krškem in sploh ni premajhna je prav dovolj velika ( imam 190cm in 100+ kg). Drugače pa jih že dobavljajo. Osebno dobim modro v roku 10 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm jo vidu v krškem čez šipo (ker je blo zaprto), moram rečt, da me je ful presenetlo, bi jo kmal zamenju z r6. res, motor je konkretno velik, edina stvar, katera me je takole nahitro močno, močno zmotila, je zadnji nosilec za tablico. tisto bi pa odstranu še predn bi registriru, pa zrihtal, da bi blo komu podobno, res nagravžno videt

sicer pa :worship: :worship: yamahi, če bi bil sedaj pred nakupom 125-ke bi bla definitivno yzf-jka in to v rumeni barvi!

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K kdo ve za kako malo Prvo pomoč, k placa glih ni velik za not spravt?

Ka se ne dobi kaka "posebna izdaja" za motorje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj js je tut nimam kam dat.. zto mam nahrbtnik zram pa si jo dam notr.. drugač sma pa off topic v tejle temi ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile japonci tud niso dobr planeral tole Yzf-r 125 vse zakon pol pa (skor) ni legalnu da jo vozš. Morš drgje met potrebne stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile japonci tud niso dobr planeral tole Yzf-r 125 vse zakon pol pa (skor) ni legalnu da jo vozš. Morš drgje met potrebne stvari.

A si mogoče ti pomislil, da imajo Japonci drugačne zakone kot mi? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mogoče pomislu da so motorji, ki prihajajo iz japonske delani za japonski trg, delani za evropski trg, delani za ameriški trg,... :whistle:

Sploh pa to majo vsi cestaki tak malo placa, samo skoraj ne verjamem da ne morš nikamor stlačit prve pomoči glede na to da nimaš izpuha pod zicem :) Če pa ne gre pa pač ne gre kaj se te obremenjuješ z malenkostmi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj bi japanerji nardili plac za prvo pomoč, če bi cela evropa mela enotno škatlico, tko pa majo eni mini prve pomoči, mi imamo take da ko jo izprazniš lahko ponucaš namesto potovalke...........in potem je tako kot je, nardili so pač plac za mini prvo pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem npr. Bmw proda sm 19 avtov v indiji(povprečje zadnji 2 leti) Ker majo run on flat gume morš pa vedn met rezervnga... Ampak vsen najbrž majo tud japonci prvo pomoč kake 100x50x50mm prvo pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl zadevo v živo in izgleda res bombastično. samo 2 takta preveč ima na eno izgorevanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!