Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6706164

motor ma prevoženih pomoje že cirka 50.000km. Z moje strani 40.000km. Sam povem da se nav kdo nategnu. Je pa res da je blo skor vse zamenan. Vse kar se lahko. :D od menjalnika, odmične, pa vse živo kar se je dal pr mašini.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=6706164

motor ma prevoženih pomoje že cirka 50.000km. Z moje strani 40.000km. Sam povem da se nav kdo nategnu. Je pa res da je blo skor vse zamenan. Vse kar se lahko. :D od menjalnika, odmične, pa vse živo kar se je dal pr mašini.

LP

hehe kako veš ? si ga imel prej ti ? kako ves da je tvoj ? pa glih zanimiv oglas mi je biu sicer sumljiv heh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je moj bi lja (sm bil prvi lastnik tk da vem kaj blo vse s tem motorjem. juhuhuh kaj blo use. hah. Ej ne morm falit da ni moj. Ma pa sliko še iz tcja ko je bil tam slikan ko so ga prodali njemu. Vem tudi ime kupca takoda se vse sklapa

Lej sej ko je šu motor od mene ni blo nč narobe. Ubistu kot "nov" ker je bil poštiman u nulo. Na mojo srečo je šlo čisto vse preko garancije. Imel sem tudi kasko tako da se plastike niso nikoli barvale ampak komplet vse zamenal. Sm mel pa nakoncu mal problemov z ventili. Je pa bil pol šponar zamenan ampak kljub nastavitvam ni blo to to

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je moj bi lja (sm bil prvi lastnik tk da vem kaj blo vse s tem motorjem. juhuhuh kaj blo use. hah. Ej ne morm falit da ni moj. Ma pa sliko še iz tcja ko je bil tam slikan ko so ga prodali njemu. Vem tudi ime kupca takoda se vse sklapa

Lej sej ko je šu motor od mene ni blo nč narobe. Ubistu kot "nov" ker je bil poštiman u nulo. Na mojo srečo je šlo čisto vse preko garancije. Imel sem tudi kasko tako da se plastike niso nikoli barvale ampak komplet vse zamenal. Sm mel pa nakoncu mal problemov z ventili. Je pa bil pol šponar zamenan ampak kljub nastavitvam ni blo to to

Hehe lepo sj js nimam namena ga se kupt zdei ampak za nasledn let gledam sam upam da bodo kej cene se padle sam ne vrjamm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glede na to da gre v 4. brzini 90 isto ko moja sklepam da so... nemorm vrjet kaka razlika resno!!

Bomo probal spomlad R180, malossi kit je že duma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za đabe pa tud ne gre.

Sam ena je dost lepsa z manj prevoženimi Rdeča bela- 2.350 res da nima akrapovica sam men ta akrapovič nima nekega velikega pomena.. razn ce se komu res ful dopade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ena je dost lepsa z manj prevoženimi Rdeča bela- 2.350 res da nima akrapovica sam men ta akrapovič nima nekega velikega pomena.. razn ce se komu res ful dopade

ja samo rdeča bela je potem 2008 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo rdeča bela je potem 2008 letnik

plus kaj če ma ta rdeče bela v resnici več kilometrov kot kaže? 14000/5=2800 letno. Se ti ne zdi malo? Ne rečem da niso realni kilometri ampak samo v opozorilo. Potrjena servisna je samo pesek v oči (lahko je ponarejeno). Jst vem za dve taki yamahi k ni blo vse tk kt treba glede kilometrine pa je mela "potrjeno" knižico

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plus kaj če ma ta rdeče bela v resnici več kilometrov kot kaže? 14000/5=2800 letno. Se ti ne zdi malo? Ne rečem da niso realni kilometri ampak samo v opozorilo. Potrjena servisna je samo pesek v oči (lahko je ponarejeno). Jst vem za dve taki yamahi k ni blo vse tk kt treba glede kilometrine pa je mela "potrjeno" knižico

