Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Kje bi se dalo dobit dokaj poceni plastike za r125? ne novih, rabljene, samo da so cele... Ali pa če sa da naročit da ti jih naredijo, po ugodni ceni seveda...

Popravljeno . Popravil DrAo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi zanima me glede gum za omenjen motor. Na motorju so nove Sawa MC50 M-RACER. Zdej me pa zanima kakšna je to guma? Je pač taka obična ali je tudi namenjena ˝polaganju ovinka˝?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi zanima me glede gum za omenjen motor. Na motorju so nove Sawa MC50 M-RACER. Zdej me pa zanima kakšna je to guma? Je pač taka obična ali je tudi namenjena ˝polaganju ovinka˝?

 Naj bi bila kar uredu guma....sam je sicer nisem imel gor vendar sem slisal od uporabnikov da se je dobro držala....se pa tudi dokaj hitro obrablja...tako da mislim da lahko brez skrbi nagnes 

 

P.S samo prej jih segrej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš se kaj sekirat, jaz grem s sprednjo Maxxis skoraj do kolena (še treba nekaj vaje, da bo čisto dol :P), pa je stara 3 leta, pa tudi mehka ni nič kaj.

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš se kaj sekirat, jaz grem s sprednjo Maxxis skoraj do kolena (še treba nekaj vaje, da bo čisto dol :P), pa je stara 3 leta, pa tudi mehka ni nič kaj.

s tem se ni lih za hvalit če mene prašaš  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče kdo spomne ko je nekdo prodajal R125, 2012 letnik, 4-5k prevoženih km, črna z ˝zlatimi˝ feltnami, akrapovič ? Bil je pa iz regije 04 iz Železnikov. No zdej me pa zanima če pozna kdo lastnika ali ima kdo številko ker me zanima če je motor že prodan. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi zanima me glede gum za omenjen motor. Na motorju so nove Sawa MC50 M-RACER. Zdej me pa zanima kakšna je to guma? Je pač taka obična ali je tudi namenjena ˝polaganju ovinka˝?

Je namenjena polaganju- sm jo mel na hondi nsr pa z lahkoto do kolena- nč ni drsel, tut u dežju fajn prime.. tko da če so še dobre nč menat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mogoče kdo spomne ko je nekdo prodajal R125, 2012 letnik, 4-5k prevoženih km, črna z ˝zlatimi˝ feltnami, akrapovič ? Bil je pa iz regije 04 iz Železnikov. No zdej me pa zanima če pozna kdo lastnika ali ima kdo številko ker me zanima če je motor že prodan. Hvala.

Če mogoče komu pomaga:

5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka z akrapotom se veliko vozi po Kamniku, glasna ko vrag, pomojem kar preveč odprta, vprašanje kaj bo z mašino. Ne vem pa če gre za isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če FI ševedno lahko prilagodi razmerje benz/zrak potem se ni kaj bat.

Od uča lahko to vidiš po tem, da obrati normalno padajo (ni premalo benza) in se ne spustijo pod minimum ter se nato nazaj vzdignejo na minimum (ni preveč benza).

Če pa sistem tega ni zmožen je potreben PC.

vem da je to mal mimo teme.. sam mogoče komu pride prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka z akrapotom se veliko vozi po Kamniku, glasna ko vrag, pomojem kar preveč odprta, vprašanje kaj bo z mašino. Ne vem pa če gre za isto.

Ta ima arrow gor naštiman  pa na fertik odprt, pomoje nima kej bit iz mašino se to ga pomoje še odpre da mašina lažje zadiha, ker se mi zdi da je original auspuh mal preveč zaprt....pomoje bi se dal vn spraut še kšnga ponija.... heheh :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se bi bla beda z tem vozit ko ne gre nikam

125 je pač 125... in če si z zakonom omejen na to kubikažo... ni druge :)

tudi z750 ne gre nikamor napram katerim drugim veš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šel gledat to yamaho iz Kamnika ko ima arrow izpuh, pa eno iz Lendave ko ma akrapoviča. Pa je ta z arrow izpuhm res bol glasna. Zakaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je imela odstranjen dbkiller al kej u tem stilu :)

ali pa konstrukcija izpuha samega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šel gledat to yamaho iz Kamnika ko ima arrow izpuh, pa eno iz Lendave ko ma akrapoviča. Pa je ta z arrow izpuhm res bol glasna. Zakaj? 

sam kot veš sem imel na yamahi akrapoviča, prijatelj ki sva se dosti vozila skupaj pa je imel arrowa in je bilo daleč od tega da bi arrow bolj ropotal...oba sta bila približno enako glasna. Verjetno ima ta z arrowom kaj predelanega?...Ali ima original zračni filter?(nekateri trdijo da s s športnim dosti pozna na glasu?)

