Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

ti si totalno prizadet :)..že 100x smo ti rekli da ti nemore 150km/h it..136km/h največ gre...pizda kupi si Aprilio Rs 125(180km/h končna : predelana seveda)..jebeš yzf r125...aja to si sam tisti kopujete ki ste pametni ..phaha omg :)

daj se raje kar sam tresni... kaj ti ni jasno.. nismo vsi tako bogati, da bi kupovali tvojo verdammt aprilio... yamaho sem kupil zato, ker bi takrat dobil neko staro jajco za ta denar in se pol raje kupil yamaho + tega, da je res poceni vzdrževanje. In da bo še nekaj tudi vredna ko jo prodam.

Popravljeno . Popravil Izprijenec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupi se da to homologirat?

am kukr jest vem ne zato ker je racing izvedba in nima katalizatorja :P bom pa probu nekak zmutit to homologacijo ce se bo dal

Sm govoru z enim k je meu tut akrapota gor pa so ga u avstriji ustavl pa je reku da je original pa mu ni nc un teziu. Kukr mas sreco, lohk te spusti lohk pa jebe....sej tko je zmeri :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala ti :) kaj pa mislš d bi mogu predelat d bi šel +150 pa uredu pospeške?? :)

Jst sm na mojmu menjal odmično gred, furgazar in komplet izpuh ampak to ni bla yamaha yzf r 125, je bil pa 4t mašina ampak yzf 125 ma že elektronski vbrizg goriva če se ne motim in ne klasik furgazar. In sm pridobil odlične pospeške končno pa povečal za približno 30km/h, stal me je pa okol 300€ - 400€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am kukr jest vem ne zato ker je racing izvedba in nima katalizatorja :P bom pa probu nekak zmutit to homologacijo ce se bo dal

Sm govoru z enim k je meu tut akrapota gor pa so ga u avstriji ustavl pa je reku da je original pa mu ni nc un teziu. Kukr mas sreco, lohk te spusti lohk pa jebe....sej tko je zmeri :S

Jest sm meu tud nehomologiran izpuh in so me ustavil tm od postojne naprej, sm reku da je original in me je spustu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm meu tud nehomologiran izpuh in so me ustavil tm od postojne naprej, sm reku da je original in me je spustu.

am kukr jest vem ne zato ker je racing izvedba in nima katalizatorja :P bom pa probu nekak zmutit to homologacijo ce se bo dal

Sm govoru z enim k je meu tut akrapota gor pa so ga u avstriji ustavl pa je reku da je original pa mu ni nc un teziu. Kukr mas sreco, lohk te spusti lohk pa jebe....sej tko je zmeri :S

ja sej to je res sam da pa nagerga zajebanga naletiš si ga pa najebu.. kok maš srečo ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje če daš na original lonc nalepko od akrapoviča gre motor čez 140kmh!!!

Če je pa še modr pa srebrne feltne, maš pa 150 not k nč :kva2: Teli avspuhi na teli prdulci so neuporabni, samo šminkiranje pa težave s kapsi + zvok enovaljnika na sport motorju ni lih neki kar bi hotu povdart, vsaj js ne :evilgrin: o raznih kitih je pa sploh škoda zgublat besede... za ta dnar rajš več tankejte pa bolše gume al pa čelado nabavte...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje če daš na original lonc nalepko od akrapoviča gre motor čez 140kmh!!!

hahahhahah :D ko bi vsaj. xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje če daš na original lonc nalepko od akrapoviča gre motor čez 140kmh!!!

Dej Kewo ne zavajaj folka! Speed nalepke morjo nalept, ne pa Akrapovič! (žžžžžž)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa pravjo ce das na levo stran tanka ( na levo NE na desno) nalepko od UNIOR tools da ti ni treba nikoli vec na servise iti in ce slucajno pades oz. poskodujes motor se ta cez noc sam popravi!!

je pa res da se take tezko najdejo , ce jo pa ze najdes so pa drage

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Hotel sem odstraniti vplinjač. Odvijem zgornji pokrov. Nato odvijem šrauf na vrhu in mi spodnji del pade na tla in se okruši. Mogoče je bil že prej, vendar zeloo dvomim.

Torej kakšne so posledice? So kakšne možnosti, da bo delovalo normalno? Če prav razmišljam, se ta del ob dodajanju plina dvigne, drugače pa je spodaj. Torej bo bencin tekel skozi tudi če se ročka za plin ne bo privila?

Sedaj pa kje dobiti ta del? Novih nisem zasledil, torej mi preostane le bolha, avto net (kar pa dvomim da bo kaj) in pa ebay? Ali se da to mogoče kako zaliti?

