Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

in do 20. lahko to r6 doma samo gledaš? 

Ni skoda dat 500€ zato da mas lepai auspuh mal bolsi zvok ki sevedn ni to kar bi hotu in zato da se lahko hvalis da mas akrapota?
Raje sparaj dnar pa naredi izpit pa prodaj kosilnico(r125) pa si r6 kupi pa si tam dej akrapota gor pa bos meu usaj korist od tega ;)
Moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in do 20. lahko to r6 doma samo gledaš? 

Za svoja rosna leta pa lahko samo mamico in očka kriviš :D Vpraš zakaj nista prej začela. :)

Sicer je pa res, da se kar pozna na tem motorju, če se zamenja izpuh. Glede na to, da ima "samo" 15 konjev in če je prirast 0.6 konja...je to že dost procentov, ki jih jst ne znam izračunat hahaha :D

OK gremo še enkrat. :) Torej 0.6 konja na 15 konjev je 4%. :) Na 100 konjev je to 4 konje...se pozna, se pozna. Pa ziher par kg manjša teža pa zvok pa lepota. Konec koncev je to to! Tudi navor se verjetno poveča pa na tem 4 taktnem verjetno še več, kot pa konji...in to je to, kar se išče. Vnesete vse te spremenljivke v enačbo in množite s širino svoje denarnice in če vam bo številka všeč...go for it.

Govora pa je o Akrapoviču, podatki so sneti iz njihove strani. Prilaščam si avtorske pravice. Edin nekdo naj preveri, če sem prav izračunal. hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokiras r6 na 25kw pa jo pr 18 letih vozis

Drugo pa ti je filozof in matematik budacki razlozu kar zame sevedno ni vredno dat tistih 500€ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokiras r6 na 25kw pa jo pr 18 letih vozis

Drugo pa ti je filozof in matematik budacki razlozu kar zame sevedno ni vredno dat tistih 500€ ;)

Pozabu si preprodajalc! :)

R6 pri 18 lahko kar pozabiš. 100% legalno ni, vsaj matematično gledano. Mogoče nadmodriš kšnega policista, vendar presega tistih magičnih 70kW in ne moreš blokirat...mislim lahko, vendar uradno ne smeš vozit. :) Če te pa kdo dobi ali pa ne....je pa že druga stvar. Pa lepa R6 stane vsaj 5000€...tle maš pa za 2000€ motor pa za 500 izpuh! :D Rabljnega za 250€! haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda se lahko voziš ampak ILEGALNO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diler smo rekli :D

Ce je ilegalno pol skoda dnarja za blokado se pac vozis in je

Itak pa ce kupujes r6 kupis od letnika 2004 gor ker ma una stara res se une zastarele vilce gor -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Ti kar vztrajaj pri tem svojem facepalmu. Ti pa jst povedam iz lastne izkušnje, ker sem imel nesrečo s tako zadevo. Do takrat pa srečno, kolega motorist. Bog ne daj, da se ti ponovi moje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar vztrajaj pri tem svojem facepalmu. Ti pa jst povedam iz lastne izkušnje, ker sem imel nesrečo s tako zadevo. Do takrat pa srečno, kolega motorist. Bog ne daj, da se ti ponovi moje.

 

Mogoče pa se kdo še spomni tvoje zgodbe iz 24ur - v opomin, da se ni vredno zajebavat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar vztrajaj pri tem svojem facepalmu. Ti pa jst povedam iz lastne izkušnje, ker sem imel nesrečo s tako zadevo. Do takrat pa srečno, kolega motorist. Bog ne daj, da se ti ponovi moje.

 

 

Ti kar vztrajaj pri tem svojem facepalmu. Ti pa jst povedam iz lastne izkušnje, ker sem imel nesrečo s tako zadevo. Do takrat pa srečno, kolega motorist. Bog ne daj, da se ti ponovi moje.

spet narobe razumeš =),..nisem mislu nič slabega..sem pa zato dal facepalm...če je napisu da do 20leta..saj pa ko bo 18lahko gre za 35kw delat.

drugače kdaj si mel to nesrečo??..ker jaz nisem nič slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.delo.si/clanek/120286

 

Motor je pa bil Suzuki GSXR 750? 

 

Meni osebno najlepši motor na tem svetu :grim

 

Lahko pa bi se končalo zelo hujše. Hvala bogu se ni in naš Budacki še vedno deli nasvete :)

 

Fantje pamet v glavo in desno roko in predvsem ne podcenjujte policiste na motorjih. Mogoče se vam zdijo okrneli na tistih "kravah" vendar ujamejo slehernega, ki jim poskuša pobegniti.

 

Srečno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.delo.si/clanek/120286

 

Motor je pa bil Suzuki GSXR 750? 

 

Meni osebno najlepši motor na tem svetu :grim

 

Lahko pa bi se končalo zelo hujše. Hvala bogu se ni in naš Budacki še vedno deli nasvete :)

 

Fantje pamet v glavo in desno roko in predvsem ne podcenjujte policiste na motorjih. Mogoče se vam zdijo okrneli na tistih "kravah" vendar ujamejo slehernega, ki jim poskuša pobegniti.

 

Srečno 

 

 

http://www.delo.si/clanek/120286

 

Motor je pa bil Suzuki GSXR 750? 