 

PS motor sem že prodal, ravno tako tudi izpuh da se ne bo spet najdu kakšen pametnjakovič in trdil da delam reklamo za svojega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok se kej pridobi z nakupom krapota?? Po moči mislm ne na zvoku........zvok je itak hud.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kot veš sem imel na yamahi akrapoviča, prijatelj ki sva se dosti vozila skupaj pa je imel arrowa in je bilo daleč od tega da bi arrow bolj ropotal...oba sta bila približno enako glasna. Verjetno ima ta z arrowom kaj predelanega?...Ali ima original zračni filter?(nekateri trdijo da s s športnim dosti pozna na glasu?)

 

PS motor sem že prodal, ravno tako tudi izpuh da se ne bo spet najdu kakšen pametnjakovič in trdil da delam reklamo za svojega :D

Ne res, arrow je bil zihr glasnejši..Pa nebi se zej neki tle lagal pa delal reklamo za ARROW. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne res, arrow je bil zihr glasnejši..Pa nebi se zej neki tle lagal pa delal reklamo za ARROW. ;)

ne sej ti vrjamem jest sm sam povedu pac....odloč se pa itak sam :D dnar je tvoj :P

Kok se kej pridobi z nakupom krapota?? Po moči mislm ne na zvoku........zvok je itak hud.....

ja lej mal hitrej se zvrti pa mogoče mal bolši pospeški....končna je pa itak ista(uglavnem dost laži se prehiteva-največja prednost  :D govorim nasploh za izpuhe k so itak usi prbližn isti sam zvok je drgačn)

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ravno r125? :) Samo vprašam, ne dvomim v tvojo odločitev ampak vseeno zakaj?

 

Raje kupi Aprilio od Gregorr-ja( link v mojem podpisu, ja smo solidarni ), ki je zelo lepo ohranjena, lepo očuvana, če voziš zmerno tudi pije ne veliko, arrowa ima, pa še 4 brzina Aprilie je končna R125 ( če ti je hitrost pomembna, o pospeški ne bi, ker 2t >>>> 4t. ).

 

Ne vem no, še servisi so bolj poceni, ker roko na srce Yamaha ni najbolj poceni ( sošolec imel WR 125, vem kakšni so stroški ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ravno r125? :) Samo vprašam, ne dvomim v tvojo odločitev ampak vseeno zakaj?

 

Raje kupi Aprilio od Gregorr-ja( link v mojem podpisu, ja smo solidarni ), ki je zelo lepo ohranjena, lepo očuvana, če voziš zmerno tudi pije ne veliko, arrowa ima, pa še 4 brzina Aprilie je končna R125 ( če ti je hitrost pomembna, o pospeški ne bi, ker 2t >>>> 4t. ).

 

Ne vem no, še servisi so bolj poceni, ker roko na srce Yamaha ni najbolj poceni ( sošolec imel WR 125, vem kakšni so stroški ).

no da se ne bomo spet kregal :D ampak glede stroškov pa res ne morš govort(poraba je pri r125 tok mejhna da mislm da ne obstaja noben drug motor k ma tok mejhno) peleš jo 1x na let na servis al pa še tistga doma nardiš in to je to....pr 2t morš pa ole skos dolivat ...pije tut mal več (glede ostalih stvari pa ne morm govort ker nism meu 2t motorja druzga k apna pa krose :D). Za yzf pa govorim iz izkušenj :D

 

Čist odvisno od vsakega posameznika kaj hoče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolivat olje... ne vem no, tudi jaz ko sem kupoval so me vsi strašili, koliko bom zdeval za olje, na koncu sem se tako ali tako odločil za 4t. Prijatelj ima že to tanovo Aprilio in olja ni dolil enkrat v 3k ali 4k km, ker ga enostavno ne pije veliko. Mogoče je bil to problem pri starem modelu, tukaj pa že raskiraš tistih par €, da doliješ malo olja vsako sezono, oz. 2x na sezono, če se več voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!