Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

dober dan. Že kar nekaj časa nazaj (prb.2 mesca) sem kupil rabljeno R125. Peljal sem ga na servis in serviser je ugotovil da ni bilo nič olja notr (približno 1dc ali pa še to ne). Sedaj se ne ve zakaj se je to zgodilo, ker motor je redno servisiran na pooblaščenem serviserju in ima potrjeno knjižico. No ko sem ga odpeljal je rekel, da naj malo spremljam olje in da če ga pri kakšnih 100-200km zmanka pol ali pa več je nekaj narobe. No naredil sem približno 120km in ugotovil da ni ČISTO NIČ olja v mašini. Mehanik mi ga je 100% nalil, ker sem ga gledal. Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe da je tako hitro zmankalo olja?

te 125ke žerejo olje da popzidiš..še hujše so kot ženske :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voziš na olje namesto ne bencin :D

če nikjer nič ne pušča, gre očitno v cilinder...poglej obročke in še kako tesnilo ter semerinke...

sicer ja, so mi že rekli da tole rado kaj olja popije, sam to je že mal ekstrem no :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pozna koga ali pa ima slučajno oba zavorna diska za yamahco, pa da sta še uporabna ;) ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pozna koga ali pa ima slučajno oba zavorna diska za yamahco, pa da sta še uporabna ;) ???

pokliči na motoSpirit Saša svenšek...ziher ma pa še poceni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokliči na motoSpirit Saša svenšek...ziher ma pa še poceni :)

hvala ti bom jutri ga malce povprašala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se prodaja na netu- samo konec izpuha, pač ni celoten sistem, brez cevi..

post-29867-0-18251400-1372277182_thumb.jpg

 

Morajo bit točno od te firme(scorpion) cevi al se da to zmonterat na orginal izpuh? Pa je potem ful razlike kokr če je celotn sistem?

 

Hvala! Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se prodaja na netu- samo konec izpuha, pač ni celoten sistem, brez cevi..

attachicon.gif$T2eC16h,!ykE9s7tyfbGBRyzkoGLgQ~~60_12.JPG

 

Morajo bit točno od te firme(scorpion) cevi al se da to zmonterat na orginal izpuh? Pa je potem ful razlike kokr če je celotn sistem?

 

Hvala! Lp

Originalen izpuh je narejen iz enega dela in ne moreš dati tega lonca gor.

Tudi nebi imelo pomena ga dajat gor, zato se pa da za Yamaho kupt le celotne izpušne sisteme in ne samo lonca, ker moraš zamenjati komplet vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma sem našel še original zapakirane sprednje disk ploščice za yamaho r125. Ploščice so znamke goldfren, ne me pa spraševat kako se obnesejo ker niso bile nikoli montirane, ker sem očitno prej prodal motor takrat. Na embalaži je še cena in sicer 26,46 eur pa tudi datum 10.7.2008. Tak da če kdo rabi dam za 10 eur :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma kdo slučajno sprednji disk za prodat? 

Koliko kilometrov si pa naredil, da si uničil disk? Bi ga mogoče samo z rezkarco dal postružit, da bi bil raven in dal samo nove ploščice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvit je bil ;) Nesreča 2 leti nazaj, pa sem se odloču da jo letos zrihtam :) Nasleden teden bo fertik..Končnoo <3 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvit je bil ;) Nesreča 2 leti nazaj, pa sem se odloču da jo letos zrihtam :) Nasleden teden bo fertik..Končnoo <3 :P

 

2 leti ti je motor stal al kako? :) Škoda, škoda. :) Bi blo boljš, da si jo potem razbito prodal...recimo meni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na žalost-.- Ampak teče ko urca, garažiran in lepo oskrbovan ;) Vem vem, sm mel možnost ga prodat in to za kr lep dnar. Ampak je biu fotr glasn da naj ne prodam da bomo popravl, pa nč od tega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sem šel z r125 na avtocesto iz LJ do Kopra (imel opravek) in je res muka, haha, še šleparje prehitevat se namatraš.

 

Po števcu je šel max 134 nato rev limiter, po GPSu pa 128 (v zavetrju, ležeč na tanku).

 

S tem motorjem nikdar vec na avtocesto, haha!

 

Nazaj grede sem šel po stari cesti - čisto prazna - čisti užitek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, danes sem postal lastnik novega izpuha arrow   :kva2: , pa me zanima kakšne so kaj kazni če voziš brez db killerja.

zvok je res TOP že z dbkillerjem, brez pa skorajda ni mogoče vozit  :grrr  poka pa ves čas  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, danes sem postal lastnik novega izpuha arrow   :kva2: , pa me zanima kakšne so kaj kazni če voziš brez db killerja.

zvok je res TOP že z dbkillerjem, brez pa skorajda ni mogoče vozit  :grrr  poka pa ves čas  :grim

..praviš da bo samo bolj brnelo šlo pa še itak nikamor al kako? :D...ja glej..tak je ne..ni kazni..no na kakega policaja/ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..praviš da bo samo bolj brnelo šlo pa še itak nikamor al kako? :D...ja glej..tak je ne..ni kazni..no na kakega policaja/ko

za izkušnje naberat gre čist zadost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rx-a ne duka še nism vozu.. Tko da nebi vedu :P

hotu sm sam rečt da ima "lego" voznika in vzmetenje usaj za moj okus zelo vredu za po ovinkih.. Napram motorjem z mehkejšimi fedri, kjer ne čutiš niti kaj se dogaja s prednjo gumo.

Usakemu kar mu paše in na kar je navajen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo mogoče desno stransko plastiko za prodat? Lahko je podrsana samo ne sme bit počena. Barva ni važna. 

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živjo,

 

zanima me če kdo vozi nove arrowmax street smart gume.?

 

jst mam na ninji 250r zadnjo street smart. Odlična guma! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem če kdo prodaja kakšno večje steklece spredaj double bubble al kaj že je  :glare: pa tudi kakšen nosilec tablice bi prav prišel 

 

LP, alen 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!