Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

lepo da si ga tako poceni dobil... Jaz osebno nebi dal 400€ za tole pa če glih je akrapo...

dere se verjetno orng ja...

glej da boš posnel video... da slišimo to :D

Popravljeno . Popravil Izprijenec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da si ga tako poceni dobil... Jaz osebno nebi dal 400€ za tole pa če glih je akrapo...

dere se verjetno orng ja...

glej da boš posnel video... da slišimo to :D

ko dobim eno orng kamero dobite posnetek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne splača se neki to rihtat kr te predrago pride bolš da počakaš še 2 lete in narediš izpit za 250 pa kupiš kawasaki ninja 250. razen če imaš denar in ti ga ni škoda. samo če mene vprašaš je za predelavo tega motorja potrebno preveliko denarja in še ni neke res velike bistvene razlike. pozna se pa..

pa kaj se splača furat tak ?? a blokade se dajo odstranit samo blokade???

a drgač pa ma uredu pospeške???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se splača furat tak ?? a blokade se dajo odstranit samo blokade???

a drgač pa ma uredu pospeške???

ejooj kaki motoristi ste :BUA:

4 taktne 125 NIMAJO blokad in ti nikoli ne bo letela 150kmh

max 130kmh ce hoces hitrost pa kupi aprilio rs 125 al pa cagiva mito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejooj kaki motoristi ste :BUA:

4 taktne 125 NIMAJO blokad in ti nikoli ne bo letela 150kmh

max 130kmh ce hoces hitrost pa kupi aprilio rs 125 al pa cagiva mito

jah pač začetnik :)

aja .. sej se mi je zdel sam nism biu prepričan ..

kaj je pa iz yamaho 125 ma uredu pospeške dokaj?? pa a vleče tut fajn če sta 2 gor???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima 15 konjev kar je najvecja dovoljena moc za motorje 125cc (izpit A1)

yamaha yzf125r ima majhno porabo ker je 4 taktna (3l/100km), nizki stroski servisov (okol 50eur),....

ce pa bi rad hitrost kupi aprilio,cagivo ampak moras zato tudi imet dost denarja servisi so dragi,velka poraba (2t mesanca ,olje,..)

ja yamaha bo vlekla tud 2 sam ne pricakuj nevem kaj ,edino nekater se ga preihitro navadijo ker nima tolk moci kor aprilia,cagiva,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene zanima kako misliš orng avto za 400€ :D

Verjetno nekakšnega klijota brez gum+ mašina v zadnjih mukah :grim

aha ja hvala ti :) sej pospeške na video posnetku ma uredu do 115 :) pol pa pač ga mal zjebe :)

jah z dvema gre tam nekje do 110 z 5 brzino, ko pa daš v šesto pa nima več dovolj moči, da bi jo razvrtelo do konca... :BUA:

Popravljeno . Popravil Izprijenec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pač začetnik :)

aja .. sej se mi je zdel sam nism biu prepričan ..

kaj je pa iz yamaho 125 ma uredu pospeške dokaj?? pa a vleče tut fajn če sta 2 gor???

Če 125ccm motorja še nisi peljal se ti bo itak zdel da ful potegne, pol se ga pa počasi navadiš maš pa itak skos gas do konca ker se ti zdi da nikamor ne gre, glede vožnje 2 na motorju se pa na vsakem pozna da gre slabše. Je pa tudi res kot so že prej omenili glede mašine in servisev 4t ceneje kot 2t, pa tudi nisem še zasledil da bi imeli 4t toliko problemov kot 2t (če ga predelaš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če 125ccm motorja še nisi peljal se ti bo itak zdel da ful potegne, pol se ga pa počasi navadiš maš pa itak skos gas do konca ker se ti zdi da nikamor ne gre, glede vožnje 2 na motorju se pa na vsakem pozna da gre slabše. Je pa tudi res kot so že prej omenili glede mašine in servisev 4t ceneje kot 2t, pa tudi nisem še zasledil da bi imeli 4t toliko problemov kot 2t (če ga predelaš).

ok hvala ti :) kaj pa mislš d bi mogu predelat d bi šel +150 pa uredu pospeške?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno stran nazaj sm prlepu link

aja hvala :P in kaj to če bi naroču sam na servis prnesem pa jim dam.. da zrihtajo?? In kaj mislš kok bi šlo??' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja hvala :P in kaj to če bi naroču sam na servis prnesem pa jim dam.. da zrihtajo?? In kaj mislš kok bi šlo??' :)

ti si totalno prizadet :)..že 100x smo ti rekli da ti nemore 150km/h it..136km/h največ gre...pizda kupi si Aprilio Rs 125(180km/h končna : predelana seveda)..jebeš yzf r125...aja to si sam tisti kopujete ki ste pametni ..phaha omg :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si totalno prizadet :)..že 100x smo ti rekli da ti nemore 150km/h it..136km/h največ gre...pizda kupi si Aprilio Rs 125(180km/h končna : predelana seveda)..jebeš yzf r125...aja to si sam tisti kopujete ki ste pametni ..phaha omg :)

ja to so pa tisti ko misljo da neki vejo na koncu se pa poserjejo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to so pa tisti ko misljo da neki vejo na koncu se pa poserjejo

eni vemo vse ;)..smo šolani za to..že kar nekaj let šrajfam motorje itd.. .tak da ne mi pameti soliti ker na tem forumu itq vsi blefirate v 0 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni vemo vse ;)..smo šolani za to..že kar nekaj let šrajfam motorje itd.. .tak da ne mi pameti soliti ker na tem forumu itq vsi blefirate v 0 ;)

btw tisto ni bilo namenjeno tebi ampak Budi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!