Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Zanima me vaše mnenje, če je omenjen motor v opisu vreden 3.000€ : Letnik 2011, 18.000km, 1.lastnik, akrapovič, nov nosilec za tablco vse homologirano, nove gume, nova zobnika, nova veriga, servisna knjižica potrjena ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje, če je omenjen motor v opisu vreden 3.000€ : Letnik 2011, 18.000km, 1.lastnik, akrapovič, nov nosilec za tablco vse homologirano, nove gume, nova zobnika, nova veriga, servisna knjižica potrjena ?

Dobra cena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje, če je omenjen motor v opisu vreden 3.000€ : Letnik 2011, 18.000km, 1.lastnik, akrapovič, nov nosilec za tablco vse homologirano, nove gume, nova zobnika, nova veriga, servisna knjižica potrjena ?

prvo kot prvo morš vedt da je motor že dve leti str, pol tist akrapovič sej je neki stau ampak jest nism zarat njega čist nč več za motor dubu, pa še ni mi jasn kaj dela folk da pr 18k kilometrih menja verigo pa zobnike?....al je totaln idiot pa ne zna merkat ničesar al ma pa motor krepko več kot 18k km....jest bi mu še zbil ceno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js na mojem sm ih se prej zamenjau ceprau nimam yamahe ampak ja podobno je.

Probaj it pogledat najdi kake malenkosti se pa se probaj se kej zdilat okol cene use pa je od njega odvisno kolko ti bo spustu in kolko hoce zares ta motor prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam naj stlacim prvo pomoc na r125, mater mi ze mori vlacit ruzak povsod s sabo sam zarad tega, zdj k je vroče pa še tok bolj -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso vsebino vzam ven, potem pa po celem motorju malo razporedi, ovoj za balanco, selotejp k akumulatorju :P

Js mam pa toliko placa v motorju, da bi lahko kamot 2 zraven nosil, pa še za kaj bi se našlo prostor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če se zavedaš, ampak prva pomoč, ki ni v embalaži, je neveljavna.

 

Res ni nobene rešitve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zakonu je napisano, da v kolikor proizvajalec motorja ni namenil prostora, kamor bi lahko dal prvo pomoč le te ni potrebno imeti

no tko so meni u avtošoli rekli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če se zavedaš, ampak prva pomoč, ki ni v embalaži, je neveljavna.

 

Res ni nobene rešitve?

 

It was a joke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, daj povej katera je to avtošola, da naslednjič ko me kdo vpraša kam it delat izpit, vem kam GA NE POSLAT.

 

So se ti namreč kruto zlagali :)

 

Whiteghost: ok :)

 

Se pravi se vsi ali peljete brez in riskirate, ali stalno nosite ruzak s sabo? Tank torba mogoče, samo to je pa res brezveze na "sportaku" ala R125.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je narobe z nahrbtnikom? Če greš v šolo - nahrbtnik, če greš na daljšo furo - nahrbtnik, za šmekat po mestu pa ne rabiš prve pomoči.

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večinoma to rečejo vsi, tudi policija (so me ustavli, niso tečnarli pa tudi oče, ki je policaj pravi, da sploh ne tečnarijo glede tega)

ja poznam samo par ljudi ki nosijo prvo pomoč s sabo in še to so samo tisti, ki imajo kufre na motorjih

osebno prve pomoči ne nosim sabo

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večinoma to rečejo vsi, tudi policija (so me ustavli, niso tečnarli pa tudi oče, ki je policaj pravi, da sploh ne tečnarijo glede tega)

ja poznam samo par ljudi ki nosijo prvo pomoč s sabo in še to so samo tisti, ki imajo kufre na motorjih

osebno prve pomoči ne nosim sabo

mene pa poleg pihanja vedno ravno za prvo pomoč prašajo xD

kazen pa tudi ni lih neka no.. 100€.. samo js osebno bi raj rukzak uzel s sabo ;)

Popravljeno . Popravil tintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...veš, da se več ne spomnem če majo te Yamahe pod zadnjim zicem kaj prostora za prvo pomoč...Aprilije so mele...sicer je pa alternativa, da jo prilepiš nekam odspredej pod oklep...in to zdej ni bil hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so mele aprilie budacki? Lepo te prosim :D Je že čas, da ponovno kupiš kakšno, da si malo osvežiš spomin :PPoznam eno, ki se prodaja  :whistle: 

Še denarnice ne spravim not (pa ti ne veš kolk tanka je zadnje čase!), kaj šele tisto debelo prvo pomoč :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...veš, da se več ne spomnem če majo te Yamahe pod zadnjim zicem kaj prostora za prvo pomoč...Aprilije so mele...sicer je pa alternativa, da jo prilepiš nekam odspredej pod oklep...in to zdej ni bil hec.

Ja, to sem že videl, vendar sem tak tip človeka da bi mel stalno v mislih "kaj pa če se odlep pa mi pod motor pade". Al kej tazga.

 

Da bi se pa brez vozu pa ni šans, mogoče imate vi boljše izkušnje s policijo, ampak men so v LJ še vedno ČIST VSE pregledal in vprašal (od dokumentacije, homologacije, gume, auspuhi, prva pomoč, ni da ni).

 

Vsak tok grem zvečer en krog sam zato da sem shladim in je nahrbtnik kontra učinek :S Ma dobro, saj se zdrži. Sam mal sem rabu jokcat tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank torba za prvo pomoč?

Ja ma uleži se potem na tank in vozi športno ... :D Pr moji velikosti je že itak neudobno vse skupaj, s tank torbo pa ... Plus imam samo magnetne (r125 je pa plastična igračka).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so mele aprilie budacki? Lepo te prosim :D Je že čas, da ponovno kupiš kakšno, da si malo osvežiš spomin :PPoznam eno, ki se prodaja  :whistle: 

Še denarnice ne spravim not (pa ti ne veš kolk tanka je zadnje čase!), kaj šele tisto debelo prvo pomoč :D 

Ej še zdej mam doma tisto prvo pomoč, k sm jo dobu zraven prve Aprilije (50) in sem jo potem vzel ven in dal v 06 125. :D Pa kašne mate to mopede :D Še ključe sem imel odspodej pod zadnjim zicem :) Na Suzukiju pa tut ketn sprej :D dejte malo improvizirat :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri vsaki tank torbi se odbi zraven tudi trake :) res rabiš ležat na tem mopedu :D

 

ej.. rabiš :) res da ni nujno potrebno ker je prepocasen, da bi naredilo razliko, ampak tehniko se splača vedno vdrževat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se skos vozu brez razn če sem šel na daljšo turo sem jo imel v nahrbtniku.....enkrat so me ustavli pa ko me je vprašal če jo mam sem rekel da ja....kazat mi je pa ni blo treba (takrat je tudi nisem imel sabo :P )

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan. Že kar nekaj časa nazaj (prb.2 mesca) sem kupil rabljeno R125. Peljal sem ga na servis in serviser je ugotovil da ni bilo nič olja notr (približno 1dc ali pa še to ne). Sedaj se ne ve zakaj se je to zgodilo, ker motor je redno servisiran na pooblaščenem serviserju in ima potrjeno knjižico. No ko sem ga odpeljal je rekel, da naj malo spremljam olje in da če ga pri kakšnih 100-200km zmanka pol ali pa več je nekaj narobe. No naredil sem približno 120km in ugotovil da ni ČISTO NIČ olja v mašini. Mehanik mi ga je 100% nalil, ker sem ga gledal. Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe da je tako hitro zmankalo olja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!