Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Ker nisem bil nikoli še sam v prometu, me zanima dejansko kolikokrat policaj ko te ustavi preveri obvezno opremo??

Sori za 2x isto sam me res zanima :worship:

ja pač takrat ko se mu zdi. Jaz sem naredil 360km pa nism niti srečal polcaja, lohka bi me pa ustavl že 10x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa je kazen če voziš brez prve pomoči za mladega voznika? Recimo če rečem da sem doma pustil nahrbtnik ker sem se zapeljal samo do trgovine?? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125€, mladi voznik ali ne

uf, te bom pa rajš vedn vzeu zram nahrbtnik s prvo pomočjo, ni za tvegat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem bil nikoli še sam v prometu, me zanima dejansko kolikokrat policaj ko te ustavi preveri obvezno opremo??

Sori za 2x isto sam me res zanima :worship:

js sm naredu 8000km brez da bi me ustavl..

letos so me pa v 900km že 3x

prvč na radar 30km prevć čez naselje (dobil sodnika, še čakam)

drugič slalomiranje med avti, nepravilno prehitevanje... (sma se na koncu sam pogovarjala)

dans pa sam kontrola dokumentov, pa mal je gledu nosilc zadne tablce "eh, uredu je, srečno vožnjo" :whistle:

za prvo pomoč me nikol niso nč vprešal, enkrat biu brez žmigovcov ni nč reku, dvižni sistem tablce tud ne... mogoč mam pa sam srečo..

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene še tud niso ustavl po 10k km prevoženih.

drgač je pa tale yamaha lepa!! bi blo kr za met pred kakimi 5imi leti:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud še ni nikol reku za prvo pomoč... jo tud še nikol nism mev sabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je čist odvisno od policaja, se strinjam. Ok se pravi več kot 125€ za kazen nebom dal...Sej to se pa nekje že nabere če te enkrat dobi :winkiss: :winkiss:

Zanima me, če je možno dobiti plastike vse za ta motor (nove) in koliko stanejo. V primeru padca da so spraskane je pač potrebno nove kupiti, a kdo ve kje pa koliko so?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi se kupi poliestre, ker so precej cenejsi.... recimo za rs125 je cel komplet dobrih 200 eur....nicoletti racing jih prodaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je čist odvisno od policaja, se strinjam. Ok se pravi več kot 125€ za kazen nebom dal...Sej to se pa nekje že nabere če te enkrat dobi :winkiss: :winkiss:

Zanima me, če je možno dobiti plastike vse za ta motor (nove) in koliko stanejo. V primeru padca da so spraskane je pač potrebno nove kupiti, a kdo ve kje pa koliko so?

o temu bos poj razmislov ko se dejansko kej nrdi... ne pa ze zdej... ne mors it kupt motor pa ga z uzitka vozt če maš že zdej v mislih da se bos enkrat nek zvalov... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj pa kaj se sedaj vsi sekirate zarad RK... mislim da bi se bol moral zarad kazni ki sedaj veljajo.. sicer pa če boš ti policaju reku da si kupu nov motor pa da si mislu da pol tega ne rabiš da te ne bo kaznu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuh sicer izgleda redno velik..in je večji od r6..sam to ja gor samo maska... če pogledaš od spodaj vidiš da je enako velik kot pri apriliji...

končna hitrost je pri 6000 obratih v 6 prestavi 85km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuh sicer izgleda redno velik..in je večji od r6..sam to ja gor samo maska... če pogledaš od spodaj vidiš da je enako velik kot pri apriliji...

končna hitrost je pri 6000 obratih v 6 prestavi 85km/h

precej skromna koncna hitrost... to je se za cist zablokiran skromno... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no... sam to je 4t... bolš od honde je pa že :trance_33_sleep:

to že... samo vseen... če vzameš da se vozjo skutrji s 70cc kitom pa drugmu avspuham tok... 125 2T gre pa x2...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti je ni škoda... ker to si bil ziher prek 6000.... :closedeyes:

aja šele zdej pogruntov zakaj se gre... to poj ni končna hitrost 85... ampak si se ti tok pelov ker motor še ni dobro ulavfan in ga nisi do konca odpru... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi je mal škoda sam ka naj. Blo je mnde okol 8000 al 9000 obratov. Ka misliš da je to tak občutliv, da bo kr crknal :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj pa pravim... da je to 4t... tisti skuterji pa pač niso zadušeni... saj ko bo jih na števcu 1000km odprem aspuh gor ker je ziher čist zadušen... pa mo pol vidu pa ti povem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj pa pravim... da je to 4t... tisti skuterji pa pač niso zadušeni... saj ko bo jih na števcu 1000km odprem aspuh gor ker je ziher čist zadušen... pa mo pol vidu pa ti povem..

Neki bo treba ukrenat glede avspuha to je tulk svinjarije notr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej men je vseen kaj boš ti delu s tem.. zarad mene ga lahko na mestu tureraš na polno..sam jas pravim da gre pri 6000 obratih 85... mislim pa da je vsem logično.. da če je na števcu 10 000... da to gre pol hitreje :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!