Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Če nam ne pustijo cestne motorje, bomo pa norčije po cest zganal s supermototi :) Moj bo duke, bolj proti koncu sezone, sicer začetek avgusta, tako da se bomo do takrat z avtom vozili.

Cene sploh niso normalne!

Menjat bi mogu:

Leva, desna sprednja plastika (2x 100€+77€)

Maska(115€+12€ nalepka)

Pokrov izpuha(30€)

Ročka sklopke(mislm da je okol 12€)

smernik(15€)

Desna zadnja plastika (baje je 75€)

Desna voznikova tačka

Nova feltna(mogoče krivljenje?)

Nova guma

Počen kiler

bočne plastike popokane

Spodnja plastika na dnu motorju, tam ko je tačka je fuč...motor skoraj naravnost stoji

Ketna je nekam fakin čudno ohlapna

Vrjetno sm še kej spustu...

Delo? ok bi lohk sam to našraufou gor...

Aja...pa še obadva sedeža za zamenjat, pa pri zadnji luči tiste plastike tam okoli

To je to kar se tiče menjave mislim da, ostalo je saj celo ampak popraskano :S

Nevem kaj si mislil pod blažilniki?

Tako da, če kdo slučajno ve kdo izdeluje poliestre naj prosim pove oz. če je kje zasledil že narejene za r125.

Sicer pa, če je komu veselje do šraufanja, česarkoli mu ga z veseljem prodam za male pare :) Mašina je vozna, tikataka normalno :)

Dam ti 200€, odpeljem takoj :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Ko sem imel FZ6 mi tud po tleh ni padla, pa nismo počas vozil. Z R125 sem bil že dvakrat na tleh :unsure:

ja nč fantje zanič motor imate.... hecam se sam fouž sm vam :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa čakam, da pridejo plastike nazaj iz barvanaja kitinja in leplenja biggrin.gif

edin nvem kake nalepke bom gor dal.

jst sm nalepke sam naredu trance_25_naughty.gif sam kup tapete enobarvne pol pa risat pa rezatwhistle.gif pa zle sm mutor prodav, tolk da ni dujev kupec sploh da so duma narjene nalepkelaugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itk da je bl ana tleh ampak se nč več ne opaz ker je vse zamenjano

Miha ni tko mislu :) ja skor usak se je že razbu haha, sevede če pa pizdarije po glav hodjo usmwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč fantje zanič motor imate.... hecam se sam fouž sm vam :naughty: :naughty:

Zanič ni...ampak včasih mal pretiravamo :P

jst sm nalepke sam naredu trance_25_naughty.gif sam kup tapete enobarvne pol pa risat pa rezatwhistle.gif pa zle sm mutor prodav, tolk da ni dujev kupec sploh da so duma narjene nalepkelaugh.gif

Še meni prosimm :rolleyes:

Miha ni tko mislu :) ja skor usak se je že razbu haha, sevede če pa pizdarije po glav hodjo usmwinkiss.gif

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mam 5100 MOTUL 15W50, pa sm učer opazu da mi ga manka in sm dans kupu 5100 MOTUL 10W40. A je vredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a olje ti pije?? kolko maš pa prevoženih unsure.gif??

Prevožnih 4600km

Servis pri 1000.

Uglavnem pod minimumom je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm nalepke sam naredu trance_25_naughty.gif sam kup tapete enobarvne pol pa risat pa rezatwhistle.gif pa zle sm mutor prodav, tolk da ni dujev kupec sploh da so duma narjene nalepkelaugh.gif

Lahk potem prlepiš fotke kak je motor zgledu z novimi nalepkami ki si jih naredil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2000km po prvem servisu bi moral menjat olje( torej pri 3000 km na števcu).

Lp

samo vseeno nebi smel spiti olja.. jas sem mel prvi servis pri 1000 dugega pa na 6800 pa sem redno spremlja nivo olja pa neje spija niti malo whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Texas!trance_43_wavetowel2.gif

Nevem kam si zavil kr sm šol ta dan ene parkrat tm mim!

No včeri sam dl yamahco na servis. Mogoče jo jutri že dobim nazaj in potem še najbrž zadnj avožnja potem pa res zaključim

pol smo pa bliz... :D dans je uradno konc sezone..glede na to da vsa avta morjo met zimske gume.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dans prvič furu Tomos SM 125F +Akrapovič

Aja da nebom trance_28_offtopic.gif .

Bom mal cene delov ki sem jih zamenjal napisu da če koga zanima!

Desna plastika 100€+77€ nalepka, maska 115€+12€ nalepka, pokrov izpuha 30€, ročka zavore 10€, smernik 15€, blažilniki 14€, delo

Vse skupaj 580€

kaj si ti to placu al je KASKO? :D

Zanič ni...ampak včasih mal pretiravamo :P

Še meni prosimm :rolleyes:

:grim

kaj si pol motor prodv? :) za kok si ga pa prodv? :):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol smo pa bliz... biggrin.gif dans je uradno konc sezone..glede na to da vsa avta morjo met zimske gume.. wink.gif

Jp zame je sezone konc. Dans naredu zadnih 160km ustavu se števc pr 4800 mogoče kšn kilometrček več.

Ja zavarovalnica plača tisto škodo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor pije oljetrance_11_confused.gif Res je! Pazite nivo olja, res redno pregledujte, raj enkrat več wink.gif jst sm tu na forumu pač brav, par mescov nazaj ko je enim "zaribov" pri 15 000, zaradi pomankanja olja, hmmmm, kilometru sm mev takrat 14950 pa sm se odpravlov prot morjucool.gif hm, kwa čebi olje pogledal..... nee brez veze, sj je biv servis pr 12000, nima bit kej trance_17_emot-angel.gif ja kuraaaaaac!!! čist na minimumu je blo oljatrance_39_thumbdown.gif res sm mev srečo d sm pogledowworship.gif

@yourfriend: tist ni fore kolk je razmerje usen č je tut 15W50 al pa 10W40... nima bit kejwhistle.gif

LP Kevin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE...

vozit neznamo oz. se še učimo in se privajamo nekaterih stvari. Treba je vse probat, bolj z 50, 125 po tleh letet ko z 600, 1000 smile.gif

Ej k si prej neki govoru da bi prodal po delih! Zdej če še tk razmišlaš bi te vprašu v kakšnem stanju je izpuh ter če bi ga slučajno prodal bi bil zlo vesel kakšne slike ter se bi zmenila za ceno! Lahko se pa tudi meniva po PRIVATNIH da nebom tuki "spet" smetil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je kdo sploh še živ od našga R125 kluba unsure.gif

Jst sm vsak dan gor sam kaj ko noben nč v tej temi ne napiše! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od avgusta 8200km smile.gif Ti?

od sredine septembra pa do 19.novembra 4900km

A si slučajno menju gume že pa če si katere si dal gor ker jaz jih bom menjal naslednje leto pa nevem katere bi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!