Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

:alien1: danes pa sem ugotovil da se nekje nekaj stika in proizvaja nek čuden zvok( zato je slišat kot da je prednja guma tovornjak) biker si ti tudi to ugotovil :krneki: P.S. je modra

mogoče pri disku?? pol se pa 2 dni mal voz... pa boš vidu da več ne bo.. ker pr men je blo enako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varjetn ploščice k se še ne prilegajo na disk... mal se voz pa na rahlo drž prvo bremzo da se mal znuca pa boš vidu če bo nehal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je to tud delal na spredmji....pol pa sem ga ko sem ga meu že kak teden pelu v garažo.. pa je neki na zadnjem cvili... jas že ceu v strahu kaj to je... :krneki: sam pol sem parkrat zabremzu z zadnjo.. pa blo že vse ok :worship: tako da ni panike :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ow,uceri bl u ljutomeru na mitingu, in vidu to yamahco v živo od bliz. malo je švoh ipak, se je še pol en fant z novo aprilio rs 125 prpela,ki pa je špica :worship: !raketa za 16-letnika!sicer upam, da ni kaki začetnik, ker rske znajo bit divje. fantje probajte dat na te yamahce 150 gume gor, bi zgledal velik bolš :winkiss: sicer pa yamaha je za začetek dovolj,če ste prvič tko na motorju, ročke so malo višje kot pri apriliji, tako da ni tist na hard športni položaj, kar pri rski je.upam pa, da se bo dala ta yamaha kei porihtat, ne.pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poj pravte da so ga dobil v TC motoshop? Bom jutri malo poklical, da še zase enega rezerviram, da nebom potem konc julija čakal do avgusta na motor :rolleyes:

A kej veste, a so teli iz TC motoshopa kaj zablokirani. Ker sem gledal, ene motorje prodajajo z blokado pri 80km/h.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poj pravte da so ga dobil v TC motoshop? Bom jutri malo poklical, da še zase enega rezerviram, da nebom potem konc julija čakal do avgusta na motor :rolleyes:

A kej veste, a so teli iz TC motoshopa kaj zablokirani. Ker sem gledal, ene motorje prodajajo z blokado pri 80km/h.....

lol ce so usi rezervirani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri ka še do zdej ni naročil, ga niti avgusta niti septembra nebo dobu, ker so vsi motorji že vnaprej razprodani, več jih letos v slo. nebo prišlo. več sreče drugo leto!pa janurja že naročte, jih bote glih do konca maja dobli :worship: !lp alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo dobil motor od tistih ki ga imate obljubljenega???lp

ne se men je reku ta tedn mogu bi ga pa ze ta tedn enkrat bobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super linija pohvalno :worship:

not :winkiss:

:topic: Sploh to da je bil na "svoji" strani ceste :headbang: .

Poj pravte da so ga dobil v TC motoshop? Bom jutri malo poklical, da še zase enega rezerviram, da nebom potem konc julija čakal do avgusta na motor :rolleyes:

A kej veste, a so teli iz TC motoshopa kaj zablokirani. Ker sem gledal, ene motorje prodajajo z blokado pri 80km/h.....

V Ce še imajo tisto rumeno. Pokliči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Sploh to da je bil na "svoji" strani ceste :headbang: .

V Ce še imajo tisto rumeno. Pokliči.

fantje jest pa ze mam stroj :naughty: blagor fantom v kmc-ju k so mi zrihtal motor, sam še ulavfat ga je treba po pa gremo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeb*** mater v tc motoshop sm klicu v sredo pa je reku:ja motorji so tuki sam se sestavt je treba ce bo use posrec se bos ze v petk vozu, dns poklicem pa rece : ja motorji so prsli uceri zvecer pa se morjo se sestavt nasledn tedn :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

pač TC.. nimaš kj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj na hitro me zanima. Je 175cm primerna višina za ta motor? :rolleyes:

kaj misliš da bi bil premajhen??? pomojem ne, če se frk s svojimi 170 cm na ninji fura ko je je kar konkretno več skup ko tote 125-ke, pol ni panike pomoje...do tal boš pomoje kamot prišo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi bil motor premajhen, da nebi bil jaz premajhen :D

Okej, vsi pametnjakoviči, ko ste pravili da je nebomo dobili če je že nismo rezervirali. Ravno danes sem rezerviral rdeče belo :) Dobim jo v juniju - lihk ko izpit nardim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi bil motor premajhen, da nebi bil jaz premajhen :D

Okej, vsi pametnjakoviči, ko ste pravili da je nebomo dobili če je že nismo rezervirali. Ravno danes sem rezerviral rdeče belo :) Dobim jo v juniju - lihk ko izpit nardim :worship:

ehh, če se eni 190 cm vozijo z cbr 125 okol, kaj bo te tebi premali...motor ti nikol ni premali, kvečjemu si ti premali, premlad, preneumen,...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko danes so me klical st tcmotoshopa da lahko pridem iskat :D tko da grem ajde

a šele dons jest sm naredu ze 200km :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!