Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

ne pametuj...vpraš alenn46...to je on bil majster ( tist k je prodal :whistle: )

sami pacienti ste vsi skup :D

jst sm z rsko naredu 17600km z enim batom, enim pa nov motor ribne jao :rolleyes:

nesposobneži kaj delate z motorji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bučke prodajajo no. Da se, ampak morač čuda (1000+€) vložit notri. Da bi pa samo nekej kao odblokiral al nevemkaj pa ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem pa je pol fora...da so tam pisal da se da nardit na 20km?

mah same klobase zato da pol naivni mulci kupujejo pa misljo ;" ja sej kupm to, k mi bo pa premal bom pa odpru pa o toto" :D

tudi če se bo dalo (ampak jst itak pravm da ne ker nobene 125ke 4T (tomos, cbr125, daylim, jawa (haha)) se ni dal nič razn bedarij kot so filtri in auspuhi tunat, no ja že tud če se bodalo verjem da noben tukaj od vas tega nebo delal. Zakaj ... aja zato ........ € .... Razn če je tle ker od vas flame edišn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đeri sej se da, samo ni poceni, tud Tomose so fural z 15 konji na kolesu na državnem :whistle: Poceni ravno ni bilo, to pa je še enkrat dražje, ker ma ta Yamaha 4 ventile..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đeri sej se da, samo ni poceni, tud Tomose so fural z 15 konji na kolesu na državnem :whistle: Poceni ravno ni bilo, to pa je še enkrat dražje, ker ma ta Yamaha 4 ventile..

nism reku da se ne da... ampak noben tlele (najbrž) nima tok dnarja... veš kok pride za tomosa... kit pa kanale povečat, pa še en kup detajlov... to pa kr krepko čez 1000€ nanese... kok se pa pozna ... ja velik ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odmična, pa bat, pa fergazer, pa neka brušenja svega i svašta, pa hladilniki za olje pa nevemkaj še vse so dajal gor :D Res ni da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odmična, pa bat, pa fergazer, pa neka brušenja svega i svašta, pa hladilniki za olje pa nevemkaj še vse so dajal gor :D Res ni da ni.

pa tam so baje samo prednje vilce tolko kokr pride pol novga tomosa :D

vsaj tk je bladzo reku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, kolkr čujem pravjo da majo vsi samo prednji del motorja vreden preko 2jurja€. Ampak tukaj govorimo o mašini hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, kolkr čujem pravjo da majo vsi samo prednji del motorja vreden preko 2jurja€. Ampak tukaj govorimo o mašini hehe :)

ja no vem ja... to sm jst tko reku

kot zanimivost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mal preveč sanjate...že to vm vejretn pove da ne bo šlo nikamor več ker je blokada na obratih, kako boste pa tist stran uzel pa tud ne vem .)

aja edin če boste dal gor power comaderje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ko vse te predelave izvedeš pogruntaš... poglej poglej zdej se mi pa kvar še bol ko 2T.... tko da logičn zakluček... kdor se je hotu neki hitr okrog vozt in je kupu 4T je zgrešu že od štarta... kdor pa načrtuje da bo delov 20000km na sezono se bo vozu na morej s 100km/h z majhno porabo in brez skrbi je pa prov naredu... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Ljudje ta motor ma dost potenciala lejte dirkalna rsw ma 57,3 konju! to je brez prisilnega polnjenja nekje maksimum. Glede yzf-r dejte enkat mal auspuh pogledat k ma 3 katalizatorje pa vsak je skor 15 cm dolg. Zdej jih pa odmislte pa prištejte ka morš razn auspuha še dodt. Dandanes je realni izkoristek tm vsej 35 konjev pa bo zdržov dle ko rsw. Čez kako leto bomo mel pa že močnejše.Drgač jst osebno mojga nom nč rihtov se mi zdi škoda. :alien1: Aja pa tu je mišlenu kuk bi blu če bi skor vse predelov drgač če boste dost po neti brskal boste vidl eno od Yamaha racing ki naj bi imela okul 40 konjev in naj bi bla za moto gp125 :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja okej, a se vam je čisto sfukalo? Kategorija Politiziranje je malo nižje pa tam razpravljajte o Zoisovih štipendijah, itd.

Nevem, a lepa beseda pri vas res ne najde lepega mesta? Sem že v ostalih temah prijazno opozoril, da se vsaj kolikor toliko držite teme, neeeeee, treba je, kajne? Pa saj tisti, ki ste že dlje na forumu (Jern3j, Strojči, itd...) se znate še zadržat komentarjev, ampak teli novinci, obup :krneki: A se zmenmo tko, da, če še enkrat tako zelo iztirite iz teme, bo kar takoj 100% warninga? :hmm: Razpravljajte o mali YZFjiki kolikor hočete, sam o štipendijah pa ravno ni treba tukaj, no...

Tokrat vsi brez warninga - zadnjič!

