Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

sm klicu na tc motoshop je reku da so motorji prsli pa da se dns sestavljajo , je reku da se bom v petk ze vozu :D

kdaj si ga pa ti naroču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm klicu na tc motoshop je reku da so motorji prsli pa da se dns sestavljajo , je reku da se bom v petk ze vozu :D

V petek bo dež :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, bom tole kar tukalje napisal, da vas vprašam malo za nasvet... ful si zelim ta motor yzf r 125, samo kot vsi pravite, se ga v SLO sploh ne bo dalo vec dobit, moznost imam se, da bi za 2600€ dobil varaderota l.04 (20000 km prevozenih) uvozen iz nemcije, potem drugo pa se xt 125 x l. 06 za 2300 €, samo bi raje varaderota kot xt-ja, mogoce veste kje bi se dalo pogledat, kje bi v avstriji prodajal yzf-a, da bi ga šel tja iskat?

pa recimo, men se nebi dalo cakati do julija, da bi dobil sele takrat ga, ce bi sploh ze takrat dobil, ampak ga hocem met do konca maja ze v garazi.

druga sem pa visok 188 cm (res, da me ni veliko skupaj, tako da vseeno ne zgledam tako gromozanski :)), pa se mi zdi, da bi bil yzf skorajda malo majhen zame

torej kaj predlagate oz. bi vi storili na mojem mestu? hvala ze za vnparej za odgovore LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj si ga pa ti naroču?

jst sm od alenn46 uezu k je kupu aprilio narocu pa ga je konc januarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledte ta filmck pa boste vidli kaj je lep nosilc za yamaho yzf za tablco ful leps zgleda

cena

Popravljeno . Popravil shaggyxd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem klical v trgovino in so mi rekli da ga dobim v nekaj dneh...mogoče celo do petka... :naughty:

tale nosilec za tablico pa res lepo izgleda..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovni je.. Jst bom tak neki homemade naredu kr orginal je zlo zlo zlo grd...

Kulk je 50 usd? Bi ga lahk kdo zrihto al pa kej? :D

Popravljeno . Popravil biker666999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za dirkalne stroje valda da nerei Akrapovič en zakonski auspuh ne :worship:

Drugače pa ja, ta nosilček je lep, originalnega v vsakem primeru stran. Cel motor je zlo lep res, sploh če mal od dlje pogledaš, škoda edino da zavore niso neke jače.. ja vem da se ne rabijo, lahko bi vsaj zgledale boljše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za dirkalne stroje valda da nerei Akrapovič en zakonski auspuh ne :worship:

Drugače pa ja, ta nosilček je lep, originalnega v vsakem primeru stran. Cel motor je zlo lep res, sploh če mal od dlje pogledaš, škoda edino da zavore niso neke jače.. ja vem da se ne rabijo, lahko bi vsaj zgledale boljše :whistle:

kaj da ne brembo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem da so slabe, pravm da zgledajo slabotno. (glede na to kaj bi pričakoval ko vidiš enega cestaka ane)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem da so slabe, pravm da zgledajo slabotno. (glede na to kaj bi pričakoval ko vidiš enega cestaka ane)

boli te k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še ga nisem dobil..:s

danes upam da bom izvedel kaj novega..lp

Živjo, bom tole kar tukalje napisal, da vas vprašam malo za nasvet... ful si zelim ta motor yzf r 125, samo kot vsi pravite, se ga v SLO sploh ne bo dalo vec dobit, moznost imam se, da bi za 2600€ dobil varaderota l.04 (20000 km prevozenih) uvozen iz nemcije, potem drugo pa se xt 125 x l. 06 za 2300 €, samo bi raje varaderota kot xt-ja, mogoce veste kje bi se dalo pogledat, kje bi v avstriji prodajal yzf-a, da bi ga šel tja iskat?

Ne da bi delal reklamo :blush: , danes sem v CE pri prodajalcu yamahe videl dve R125 belo in rumeno. Zadeva zgleda :OK: .

Fantje pokličite, mogoče imajo kakšnega "na zalogo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kdo ve kako ga je treba ulaufat

men so na ptuju rekl da ga naj prvih 1000km sam do 6000 vozim..sam v knjižici piše da bi ga naj prvih 500km do 6000 pol od 500-1000km pa do 8000....tako da sem ga jas vozu pr 500 že na 8000

Sej ne rečem da so slabe, pravm da zgledajo slabotno. (glede na to kaj bi pričakoval ko vidiš enega cestaka ane)

no... jas sem doma mal sprobavu kako primejo..pa sem se čist pomal pelu (neizkušnje pa to.. pa mi ga je mal škoda da bi ga rasipu)... pa sem se pelu 10km/h pa ko sem se ustavu je bila zadnja guma 10cm v zraku :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so na ptuju rekl da ga naj prvih 1000km sam do 6000 vozim..sam v knjižici piše da bi ga naj prvih 500km do 6000 pol od 500-1000km pa do 8000....tako da sem ga jas vozu pr 500 že na 8000

Sej tak bi naj blo. A maš mogoce knjižico v SLO al pa v ANG jeziku? Ker jst jih mam sam v nemškem, španskem pa italjanskem se mi zdi... Pa bi mi prav pršl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi delal reklamo :blush: , danes sem v CE pri prodajalcu yamahe videl dve R125 belo in rumeno. Zadeva zgleda :OK: .

Fantje pokličite, mogoče imajo kakšnega "na zalogo".

Glej tak ti bom reko nea se trudi k sn jes klico prejšn tedn da mi zrihta rdeče beliga glede rumenga pa je tak da se ne ve točno!

Sori nisn vam htel upe zatret sao jebi ga!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam ja.. v slovenskem.. pa v angleškem

Se zmenma na PM da ne bo slučajn :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej men se prav smilite da tko dolg čakate... dobr da sem/smo ga naročili že januara... a mogoče ve kdo kaj je z unim ki je padu v lj... kaj je ostalo ceuga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!