Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Evo pa sm ga še jaz naročil... Pri moto center laba... Rekli so da bo na začetku junija tam okol 5-tega pa naj bi biv rdečo bev...Sam jim nič ne verjamem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm ga še jaz naročil... Pri moto center laba... Rekli so da bo na začetku junija tam okol 5-tega pa naj bi biv rdečo bev...Sam jim nič ne verjamem...

zakaj si pa pol naroču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm ga še jaz naročil... Pri moto center laba... Rekli so da bo na začetku junija tam okol 5-tega pa naj bi biv rdečo bev...Sam jim nič ne verjamem...

Sej res ne morš nobenmu verjet... Na začetku junija ziher ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj si pa pol naroču?

Zato ker sem prehodil ter preklical vse moto centre v slo ter nekatere v avstriji pa so mi povsod rekli da jih nemorjo dobit več razen v moto centru laba so rekli da majo še enega tako da ker nimam viška še 1500 evrov za moj drugi sanjski motor aprilijo sem pač tule naročil in se sprijaznil z dejstvom da bom čako kot vsi ostali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Naslednji teden jo dobim gotovo :alien1:

to vsak tedn rečete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo zrihtam v manj kot 3h dneh. Sam vprašanje, če mi je kdo potem pripravljen dati zanjo 4.000€.

Nam lahko tej zaupaš kako? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni so ga obljubili za naslednji teden..lp

Jah oblubli že ja... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes šel mimo delta-teama pa je nimajo več v trgovini, očitno so čist vse dal iz rok, kar so mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes šel mimo delta-teama pa je nimajo več v trgovini, očitno so čist vse dal iz rok, kar so mel

Jaz sem klical kakih 3 krat pa so vedno rekli da jih nemorjo dobit več za letos... pa tud iz različnih moto centrov so klicali pa ni blo mogoče... tako da sem mev srečo v moto centru laba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem klical kakih 3 krat pa so vedno rekli da jih nemorjo dobit več za letos... pa tud iz različnih moto centrov so klicali pa ni blo mogoče... tako da sem mev srečo v moto centru laba...

srečo da si jo naročil...ko jo boš dobil govori dalje..do takrat pa upaj na srečo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečo da si jo naročil...ko jo boš dobil govori dalje..do takrat pa upaj na srečo :naughty:

Pa dobro že to je nekaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu jst sm od alenn46 uzeu narocilo pri tc motoshop pa so mi rekli da lahko pridem v cetrtek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Ne bom tku usmiljen uporabu bom.............................................................................

.....................ZOBOTREBEC......Vsem grejo vn oči pa nohte bom populu pol pa še muhahahahahah :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač ne boste dobl letos, sprjaznt se pa se odloćte kaj boste:

1. dobl ga nasledn let

2. kupl neki druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!