Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

pa ce sm 16 pa sm nredu izpit za 125 .. mocnejsga itak nmorm furat se nevem kok let...

kaj pa iz CDI za yamaho?? bi se dal kej??

Popravljeno . Popravil Buda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej pa še mene neki zanima... zaslediu sm na motosvetu en članek, ki opisuje tole mojo in vašo yamahco da se da z malo truda in posega v elektroniko in agregat iz te mašine izstisniti preko 20 KM..je to možno in kako bi se to naredilo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaj in kupi drug motor. Ven iz tega motorja, več, kot daje sedaj, dobil ne boš.

preveč pameti škodi veš ;) kaj pol praviš na tale članek:

Večina novinarjev je postavilayamahinim tehnikom enako vprašanje: »Koliko konj se da iztisniti iz te mašine?« Priznali so, da jemotor nekoliko zadušen in da bi z nekaj posegi v agregat in elektroniko brez težav povečali moč napreko 20 KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš €€€ je vse bol kot ne brez težav.

Verjetno, ne bom pa trdil, je enaka ali podobna fora kot pri Tomosu - zamenjaš elektroniko, kar pa pri tomosu pride 300+ €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš €€€ je vse bol kot ne brez težav.

Verjetno, ne bom pa trdil, je enaka ali podobna fora kot pri Tomosu - zamenjaš elektroniko, kar pa pri tomosu pride 300+ €.

Dej mi povej kako elektroniko zamenjaš pr Tomosu, ker to prvič slišim :P Ti verjetno misliš power kit za Tomosa, ki se dobi za tak dnar kot si reku, vendar to ni elektronika, pač pa večji fergazer in druga odmična gred ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej pa še mene neki zanima... zaslediu sm na motosvetu en članek, ki opisuje tole mojo in vašo yamahco da se da z malo truda in posega v elektroniko in agregat iz te mašine izstisniti preko 20 KM..je to možno in kako bi se to naredilo? :)

180cc kit das notr pa mas 20+ konjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180cc kit das notr pa mas 20+ konjev

kokr sm se pozanimu baje ne gre.. je en chip k se dobi sam nwm kulk poveča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč pameti škodi veš ;) kaj pol praviš na tale članek:

Večina novinarjev je postavilayamahinim tehnikom enako vprašanje: »Koliko konj se da iztisniti iz te mašine?« Priznali so, da jemotor nekoliko zadušen in da bi z nekaj posegi v agregat in elektroniko brez težav povečali moč napreko 20 KM.

Kak chip? Pa o čem sanjaš? Z nekaj posegi v agregat in menjavo elektroniko bi bil pravilen stavek. Nekaj posegov v agregat pa nanese toliko denarja, da si kupiš še polovico istega motorja, ki ga imaš lahko potem za dele. Spustiš lahko, predvidevam, glavo in pridobiš malo na kompresiji. Daš športno odmično ( nekaj 100€ ), drug vplinjač ( nekaj 100€ ), drugo elektroniko ( nekaj 100€ ), športen izpuh ( od 400€ naprej )...seveda dobiš 20 konjev za ceno še enega motorja.

V realnosti je kdo to storil? Ne mi tu neke članke od nekih tehnikov in ne vem česa...pokaži mi na konkretnem primeru, kdo ima 20++ konjev na dotični 125cc mašini. Pokaži mi kak dyno al pa karkoli. Sam prilagam serijsko Yamaho, ki na zadnjem kolesu pokaže okrog 13 konjev.

[media=]

Se pravi bi ti iz ISTE mašine spravil ven čez 20 konjev. Torej 35% več?

Zdej če mi zaradi matematične formule misliš pod nos porinit Aprilio RS 125...rajši ne, ker tam je serijski motor ~28 konjev naknadno "zablokiran". R125 pa ni NIČ blokirana, ker če bi bila, bi to VSI "odblokirali".

Pa še da komentiram tvoj prvi stavek...preveč pameti škodi? Ne vem, če je kdo zaradi prevelike količine pameti umrl. Mogoče mi lahko tudi za to daš kak konkreten primer?

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@speedfighttunning - A ni neka fora za elektroniko tut? Pa dober..my bad..ne spremljam tolk teh 4t tem :P

Ne, nobene fore z elektroniko ni, edino če daš gor kako dirkalno elektroniko kar se pa na 4T 125 glih ne splača :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka bi lohk prefuku pr yamahi yfz r 125 d bi mi bol letela pa bolse pospeske da bi mela??

kje si pa kupu motor?? v sloveniji?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na oglasniku sm vidu da nekdo prodaja Yamaho rdečo-belo letnik 2008 za 2450 euru mogoce kdo iz tle ?

Počakaj še malo (3-7 dni) bom jaz mojo dal gor na avto-net... 2009 letnik, 14000 prevoženih itd..

Popravljeno . Popravil Izprijenec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma gdo kako idejo kak si bi navigacijo pritrdil na motor?

1280727486garmin-zumo-mounted-on-a-motorcycle.jpg

Garmin ma nosilce.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zankuk:

Samo čakal sem, kdaj bom videl repliko tegale: [media=]

:P

Drugače pa.. :OK:

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam komplet akrapovič izpušni sistem za yzf r-125......cena 500 eur... če koga zanima nej piše na PM

na netu je 450e..daj ceno 350-300e pa imaš hitro kupce ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zankuk:

Samo čakal sem, kdaj bom videl repliko tegale: [media=]

:P

Drugače pa.. :OK:

u ti matr :S hehe zaenkrat morm rečt da s tem še nism mel problemov.. hvala bogu lahko potrkam... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na netu je 450e..daj ceno 350-300e pa imaš hitro kupce ;)

kr nej bo zarat mene ce ga zaston dajajo....tist k bo za mojga zaintereseran bom tut jest se kej spustu...(če ga dam za 300 na net pa pol pride pa ti še 100 zgliha in sm kaj naredu...nč...zguba totalna):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr nej bo zarat mene ce ga zaston dajajo....tist k bo za mojga zaintereseran bom tut jest se kej spustu...(če ga dam za 300 na net pa pol pride pa ti še 100 zgliha in sm kaj naredu...nč...zguba totalna) :P

no ja to je tudi res ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!