@apriliabiker: daj no, zbudi se iz teh zelo trdih sanj in se postavi na realna tla. Primerjaš YZF125, ki stane cca. 3000€ in dirkalno Aprilio, ki stane okoli 200.000€. Noben top predelan Mito ali pa RSka nemoreta konkurirati GP strojem (ok mogoče z vzdržljivostjo, haha :D ) bo pa 4taktna 125ka... of course.

Pa veselo klepetanje o YZFjki, še naprej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Ljudje ta motor ma dost potenciala lejte dirkalna rsw ma 57,3 konju! to je brez prisilnega polnjenja nekje maksimum. Glede yzf-r dejte enkat mal auspuh pogledat k ma 3 katalizatorje pa vsak je skor 15 cm dolg. Zdej jih pa odmislte pa prištejte ka morš razn auspuha še dodt. Dandanes je realni izkoristek tm vsej 35 konjev pa bo zdržov dle ko rsw. Čez kako leto bomo mel pa že močnejše.Drgač jst osebno mojga nom nč rihtov se mi zdi škoda. :alien1: Aja pa tu je mišlenu kuk bi blu če bi skor vse predelov drgač če boste dost po neti brskal boste vidl eno od Yamaha racing ki naj bi imela okul 40 konjev in naj bi bla za moto gp125 :krneki:

O 35KM lahko samo sanjaš na tem motorju. Tolk majo predelane 2T mašince. Mogoče se bo res dalo iz kako predelavo jo spravit na kakih 20-22KM kot so rekli yamahini inženirji...sam to bo tudi koštal ogromno denarja...ker pomoje bo tu treba en kup stavri menjat...z prenosi in elektroniko vred pomoje :) Tko je kt je reku Jerry_exc....če imaš namen se velik vozit z majhnimi stroški in se pač sprijaznit z končno hitrost 130km/h boš kupu 4T.........če pa ti je bol važna hitrost.......pa ti stroški niso pomembi pa se ti lup šravfat pa boš kupu 2T k dost bol leti :)

P.S: Roky.... :worship: (tko se punca smeti po forumu) :worship:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče ve kdo kje bi lahko kupil original tank nalepko za to yamaho na kateri piše r 125. A se sploh da dobit to nalepko že v sloveniji. Če jo že kdo ima od teh ki imate te yamahe naj mi prosm pove kje jo lahko kupm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bla že na tleh? najbilš da vprašaš pri pooblaščenih prodajalcih bojo najbolš vedl... so pa original nalepke ponavad celo dražje kot plastike... tko da ne bit presenečen če ti bojo rekl da pride 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bla že na tleh? najbilš da vprašaš pri pooblaščenih prodajalcih bojo najbolš vedl... so pa original nalepke ponavad celo dražje kot plastike... tko da ne bit presenečen če ti bojo rekl da pride 100€

Ne ne narobe si me razumel. :D Brez skrbi ni bila na tleh. Zanimam se samo za original tank nalepko da se ne vidijo risi na tanku od jakne.

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ste s temi predelavami pršli že res čist mimo...dejstvo je da to ni nek motor za podiranje rekordov..je pa ful lep pa močnejši od veliko drugih 125..... če bi pa se radi hitr vozil pa si kupte kaj močnejšga:

1 ceneje prideš skoz kot če bi vse to predelal

2 ni panike za okvare

3 če te ustavjo boš mel probleme z predelanim al pa z motorjem za katerga še nimaš izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne narobe si me razumel. :D Brez skrbi ni bila na tleh. Zanimam se samo za original tank nalepko da se ne vidijo risi na tanku od jakne.

ja se dobijo..yzf ...gor piše...pa so rdeče pa modre.. no vsaj te sm jas vidu...( sam so te tud za druge yzf-ke) morš jo res lepo dat na sredino kr je kar vlka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se dobijo..yzf ...gor piše...pa so rdeče pa modre.. no vsaj te sm jas vidu...( sam so te tud za druge yzf-ke) morš jo res lepo dat na sredino kr je kar vlka

Predvsem sem imel to tank nalepko v mislih ki jo ima ta yamaha v tem videu le da bi js mel sivo črno nalepko.

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem sem imel to tank nalepko v mislih ki jo ima ta yamaha v tem videu le da bi js mel sivo črno nalepko.

dobi se tud prozorne tako da se lepo skos vid in je skoraj neopazno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se dobijo..yzf ...gor piše...pa so rdeče pa modre.. no vsaj te sm jas vidu...( sam so te tud za druge yzf-ke) morš jo res lepo dat na sredino kr je kar vlka

A ni že original gor neka tank nalepka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne na yamahi ni nobene tank nalepke ko jo kupiš.

tank.jpg

evo točno to nalepko iščem. kaj tota na sliki je prozorna al kak. Sam je samo na yamahini uradni strani lahko naročiš za delta team pa nevem če majo. Sem jim poslal mail pa bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!