Imaš prov ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ta modra je moja:D.... nic ne bom govoril za druge rad bi samo prasal ce mi lahko nekdo objasne od kje imajo vse yamahe tako malo kilometrov drugace pa bolj ko gledam po forumu so se vsi vedno hvalili da delajo po xxxxx kilometrov na leto...ko pa gledas se pa nobena ne prodaja z vec kot 15k???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ta modra je moja:D.... nic ne bom govoril za druge rad bi samo prasal ce mi lahko nekdo objasne od kje imajo vse yamahe tako malo kilometrov drugace pa bolj ko gledam po forumu so se vsi vedno hvalili da delajo po xxxxx kilometrov na leto...ko pa gledas se pa nobena ne prodaja z vec kot 15k???

Hehe ja zgleda da je to cist normalno da ma ze vecina motorjev nad 25000km moja jih ma 30.000 pa čeprou je sam 50ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ta modra je moja:D.... nic ne bom govoril za druge rad bi samo prasal ce mi lahko nekdo objasne od kje imajo vse yamahe tako malo kilometrov drugace pa bolj ko gledam po forumu so se vsi vedno hvalili da delajo po xxxxx kilometrov na leto...ko pa gledas se pa nobena ne prodaja z vec kot 15k???

Moja jih more met že okrog 50 000km, če se bo kdaj prodajala bom dav link tle. Ker na števcu jih ma baje okol 15k :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ta modra je moja:D.... nic ne bom govoril za druge rad bi samo prasal ce mi lahko nekdo objasne od kje imajo vse yamahe tako malo kilometrov drugace pa bolj ko gledam po forumu so se vsi vedno hvalili da delajo po xxxxx kilometrov na leto...ko pa gledas se pa nobena ne prodaja z vec kot 15k???

vrtijo jih nazaj...samo da bi več € dobili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ta modra je moja:D.... nic ne bom govoril za druge rad bi samo prasal ce mi lahko nekdo objasne od kje imajo vse yamahe tako malo kilometrov drugace pa bolj ko gledam po forumu so se vsi vedno hvalili da delajo po xxxxx kilometrov na leto...ko pa gledas se pa nobena ne prodaja z vec kot 15k???

ah pupi sej veš da to delajo povsod. Jst sm jo brez problema prodal z 40.000km (staro za novo). Še zlo zanimivo ceno sem dobil zanjo (2200€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem da jih vrtijo nazaj :D....samo na zivce mi gre k pol jest realne kilometre napisem pa jih majo nakonc use k so na netu mn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem da jih vrtijo nazaj :D....samo na zivce mi gre k pol jest realne kilometre napisem pa jih majo nakonc use k so na netu mn :D

Res je, težje boš prodal nekemu neukemu mulcu, vendar če bo kupoval kdo, ki se razume v motorje, bo prec videl razliko med tvojim in tistim. Jst bi si prišel ogledat oba, na koncu pa bi najverjetneje uzel tvojega. Pa nekje vmes bi ti še ceno zbil :D

Ne hvalim konkretno tvojega motorja, vendar to je moje mnenje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, težje boš prodal nekemu neukemu mulcu, vendar če bo kupoval kdo, ki se razume v motorje, bo prec videl razliko med tvojim in tistim. Jst bi si prišel ogledat oba, na koncu pa bi najverjetneje uzel tvojega. Pa nekje vmes bi ti še ceno zbil :D

Ne hvalim konkretno tvojega motorja, vendar to je moje mnenje. :)

hh a mislš da bi spustu še kej :D... ne sej vem sej jest tut tko delam...fora je sam v tem da mulci k nimajo pojma gledajo sam da bo cim cenej pa da se pele pa da je konca cim vecja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh a mislš da bi spustu še kej :D... ne sej vem sej jest tut tko delam...fora je sam v tem da mulci k nimajo pojma gledajo sam da bo cim cenej pa da se pele pa da je konca cim vecja :D

A je kej druzga sploh še pomembn :D...joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!