Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Evo js sm se odločo za ta motor :D Po res res dovgem razmišljanju... Ampak sem klical na delta team krško so mi rekli da ga lahko dobim šele nasledno leto, tko da kje bi ga lahko prej dobo ?

EU :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga baje dobim nasledni teden :winkiss: !mogu pa bi ga že dobit pred 3 tedni, ker smo trije kolegi skup naročli, dva sta že dobla (rdečo in črno)jaz pa še ne. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Avstiriji MOTORRAD KLEIN jih majo tam sm jst kupo. Kulk jih še majo nevem sam mel so 3. Pa verjetno jih majo večjo zalogo kot pri nam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Avstiriji MOTORRAD KLEIN jih majo tam sm jst kupo. Kulk jih še majo nevem sam mel so 3. Pa verjetno jih majo večjo zalogo kot pri nam.

Hvala ti. Ti si rekel da si dal 2900 € praviš? Tej bom verjetno šel v Avstrijo po njega ker ma oče neke veze glede davka pa tega da ni treba plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pa je dobra

Ne verjameš? No pa sej vseen, uglavnem tk smo že neko cbrko za strica pripeljal pa je prišlo ful bol pocen vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti. Ti si rekel da si dal 2900 € praviš? Tej bom verjetno šel v Avstrijo po njega ker ma oče neke veze glede davka pa tega da ni treba plačat.

če kupiš novega tu ali tam, nima veze

20% davka boš plaču tuki al ipa tam :winkiss: , edino če bi ti ratal zritat, da dobiš tam ceno 20% dol ketr kao nov, tu bi ga pa kot rabljen motocikel pripeljal....

sam newem če se to da.. :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš novega tu ali tam, nima veze

20% davka boš plaču tuki al ipa tam :winkiss: , edino če bi ti ratal zritat, da dobiš tam ceno 20% dol ketr kao nov, tu bi ga pa kot rabljen motocikel pripeljal....

sam newem če se to da.. :unsure: :unsure: :unsure:

Ma newm ugalvnem fotr je mev neke finte, mah sej bo že nekot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo ja, sam potem bo to davčna utaja :whistle: pa če davek ni plačan niti registrirat ne morš motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo js sm se odločo za ta motor :D Po res res dovgem razmišljanju... Ampak sem klical na delta team krško so mi rekli da ga lahko dobim šele nasledno leto, tko da kje bi ga lahko prej dobo ?

ja moj frend ga je naroču pr TCju...pa pomoje da bi se še kej dal pomoje...poklič pa boš vidu...aja pa še popust na opremo dajo itk če kupš motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Men že 14 dni govorjio v teh dneh in se mi bo sfuzlal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pm pm pm!!meni tudi se lažejo že 3 tedne!pa govorijo drug teden bo drug teden bo...pa k****!!če nasledni teden ne dobim, grem po aprilio pa ko jih jebe!sezona se že zdavnej začela, motorjev pa še oni kar nimajo!meni so zdej rekli, da v sredini maja bojo! :whistle: do konc sezone bodo glih prišli :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pm pm pm!!meni tudi se lažejo že 3 tedne!pa govorijo drug teden bo drug teden bo...pa k****!!če nasledni teden ne dobim, grem po aprilio pa ko jih jebe!sezona se že zdavnej začela, motorjev pa še oni kar nimajo!meni so zdej rekli, da v sredini maja bojo! :whistle: do konc sezone bodo glih prišli :headbang:

So še kr zajebani ja... Kje si že reko da si ti naročo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jaz sem dal avans na ptuju in v motoshopu-200e, sam na ptuju sem zmejen, da mi vrnejo če kje drugje prej dobim motor, na motoshopu pa je tko že rok preteka, ko bi mogli zrihtat motor, do 25.aprila je veljal avans.tko da bmk, jaz sam motor hočem!rdečega al pa črnega, mi je vseeno!lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej zdej so pa v Nm ta stari vprašal tud delta team(drgač mam v krškem naročenu) pa je rakla prodajalka konc maja :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp mene pa zanima ali bi se dalo ta motor se kje kupit v sloveniji hvala za odgovor in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp mene pa zanima ali bi se dalo ta motor se kje kupit v sloveniji hvala za odgovor in lp

Delta Team Krško, KMC na dolenjski cesti, TC-Motoshop...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slisu sm da so kao ze use rezervirane pa da se jih neda vec dobit zarad tega uprasam

Mni so rekli na delta team krško da jih letos nemorjo več dobit :trance_33_sleep: zej kdo laže ja pa problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!