Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Ja sej za moje pojme je tut tole narjena bolj za dirkat..Lahko bi pa to naredil ja...

ziher ja. michelinke, orginal izpuh, zadnje tačke,...

to je pač obična poslikava. Lahko si pa daš narest nalepke neki podobnga temu in eureka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je že kje napisano v tej temi samo, ne nameravam prebrati 350 strani... Zanima me kako odkodiraš tako yamaho. Ker če jo kupiš v nemčiji je blokirana na 80 km/h. Kje se blokada nahaja in če jo lahko rešiš sam ali ti morajo to narediti na serverisu. Zanima me tudi če bi to na servisu sploh naredili?

Popravljeno . Popravil malecep
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je že kje napisano v tej temi samo, ne nameravam prebrati 350 strani... Zanima me kako odkodiraš tako yamaho. Ker če jo kupiš v nemčiji je blokirana na 80 km/h. Kje se blokada nahaja in če jo lahko rešiš sam ali ti morajo to narediti na serverisu. Zanima me tudi če bi to na servisu sploh naredili?

Valda da bi ti jo na servisu ven dal. V nemčiji to posebej not v gradijo za mlajše od 16 let (250€- firma: alphatechnik) Mal po googlej. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Si si že sam odgovoril :evilgrin:

Zdaj boš pa rekel, da aprilia ni moped? :whistle: Res pa je da gre neprimerljivo bolj! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj boš pa rekel, da aprilia ni moped? :whistle: Res pa je da gre neprimerljivo bolj! :worship:

Če me ne bi navdušile bremze te Yamahe, bi si jo upal vozit z izpitom za skuterja pa bi se naredil neumnega pred policajem, češ...sem mislil, da je moped :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa optimist glede na ceno!

nwm če sm glih optimist glede na to da nekateri prodajaja razbito(popraskano) pa z org gumam za 2550. Moja je BREZ praske!!!!

Uglavnem tist k je zaintereseran bo prsu pogledat pa se bom ze takrt kej za ceno zmenu tist k pa ni pa ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm če sm glih optimist glede na to da nekateri prodajaja razbito(popraskano) pa z org gumam za 2550. Moja je BREZ praske!!!!

Uglavnem tist k je zaintereseran bo prsu pogledat pa se bom ze takrt kej za ceno zmenu tist k pa ni pa ......

....naj gre v PM :D.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm če sm glih optimist glede na to da nekateri prodajaja razbito(popraskano) pa z org gumam za 2550. Moja je BREZ praske!!!!

Uglavnem tist k je zaintereseran bo prsu pogledat pa se bom ze takrt kej za ceno zmenu tist k pa ni pa ......

avtonet->moto->super sport-> yamaha-> od do 125..pa si mal poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtonet->moto->super sport-> yamaha-> od do 125..pa si mal poglej

lej zaenkrat ne mislim spuščat cene ker vem kakšen motor prodajam, ko se mi bo pa zazdel da je res full previsoka cena bom pa spustu( drgač pa nism nikjer v oglasu napisu da je zadnja cena saj jest ne vidm da bi kje pisal, če pa ti pol pa povej):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kam bi blo najbolse it da bi mi dali 180 kit gor pa kolk bi to priblizn stalo

Kam? Če hoče papirje in to...Yamaha servis. Kupiš preko ebaya. Se pa moraš zavedat, da ti ne bo več veljala garancija na cilinderski sklop in menjalnik.( pa še par malenkosti ), razen, če ponuja ta kit lastno garancijo, v kar skoraj dvomim, saj gre za potrošni material. Sicer pa se že pri serviserju zmeniš za neko garancijo.

Po mojem ti bo ziher računal 100-150€ za namestitev, ker dela je res orng veliko :) + seveda cena kita, olja in dihtung.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem začetnik vožnje z motorjem, do sedaj sem vozil Tomos ATX, in me zanima ali je Yamaha YZF r125 prava izbira zame?

že v naprej se zahvaljujem za odgovore.

Če boš zamenjal gume (original so dobre, samo ne za začetnika, ker je že treba malo znat, kdaj so segrete in jih ne preveč sprobavat) in ne misliš že prvi mesec podret rekorda Grobnika al pa rekorde kšne znamenite relacije v vašem kraju bo popolnoma vredu.!

Je pa tudi fora, da se prej zicni gor pa naredi kakšen krog, če imaš možnost, da boš videl ali ti stil sedi. Pa zavedaj se, da ti mogoče prvič ne bo ravno lepo se gor vozit, samo sčasoma se privadiš poze in obnašanja samega motorja, tako da je zadeva lahko še kr lušna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!