Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Če bi rad non stop visel na bencinski pol kr aprilio ja.. jo ima sosolec in pravi da je katastrofa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se ne bomo spet kregal :D ampak glede stroškov pa res ne morš govort(poraba je pri r125 tok mejhna da mislm da ne obstaja noben drug motor k ma tok mejhno) peleš jo 1x na let na servis al pa še tistga doma nardiš in to je to....pr 2t morš pa ole skos dolivat ...pije tut mal več (glede ostalih stvari pa ne morm govort ker nism meu 2t motorja druzga k apna pa krose :D). Za yzf pa govorim iz izkušenj :D

 

Čist odvisno od vsakega posameznika kaj hoče :D

pssst.. reklamo dela :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rad non stop visel na bencinski pol kr aprilio ja.. jo ima sosolec in pravi da je katastrofa..

Skos na bencinski??? Raje pojdi na tržnico in tam prodajaj buče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pssst.. reklamo dela :P

hahaha ja mal pa morm an :D...ne pač samo povem ker mi je bil motor zelo ušeč....lahko bi sicer šel kakšnih par km/h hitreje ampak se je dalo preživet :D

 

whiteghost nisem mislil mašinskega olja pač pa olje za mešanco :D.....sej mašinskega si mogu tut pr yzf dolivat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se iskreno opravičujem nočem nobene vojne 2t vs 4t, pa tudi spoštujem posameznikovo odločitev.

 

Ne morem pa mimo izjave skozi na bencinski...to lahko reče samo nekdo, ki še v življenju ni imel 2t mašine ali pa nima pojma kako se vozi.

 

Če je skozi na bencinski naj preveri, da mu kje ne puša in reči prijatelju da ko tanka naj tanka za več kot 5€  :OK:

 

Glede olja je pa tako, ja je za dolivati ampak spet ni toliko, da bi moral po vsaki vožnji doliti 1l olja, na 3,4,5 tankov ga doliješ, odvisno kako voziš :)

 

Sicer pa nadaljujte s temo, oprostite, ker sem vam malo zasmetil.

 

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha ja mal pa morm an :D...ne pač samo povem ker mi je bil motor zelo ušeč....lahko bi sicer šel kakšnih par km/h hitreje ampak se je dalo preživet :D

 

whiteghost nisem mislil mašinskega olja pač pa olje za mešanco :D.....sej mašinskega si mogu tut pr yzf dolivat :D

 

Sem tudi jaz mislil na olje za mešanico, razen če mi je kaj prikril, ampak dvomim. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz mislil na olje za mešanico, razen če mi je kaj prikril, ampak dvomim. :D

Ta tvoj prijatelj ti je 100% nekaj prikril ali pa se vozi brez olja (1l je za max 1000km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se iskreno opravičujem nočem nobene vojne 2t vs 4t, pa tudi spoštujem posameznikovo odločitev.

 

Ne morem pa mimo izjave skozi na bencinski...to lahko reče samo nekdo, ki še v življenju ni imel 2t mašine ali pa nima pojma kako se vozi.

 

Če je skozi na bencinski naj preveri, da mu kje ne puša in reči prijatelju da ko tanka naj tanka za več kot 5€  :OK:

 

Glede olja je pa tako, ja je za dolivati ampak spet ni toliko, da bi moral po vsaki vožnji doliti 1l olja, na 3,4,5 tankov ga doliješ, odvisno kako voziš :)

 

Sicer pa nadaljujte s temo, oprostite, ker sem vam malo zasmetil.

 

Lep pozdrav.

 

Mam js 2 takt 50 yamaho pa mi vec zre k yzf 125  nimam nc proti 2takterjih ... samo 4takt je usenoo majka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam js 2 takt 50 yamaho pa mi vec zre k yzf 125  nimam nc proti 2takterjih ... samo 4takt je usenoo majka

hahahah kok je to smešn k se skos neki kregamo o nečem k nebomo nikol skupej pršli :D saj tema ne umre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah kok je to smešn k se skos neki kregamo o nečem k nebomo nikol skupej pršli :D saj tema ne umre :P

Mladi pa neumni smo kaj čmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi pa neumni smo kaj čmo :D

Speak for yourself! :)  hahahaha

Ja pa seveda, da pije manj, kot ena navita 50cc 2 takt čebelca. :) Sej je men RS 50 na dobre dneve pila 6-7 litrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči grem v začetku tedna iskat :)

 

lepo :D leovince ti ni všeč drgač ce mas denar najbols novga kupt xd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo :D leovince ti ni všeč drgač ce mas denar najbols novga kupt xd

zakaj pa novga???? ..kaj pa rablenmu manka??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa novga???? ..kaj pa rablenmu manka??

rabln je čist v redu drgač nevem zakaj novga????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabln je čist v redu drgač nevem zakaj novga????

 

seveda je v redu samo tezko ga bo dubu rablenga pomojem

 

ce ve kdo za leovince v6 za tzr naj pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst nism zbirčen na tem motorju glede izpuha, samo da bi ga dobil kokr tok ugodno pa da bi bil športn. :)

ja zajebou si jest sm ga na konc za 250 prodaju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na žalost ne  :closedeyes:

 

sej bo u kratkem ksn gor.....če boš pa rabo kšne paperje mam pa jest doma od leovinceja use paperje za homologacijo :D

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne na žalost ne  :closedeyes:

 

sej bo u kratkem ksn gor.....če boš pa rabo kšne paperje mam pa jest doma od leovinceja use paperje za homologacijo :D

Aha uredu. No če bom pa slučajn rabu papirje se pa slišma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!