Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Je kaj zanimanja za nakup za omenjen motor ?

ce sprasujes za mojo yamahco ti lohk recem da sta do zdej me 2 klicala sam noben ni prsu gledat. drgac pa nc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa boš kej druzga pupi vzel al že maš. Si probu v moto salonih kot ti bi kej ponudl al pa kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa boš kej druzga pupi vzel al že maš. Si probu v moto salonih kot ti bi kej ponudl al pa kej?

ne ne jest prodajam sam tko za foro...če bom prodau si bom kupu avto drgač bom pa še dve let počaku pa se z njo vozu pol pa 600 :D....sej bi že zdej šu ne 600cc sam se mi ne da jebat z pingvini :P

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne jest prodajam sam tko za foro...če bom prodau si bom kupu avto drgač bom pa še dve let počaku pa se z njo vozu pol pa 600 :D....sej bi že zdej šu ne 600cc sam se mi ne da jebat z pingvini :P

ne trebaš se jebat z njimi..paprije si zrihtaš pa daš tam 30e v žep na teh ničnem pa je to to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti še kr ne razumeš da si nisi čist nič zrihtu..- Dokler je izvorna moč motorja zavedena kjer koli (70+kW), ni čist nič zrihtano..

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne trebaš se jebat z njimi..paprije si zrihtaš pa daš tam 30e v žep na teh ničnem pa je to to :P

tako je kot je gasperr napisov..drugace sem se pa narobe izrazil ..ni me strah policajev ker jih itak vec kot pov ne ve za te fore ampak tega da se naredi kakšna nesreča( ti skoči otrok na cesto..zbiješ en hut avto) pol lahko pa kar celo življenje delaš zato ker nisi mogu mal počakat da bi bil legaln!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti še kr ne razumeš da si nisi čist nič zrihtu..- Dokler je izvorna moč motorja zavedena kjer koli (70+kW), ni čist nič zrihtano..

boš še mogu dosti dati skozi lajf ;)..who cares? :D,..jaz vem kaj je zrihtano in še pari ki se kre mene vozijo ,. = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš še mogu dosti dati skozi lajf ;)..who cares? :D,..jaz vem kaj je zrihtano in še pari ki se kre mene vozijo ,. = )

glej da navš dl ti kej skoz lajf kšno doživljensko odplačevanje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej da navš dl ti kej skoz lajf kšno doživljensko odplačevanje

sej je brez veze takim razlagat k itak ne bojo dojel :D se je glede tega ze tok prekregal na motosvetu da se ne splaca vec omenjat .... na zalost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš še mogu dosti dati skozi lajf ;)..who cares? :D,..jaz vem kaj je zrihtano in še pari ki se kre mene vozijo ,. = )

Ti lahko iz lastne izkušnje povem, da ti zavarovanje ne bo veljalo, če se kdo zapika v homologacijo, v primeru nesreče (ne daj Bog).

sej je brez veze takim razlagat k itak ne bojo dojel :D se je glede tega ze tok prekregal na motosvetu da se ne splaca vec omenjat .... na zalost

Žanješ tisto, kar poseješ. Vsak dela, kar sam hoče. Ne se obremenjevat, če nekdo noče, ne rabi, posledice itq nosi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, če dam gor Malossi kit, morm odmično zamenjat in kupit Malossijevo ali lahko ostane originalna? lp

Mislim da lahko ostane originalna, samo potem ne boš pridobil tolko kot z Malossijevo ;) Če bi js daju gor kit od Malossija bi dau tudi odmično od Malossija, da bi iz kita iztisnu maximum ;) Pa obvezno dat čimboljšo ojnico in čimboljše ležaje na gredi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, če dam gor Malossi kit, morm odmično zamenjat in kupit Malossijevo ali lahko ostane originalna? lp

Vem ne, ampak mislim da bo sigurno bolje. Ko sem si jaz vgradil power kit na tomosu 125 sem menjal tudi odmično, ker bolj odpira ventile. :D Popravljeno . Popravil DIINGGO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

malo sem gledal po forumu pa nisem nikjer zasledil slednje stvari... za luč ko se plastika odstrani od okvirja gre na lpo dol al je z lepilom zalimano skupaj pa je potrebno zagreti kot pri avtomobilih da lepilo od pusti? gdo ve slučajno??

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sem gledal po forumu pa nisem nikjer zasledil slednje stvari... za luč ko se plastika odstrani od okvirja gre na lpo dol al je z lepilom zalimano skupaj pa je potrebno zagreti kot pri avtomobilih da lepilo od pusti? gdo ve slučajno??

 

lp

http://r125forum.com/threads/how-to-replace-take-off-front-cowling-headlight-fairing.1291/  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!