Prilagam sliko, sicer slabšo, ker je posneta s telefonom ampak se vidi za kateri del se gre.

21022012151.jpg

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem,

lp

Žiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Hotel sem odstraniti vplinjač. Odvijem zgornji pokrov. Nato odvijem šrauf na vrhu in mi spodnji del pade na tla in se okruši. Mogoče je bil že prej, vendar zeloo dvomim.

Torej kakšne so posledice? So kakšne možnosti, da bo delovalo normalno? Če prav razmišljam, se ta del ob dodajanju plina dvigne, drugače pa je spodaj. Torej bo bencin tekel skozi tudi če se ročka za plin ne bo privila?

Sedaj pa kje dobiti ta del? Novih nisem zasledil, torej mi preostane le bolha, avto net (kar pa dvomim da bo kaj) in pa ebay? Ali se da to mogoče kako zaliti?

Prilagam sliko, sicer slabšo, ker je posneta s telefonom ampak se vidi za kateri del se gre.

21022012151.jpg

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem,

lp

Žiga

Torej, slika je res slaba in mi še vedno ni čisto jasno kateri del predstavlja, predvidevam da tisti batek, ki se dviga ko dajaš gas in s tem omogoča vsrkanje zraka v uplinjač ?? Drugače pa bi lahko probal zadevo kar zakitati, kakšen material je točno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, slika je res slaba in mi še vedno ni čisto jasno kateri del predstavlja, predvidevam da tisti batek, ki se dviga ko dajaš gas in s tem omogoča vsrkanje zraka v uplinjač ?? Drugače pa bi lahko probal zadevo kar zakitati, kakšen material je točno ?

Ja, tisti batek ja. Se pravi, da brez popravila oz. menjave ne bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tisti batek ja. Se pravi, da brez popravila oz. menjave ne bo šlo?

Ja lahko probaš, ampak bo vlekel fouš zrak in ti bo nabijal obrate verjetno...

Kakšen material je ? Če je plastika, bi lahko kar zakital... Vsekakor pa to ni neka huda težava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko probaš, ampak bo vlekel fouš zrak in ti bo nabijal obrate verjetno...

Kakšen material je ? Če je plastika, bi lahko kar zakital... Vsekakor pa to ni neka huda težava...

Ni plastika. Potem vredu, sem mislil da bo pač bencin tekel skozi, tudi ko plin nebo dodan in bo motor zalivalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin ne bo tekel skozi-možno pa, da ti bo vleklo fouš luft in se ti bo motor navijal v obrate+težko boš nastavil prosti tek. Zmontiraj nazaj pa poskusi. Z kakšnimi kiti se jaz nebi igral, ker lahko zadeva sčasoma odpate in ti jo potegne v cilinder. Posledice si lahko zamisliš. Poleg tega se tile batki navadno dokaj natančno prilegajo.

Če stvr ne bo delala poskusi na e-bay.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom videl kako se bo motor obnašal..

Hvala vam!

lp

V glavnem,če motor nebo lepo laufal še posebno zna nagajat v prostem teku potem daj to zašvasat in ponovmo lepo obdelat.Postoji tudi tak Alu.lot in lahko s plinskim gorilcem zaliješ ni pa enostavno ,moraš pazit,da nepregreješ ker se ti bo ta batek deformiral(špiater) to ni samo aluminij in potem je konec.Nikakor pa neposkušaj z kakim lepilom ali kakim tekočim materijalom,kajti če ti ta košček odpade in potegne v mašino bo zaropotalo ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem,če motor nebo lepo laufal še posebno zna nagajat v prostem teku potem daj to zašvasat in ponovmo lepo obdelat.Postoji tudi tak Alu.lot in lahko s plinskim gorilcem zaliješ ni pa enostavno ,moraš pazit,da nepregreješ ker se ti bo ta batek deformiral(špiater) to ni samo aluminij in potem je konec.Nikakor pa neposkušaj z kakim lepilom ali kakim tekočim materijalom,kajti če ti ta košček odpade in potegne v mašino bo zaropotalo ! !

Ja, najprej se mora vse še sestavit, potem bomo pa videli kako bo. Bom poročal.

Hvala,

lp

Žiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega nikar ne lepi, ker ti lahko kdaj od vibracij pade stran in ga bo potegnilo v motor... Pojdi na najbližji Yamaha servis in naroči nov del. Najceneje bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst kerim zrihtam take nalepke ;) 100€ komad. Dobr zdej pa brez zejbancije da mal poživim temo, proda gdo kak izpuh rabljen giannelli ali leovince za yamaho? fino bi blo da ma vse potrebene paprije za homologacijo. Zs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje šparaj, ker za pridobil ne boš nič. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!