Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Po danajšnjem čiščenju motorja sem ugotovil, da je sprednja guma že čisto zlizana in skoraj brez profila. Zadnja guma je bila zamenjana na začetku te sezone (Arrowmax), sprednja pa je bila takrat še vredu. Sedaj bo treba menjati še sprednjo. Kje priporočate menjavo ? Špan, Yamaha delta team. Najboljše bi bilo nekje na viču ali v bližini. Gumo bi pa dal iste znamke kot zadnjo se pravi arrowmax. Hvala že vnaprej za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po danajšnjem čiščenju motorja sem ugotovil, da je sprednja guma že čisto zlizana in skoraj brez profila. Zadnja guma je bila zamenjana na začetku te sezone (Arrowmax), sprednja pa je bila takrat še vredu. Sedaj bo treba menjati še sprednjo. Kje priporočate menjavo ? Špan, Yamaha delta team. Najboljše bi bilo nekje na viču ali v bližini. Gumo bi pa dal iste znamke kot zadnjo se pravi arrowmax. Hvala že vnaprej za odgovore.

Po danajšnjem čiščenju motorja sem ugotovil, da je sprednja guma že čisto zlizana in skoraj brez profila. Zadnja guma je bila zamenjana na začetku te sezone (Arrowmax), sprednja pa je bila takrat še vredu. Sedaj bo treba menjati še sprednjo. Kje priporočate menjavo ? Špan, Yamaha delta team. Najboljše bi bilo nekje na viču ali v bližini. Gumo bi pa dal iste znamke kot zadnjo se pravi arrowmax. Hvala že vnaprej za odgovore.

Če maš čas, se zapel na en izlet do mene (pov urce od LJ.), da navš drago plačeval menjave in gume.Imam pa gumo na zalogi in zamenal ti jo bomo tut ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha ni bil tok usran, sam k sm glih gume z vapom prav, sm opazu da so res brez profila. Kewo hvala za ponudbo, vendar bom verjetno kar jutri zjutraj peljal motor ali k Španu ali pa k yamaha primec. Zdele bom poklicu in ker bo dal boljšo ponudbo, ke ga bom pelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical oba servisa in na španu pravijo da Dunlop Arrowmax D103 nimajo in se jih zlo težal ko dobi oz. ne ve če jih sploh še prodajajo, tako da mi je za zamenjavo predlagal Michelin Sport attack. Na primcu pa pravjo da lahko gumo naročijo in da jo dobijo v parih dneh. Zdej naj raj bi dav gor iste znamke gumo se prav arrowmax.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je tud novejši model. Mogoče veš kje bi se jih dal dobit ? Ker gledam mal po internetu za to dimenzijo gum (100/80/17) in je bolj švoh ponudba oz. je sploh ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širnik v Radljah jo sigurno ima, je pa bolj stran od Ljubljane :) Za mojo ninjo tja hodim menjat gume, ceneje kot drugje in še vedno imajo kaj na zalogi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato se prodaja?

Če smo firbčni ti lahk razložim da prodajava zato, ker bova kupla zaribano pa se bo dal not malossi kit. Pa me mal zanima ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je tud novejši model. Mogoče veš kje bi se jih dal dobit ? Ker gledam mal po internetu za to dimenzijo gum (100/80/17) in je bolj švoh ponudba oz. je sploh ni.

Jest jo mam na zalogi novo, kupljeno 14 dni nazaj :P Pa si upam stavt da mam najugodnejšo ponudbo od obeh serviserjov v Lj.

Sam Michelin sporty ne dat gor. Rajš lesene gume dej, sam tistih gum ne. Ker se boš ubiv. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu je že kej zaribala?

Zanima me, če je kdo že mogu zamenjat glavno gred, ali gre ponavadi samo odmična?

lp

Odvisno kako močno je zaribana...če bi meni zaribala bi glavno gred pustu isto notr, bi pa menju ojnico in ležaje na glavni gredi, pa če maš namen dat gor kit bi se splačalo dat kako močnejšo ojnico ki bo lažje zdržala večje obremenitve zaradi kita ;) Original ojnica bi zaradi večjih obremenitev lahko počasi dobila luft, ko pa ma ojnica luft hmalu sledi ribanje, tako da glavno gred lahko komot pustiš tako kot je, zamenjej pa ležaje na glavni gredi in dej močnejšo ojnico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kako močno je zaribana...če bi meni zaribala bi glavno gred pustu isto notr, bi pa menju ojnico in ležaje na glavni gredi, pa če maš namen dat gor kit bi se splačalo dat kako močnejšo ojnico ki bo lažje zdržala večje obremenitve zaradi kita ;) Original ojnica bi zaradi večjih obremenitev lahko počasi dobila luft, ko pa ma ojnica luft hmalu sledi ribanje, tako da glavno gred lahko komot pustiš tako kot je, zamenjej pa ležaje na glavni gredi in dej močnejšo ojnico ;)

Bomo ušmekal, en projekt čez zimo. :OK: V slo. je sploh že kdo delu to?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo ušmekal, en projekt čez zimo. :OK: V slo. je sploh že kdo delu to?

No, ti lepo naredi to čez zimo, pa se bomo zmenli pol enkrat ko bo konc zime da se dobimo kej na ridah da vidmo kak stroj si ušmeku ;) Bom tudi js verjetno čez zimo naredu en projekt, ampak nej bo zaenkrat še skrivnost, bom pokazu na ridah ko bo projekt končan :P Najprej pa morem NSR-ko prodat...

Drugače pa ne vem če je že kdo v Sloveniji to delu, mogoče bi kdo drugi vedu :? Vsekakor pa pomojem tudi če se je že kdo spustu v to je takih zelo malo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nova ne?

Všeč mi je ker ni modra :OK: , aja pa nosilc čimprej zamenji.

ja je nova :) kupljena 6.7 in do danes 3k prevoženih, drugače nosilec je pa že narisan sam še po aluminij moram skočt pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm sam neki ti svetujem ugašanje s tistim stikalom ni najbol zdravo za motor vsaj tko so men rekl... tisto stikalo je ce pride do padca kao da lazje ugasnes motor oz neki v tem smislu ce se motm se opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm sam neki ti svetujem ugašanje s tistim stikalom ni najbol zdravo za motor vsaj tko so men rekl... tisto stikalo je ce pride do padca kao da lazje ugasnes motor oz neki v tem smislu ce se motm se opravičujem

jaz ga vedno s tem. men so tko pokazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!