Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Mene pa zanima kaj je treba pri Apriliji rs 125 menjatker vsi pišejo da je potrebno veliko vzdrževanja

 

Imaš temo z naslovom Aprilia rs 125 in tam lahko najdeš odgovor na tvoje vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno kupujem auspuh. kaki leo, mivv, storm tudi akrapovič če cena ni spet za pol motorja. 

kakšne ponudbe na zs 

 

LP, alen

..nič od tega.raje šparaj dnar za..600 pa je to to ;):D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri akumulator priporočate za yzf 125 (poleg uradnega yamahinega)? Do zdaj je bil not Yuasa, ampak mislim da je šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz kje si? 

jst sm za yamahco kupu pr GRAJZAR takoj zraven TC Motoshopa, sam nwm kok sm dl. Ni bil drag, mislm, da še mn kokr ta k je na linku

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC motoshop mam par kilometrov stran. Kerga si pa nabavu? Al si sam tm reku da rabš za yzf r125 in so oni vedl kerga dat?

 

drgač pa tnx za info, nism vedu da je tm ta štacuna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gt501 so boljše tko da ni škode, da tistih ne bo več.

To iz lastnih izkušenj govoriš? V čem so bolše? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gt501 so boljše tko da ni škode, da tistih ne bo več.

 

je škoda ja ker ni v dimenziji 140/70-17

za razliko kaj je bolš pa nwm k gt501 nisem probu.

No dobr ajd yamahca ma itk 130/70.

 

Če mi pa poveš par razlogov oz. dokazov zakaj so bolše se pa za nasledn komplet clo odločm za te

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal mi je 12V5Ah namest 12V5,5Ah kot sem mu rekel ... saj sem si sam kriv, ker nisem pogledal kaj je dal v škatlo.

 

A to sploh smem prklopt al bom kej pokvaru, menda se sme kvečjemu višji Ah nikakor pa ne nižji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal mi je 12V5Ah namest 12V5,5Ah kot sem mu rekel ... saj sem si sam kriv, ker nisem pogledal kaj je dal v škatlo.

 

A to sploh smem prklopt al bom kej pokvaru, menda se sme kvečjemu višji Ah nikakor pa ne nižji.

 

Brez skrbi :), tvoj bicikl bi še baterija od telefona zagnala...malo heca, ni potrebe po menjavi, je brez težav 5Ah (5Ah, ti pomeni le kapaciteto akumulatorja). Tako ali tako, če imaš aftermarket znamko akumulatorja, se ga bo čez dve leti spet menjalo, tako da si lahko čisto brez skrbi.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem pogruntal z malo googlanja, da ta Ah pomeni samo koliko časa zmore takšen tok dovajat, itak rabi samo štartat. Brezveze sem se sekiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim plastike v črni barvi. Samo leva stran, tam kjer piše 125 in yamaha. Brez napisov. Pa za nima me če kdo mogoče ve kolko bi prišle nove. Yamaha_YZF-R125_2008_21_1024x768.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drago je to ful. Nimam računov prseb ampak mislm da okol 100 tm k je r125 pa tud tm okol spodna. seveda novo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je škoda ja ker ni v dimenziji 140/70-17

za razliko kaj je bolš pa nwm k gt501 nisem probu.

No dobr ajd yamahca ma itk 130/70.

 

Če mi pa poveš par razlogov oz. dokazov zakaj so bolše se pa za nasledn komplet clo odločm za te

 

Tudi ninja 250r ima 130/70 in ne 140... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ninja 250r ima 130/70 in ne 140... ;)

 

ta orginal mi ne ugaja :P 

sam se zmer pa nevem razloga zakaj bolša gt501

dobiš privat neki

 

kaj zdj rok si kej uštimu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!
Mene pa nekaj zanima, namreč meni je motor kar naenkrat ko sem se vozil ugasnil (crknil), potem pa ni več vžgal, drugač pa vse normalno vergla, tud ko sem ga porinil, je zaverglal, samo vžgati noče, res pa je, da sem pred 80km tankal, prej pa sem skoraj popolno spraznil tank, ali je možno da mi je zaradi tega samo potegnilo v filter kašno smet, ker imam tak občutek kot da ne dobi goriva? 

Hvala za odgovor.

Popravljeno . Popravil Aljaž Nastran
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo pozna zgodovino motorja: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7017112 ?

Zdravo. Jaz moram povedati da lastnika tega motorja poznam in vem da je motor redno vzdrževan, ketna je namazana vsakih 300km, Motor je iz Kamnika tako da ni gnan v nek hud klanec tako da dela kot urca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!