Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Raje šparaj, ker za pridobil ne boš nič. LP

saj vem ni neke razlike. zato bi kupil rabljenega če bi bila kaka pametna ponudba :) ker nov je predrag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuh za???

Za yamaho yzf r 125. Spet bo mlinčk po 3 letih pri hiši. :blush:

Tolk da bo spet akcija s 125ccm motorčkam. Da punco naučim mal vozt :grim

post-20290-0-81486600-1330545565_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za yamaho yzf r 125. Spet bo mlinčk po 3 letih pri hiši. :blush:

Tolk da bo spet akcija s 125ccm motorčkam. Da punco naučim mal vozt :grim

aha ja fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekdo je kupil yzf-ko. Zamenjal sem ybr-ko z anekaj močnejŠega. Prvi vtisi dokaj pozitivni. Malce neudobna, vendar se bomo navadili. Kupljena z 26 000 km letnik 2008. Malce spremenjen videz. Se že veselim nabiranja kilometrov.

post-19496-0-06683100-1330727689_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena slikca od spredaj. DRugače so pobrane vse nalepke razen yamaha na boku motorja. Meni je lepša - tako čistejša zgleda.

post-19496-0-26839500-1330727807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni 2008 letnik razen če si zamenjal srebrne plastike z črnimi???

drugače ti pa želim čim več varnih kilometrov :D

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni 2008 letnik razen če si zamenjal srebrne plastike z črnimi???

drugače ti pa želim čim več varnih kilometrov :D

piše prva registracija aprila 2009. Ničesar drugega ne piše v homologaciji. Možno pa da ga je prejšni lastnik barval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zanimam za ta motor pa me zanima če ga kdo od tu prodaja, naj se javi prosim.

Zanima me še na kaj naj bom pozoren ob nakupu.

Hvala.

LP

rezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zanimam za ta motor pa me zanima če ga kdo od tu prodaja, naj se javi prosim.

Zanima me še na kaj naj bom pozoren ob nakupu.

Hvala.

LP

rezen

konc te sezone ga lohk kupš od mene :D

drgac pa ja mal poglej kaksni so kej šravfi(a so lepi al so use zjebani)

Ketno pogledaš kolk je napeta pa prec vidš a je lastnik serviserou motor samo na servisu al je tut umes kdaj kej pogledou

barva ( a so vsi deli iste barve al so razlike med njimi)

ne nasedat na finte kot so ˝ja sm dau use nalepke dol zato ker mi je taka lepsa˝ :D

če ti jo da za pelat probej balanco spustit da vids a gre naravnost ali vleče v kašno smer

ta motor kr orng ole pije tko da reces prodajalcu da ti da eno krpo pa na strani šipko vn odšravfaš pa pogledaš kok je ola notr

pa še dost drugih stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konc te sezone ga lohk kupš od mene :D

drgac pa ja mal poglej kaksni so kej šravfi(a so lepi al so use zjebani)

Ketno pogledaš kolk je napeta pa prec vidš a je lastnik serviserou motor samo na servisu al je tut umes kdaj kej pogledou

barva ( a so vsi deli iste barve al so razlike med njimi)

ne nasedat na finte kot so ˝ja sm dau use nalepke dol zato ker mi je taka lepsa˝ :D

če ti jo da za pelat probej balanco spustit da vids a gre naravnost ali vleče v kašno smer

ta motor kr orng ole pije tko da reces prodajalcu da ti da eno krpo pa na strani šipko vn odšravfaš pa pogledaš kok je ola notr

pa še dost drugih stvari

Aha. Hvala za te nasvete. Kupil bi jo pa rad čimprej, ker drgač sem brezveze izpit naredu.

LP

rezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konc te sezone ga lohk kupš od mene :D

drgac pa ja mal poglej kaksni so kej šravfi(a so lepi al so use zjebani)

Ketno pogledaš kolk je napeta pa prec vidš a je lastnik serviserou motor samo na servisu al je tut umes kdaj kej pogledou

barva ( a so vsi deli iste barve al so razlike med njimi)

ne nasedat na finte kot so ˝ja sm dau use nalepke dol zato ker mi je taka lepsa˝ :D

če ti jo da za pelat probej balanco spustit da vids a gre naravnost ali vleče v kašno smer

ta motor kr orng ole pije tko da reces prodajalcu da ti da eno krpo pa na strani šipko vn odšravfaš pa pogledaš kok je ola notr

pa še dost drugih stvari

ole fejst pije? to pa nism vedu :/ vsake kolk 1000km ga ti dotočiš? sej vem da morš zasprot gledat sam vseen vprašam. drgač se pa ole menja pr 1000 km ko je motor nov, nato pa vsake 3000 km se olje zamenja. če imam prave informacije če se motim me popravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ole fejst pije? to pa nism vedu :/ vsake kolk 1000km ga ti dotočiš? sej vem da morš zasprot gledat sam vseen vprašam. drgač se pa ole menja pr 1000 km ko je motor nov, nato pa vsake 3000 km se olje zamenja. če imam prave informacije če se motim me popravi.

Letnik 2008 je olje začel piti pri 14000-15000km, v tem območju kilometrov je traba zeloo paziti! Potem je pa pila, mislim da kakšen deci na 1000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha no tko da vem. sej ga redno preverjam. letos sem naredil 560 km. včeraj 90. pa dozdaj še nič. in upam da tudi nebo.. če pa bo pa pač bo. hvala za info

vse skupi jih mam 560. kr sem ga letos novega kupil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima. kam spravite prvo pomoč? jo sploh imate s sabo ko se vozite? sam sem gledal kam bi spravil prvo pomoč pa motoriste pa pod zicom ni prostora. nerad bi pa kam med plastike vtikal to.. kakšne so vaše izkušnje? ko so vas ustavili so vas vprašali kje imate prvo pomoč s sabo če jo sploh imate?.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima. kam spravite prvo pomoč? jo sploh imate s sabo ko se vozite? sam sem gledal kam bi spravil prvo pomoč pa motoriste pa pod zicom ni prostora. nerad bi pa kam med plastike vtikal to.. kakšne so vaše izkušnje? ko so vas ustavili so vas vprašali kje imate prvo pomoč s sabo če jo sploh imate?.

lp

Jaz jo imam ponavadi v ruzaku, ko so me pa ustavili me ni pa nič vprašal če jo imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo imam ponavadi v ruzaku, ko so me pa ustavili me ni pa nič vprašal če jo imam.

aha. tko tut drugi pravjo da ne sprašujejo pogosto če imajo prvo pomoč s sabo. slučajno veš kaj se zgodi če te dobijo da si brez? bi se izvlekel z opozorilom ali bi bila že kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. tko tut drugi pravjo da ne sprašujejo pogosto če imajo prvo pomoč s sabo. slučajno veš kaj se zgodi če te dobijo da si brez? bi se izvlekel z opozorilom ali bi bila že kazen?

Odvisno od policaja, rajši jo kupi za tistih 15-20€, ker globa znaša 125€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf sm mislu da je manj :S sej men je ni problem nabavit... problem je kam jo spravit. vsak dan do šole pa nazaj je nebom nosil v ruzaku. dvomim.. na daljše fure ja na kratke pa dvomim. danes sm probal da bi jo nekako stlačil prvo pomoč za motoriste pod zic motorja pa ni šlo. bi se lahko dobila še kakšna manjša? gdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej jst tut denarnce nemorm spravt pod zic od tele yamahce :/

Kewo- Zato ker je verjetno preveč pouna... :whistle::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!