 

Meni osebno najlepši motor na tem svetu :grim

 

Lahko pa bi se končalo zelo hujše. Hvala bogu se ni in naš Budacki še vedno deli nasvete :)

 

Fantje pamet v glavo in desno roko in predvsem ne podcenjujte policiste na motorjih. Mogoče se vam zdijo okrneli na tistih "kravah" vendar ujamejo slehernega, ki jim poskuša pobegniti.

 

Srečno 

oo bed  :( ..ok nisem vedu da je to blo..zdaj vem..tak da Budacki vse vzamen nazaj!..drugače pa si mel jajca da si to naredil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kolko te je to stalo? ker očitno more bit zelo poceni glede na to da večina voznikov A2 vozi motorje za katere nimajo izpita.

 

in potem ti ninja rider še za to čestita (itak sam po vsej verjetnosti tudi nima izpita za svoj motor) in se čudite zakaj vas zakonadajalec omeji na 35kW :slap:

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kolko te je to stalo? ker očitno more bit zelo poceni glede na to da večina voznikov A2 vozi motorje za katere nimajo izpita.

 

in potem ti ninja rider še za to čestita (itak sam po vsej verjetnosti tudi nima izpita za svoj motor) in se čudite zakaj vas zakonadajalec omeji na 35kW :slap:

 

Verjetno pripadaš generaciji motoristov, ki je veliko starejša od nas. Ponavadi na take stvari ne odgovarjam, vsaj javno ne. Ljudje, ki so mi blizu vedo vse podrobnosti, v javnost pa s tem ne grem.

Pa če rečemo, da je motor danes vreden okrog 5000€, nesreča pa se je pripetila 2 leti in 9 mesecev nazaj, približno, torej je bil takrat vreden še kak € več. Ni poceni. Pa še avto sem moral plačat.

In moj namen sedaj je, da odvrnem vse, ki bi lahko krenili po tej poti in ne sprejemanje čestitk, kar bi lahko bilo očitno.

Bilo pa je to, da sem bežal, pobegnil in potem priletel v avtomobil. In ja...policisti motoristi niso neke opice, fantje obvladajo, saj se redno usposabljajo za to. Sem imel svoje pol minute slave, da sem mu ušel...plačal sem pa to slavo predrago.

In cikadina, če bi vedel o čem je govora, bi vedel, da je bila prej omejitev na 25kW in so sedaj povečali na 35kW. Problem je zgolj v obsegu motorjev, ki jih lahko furajo pobje s tem izpitom, saj se več ne da blokirat vseh. Prej pa je bilo to mogoče. In vsekakor, če si, če smem tikat, neki angel, ki v življenju ni prekršil niti enega zakona...dam kapo dol...vendar oba veva, da temu ni tako in bo moja kapa kar na glavi ostala. Lastne napake nas stanejo največ in lastna šola je najboljša. Lahko pa se učimo iz napak drugih...in z veseljem delim svojo izkušnjo z željo, da bo komu pomagala. In glede na to, da voziš Daytono, ki je moj sanski motor že lep čas, verjetno tu in tam cager pokaže 200 na uro in več, tako da ne rabim očitanja s strani nikogar, če je bil to namen tvojega zgornjega posta. Če pa ni pa dojemi to kot mojo mladostniško zaletavost in sprejmi opravičilo.

 

slika-_original-1308042391-393285.jpg

slika-_original-1308042391-393284.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh pizdarija ne lepo si ga stouku :/

Čne pa js upam da od tistega dneva dalje mal bol spoštuješ svoje življenje in tiste ta plave na motorjih in da ti take ideje ne hodijo več po glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lajkite še moj post ne samo od Budackija, saj ni več tako bogi bogi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, pa tudi ti je nisi poceni odnesel, a :?

 

vsi se učimo na napakah, eni na svoji, eni na napakah drugih.

 

predvsem pa čim manj takih novic in raje veliko več varnih in uživaških kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lajkite še moj post ne samo od Budackija, saj ni več tako bogi bogi :P

Človek nisi na facebooku da lajke zbiras xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek nisi na facebooku da lajke zbiras xD

hahaha...a on se počuti kot da bi bil na facebooku..bi moglo bit namesto MOTOSVET...FACESVET :D :D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma je ze uredu lej mas facebook za iskat pičke(ce ze nimas svoje) in za lajkat in delit glupe komentarje motosvet pa je narjen izključno za motoriste in za delit izkusnje in pomagat drugim pri problemih.

Osebno facebook ne uporabljam sploh vec motosvet pa odprem ussj 10x na dan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma je ze uredu lej mas facebook za iskat pičke(ce ze nimas svoje) in za lajkat in delit glupe komentarje motosvet pa je narjen izključno za motoriste in za delit izkusnje in pomagat drugim pri problemih.

Osebno facebook ne uporabljam sploh vec motosvet pa odprem ussj 10x na dan ;)

maš prav..heh isto tu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govora je o R6 in ne o 35kw motorjih 

lp

spet narobe razumeš =),..nisem mislu nič slabega..sem pa zato dal facepalm...če je napisu da do 20leta..saj pa ko bo 18lahko gre za 35kw delat.

drugače kdaj si mel to nesrečo??..ker jaz nisem nič slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govora je o R6 in ne o 35kw motorjih 

lp

ja saj pa lahko r6blokiraš..stari model..če pa novega čist kupiš pa maš ga itak blokiranega na 25kw...

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!