Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

aha :) ce bi ga cez pou leta prodajou bi ga kupu :D

 hahahaha zarat mene kumot :D....ceprov upam da ga bom dost prej ze prodav:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 hahahaha zarat mene kumot :D....ceprov upam da ga bom dost prej ze prodav:D

ja ce ga do tkt ne bos prodau pol bo pa res kriza :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce ga do tkt ne bos prodau pol bo pa res kriza :D

hahahha ceprov se sam niti nebi cudu glede na to da jih majo eni full full doug ze na avto netu da bi jo do takrt prodaju :D.....pustimo se presenetit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha ceprov se sam niti nebi cudu glede na to da jih majo eni full full doug ze na avto netu da bi jo do takrt prodaju :D.....pustimo se presenetit :P

bo pomoje cez par mescu k bo sezona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadna je huda k ps :P

Fiat na motorju pa nebi mel nikol napisan..razn ce mi ga senkajo :D

 

To vsi pravjo, dokler ga ne vozjo :D

 

Zanima me, kje bi lahko dobil plastike za cel motor ? Malo da bi spremenil videz, npr. kaj takega:

 

 

 

 

ali

 

Ebay.com :) ABS fairing v iskalnik in išči. Hongkong, narediš naročilo, najdeš nekoga, ki ti v avstriji prevzame, pride te okrog 350€ komplet. Čakaš pa kake 2-3 tedne. Pa dejansko ti lahko pobarvaj v karkol. Sem šel sam malo poiskat pa nisem nič najdel. Imaš pa tudi že temo nekje odprto o teh kitajskih ABS plastikah na forumu.

Je pa alternativa, da ti nekdo v SLO naredi poliester komplet in daš komu barvat oz. ti naredi nalepke...sam to bo kar draga zadeva, ker sam poliesterski komplet te pride od 250€ naprej, če ne poznaš kakega mojstra osebno, potem pa še barvanje, nalepke...huhu :D

Včlani se v kakšen R125 forum, tam je tega kokr hočeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vsi pravjo, dokler ga ne vozjo :D

 

 

Ebay.com :) ABS fairing v iskalnik in išči. Hongkong, narediš naročilo, najdeš nekoga, ki ti v avstriji prevzame, pride te okrog 350€ komplet. Čakaš pa kake 2-3 tedne. Pa dejansko ti lahko pobarvaj v karkol. Sem šel sam malo poiskat pa nisem nič najdel. Imaš pa tudi že temo nekje odprto o teh kitajskih ABS plastikah na forumu.

Je pa alternativa, da ti nekdo v SLO naredi poliester komplet in daš komu barvat oz. ti naredi nalepke...sam to bo kar draga zadeva, ker sam poliesterski komplet te pride od 250€ naprej, če ne poznaš kakega mojstra osebno, potem pa še barvanje, nalepke...huhu :D

Včlani se v kakšen R125 forum, tam je tega kokr hočeš :)

bolše da naroči v slovenijo kako avstrijo..prišlo pa ba bo vse skupaj 465 €....čakalna doba pa je 5tednov...pa na ebayu ni za r125,,bolše da mu nekdo naredi iz poliestra pa je to to..

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolše da naroči v slovenijo kako avstrijo..prišlo pa ba bo vse skupaj 465 €....čakalna doba pa je 5tednov...pa na ebayu ni za r125,,bolše da mu nekdo naredi iz poliestra pa je to to..

Za Slovenijo imaš poštnino nekaj čez 300€, za Avstrijo pa nekaj čez 100 :D Vsaj takrat, ko smo mi preverjali za kitajske plastike. Seveda, če si neumen boš naročil v Slovenijo, saj je bilo samo 3× dražje. Zakaj ne bi šel na cenejšo varianto, če ima to možnost?

In od kje ti račun, da bo prišlo 465€? Seveda s tako natančnimi podatki zahtevam tudi argumentacijo, tj. LINKe ali kaj podobnega! :)

Toliko trditev si dal, vendar nisi povedal niti od kje naročaš, kakšen tip oklepa, kolikšna je poštnina, kolikšna je cena oklepa...skratka ničesar :)

 

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Slovenijo imaš poštnino nekaj čez 300€, za Avstrijo pa nekaj čez 100 :D Vsaj takrat, ko smo mi preverjali za kitajske plastike. Seveda, če si neumen boš naročil v Slovenijo, saj je bilo samo 3× dražje. Zakaj ne bi šel na cenejšo varianto, če ima to možnost?

In od kje ti račun, da bo prišlo 465€? Seveda s tako natančnimi podatki zahtevam tudi argumentacijo, tj. LINKe ali kaj podobnega! :)

Toliko trditev si dal, vendar nisi povedal niti od kje naročaš, kakšen tip oklepa, kolikšna je poštnina, kolikšna je cena oklepa...skratka ničesar :)

 

jaz ko sem si zdaj za kawasakija naroču plastike iz kitajske (Hong Kong) in sem jih  že dobil cena pa je bla taka: plastike 370€ + 95e(poštninam,ddv,carina),..no ja lahko greš na cenejšo varijanto ja ko si rekel za avstrijo..samo ker nikoga tam ne poznam sem rašji  pač v slovenijo naročil..čakalna doba pa je 5tednov.

naročil pa sem od tega tukaj:http://myworld.ebay.de/addmotogp/?_trksid=p4340.l2559

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ko sem si zdaj za kawasakija naroču plastike iz kitajske (Hong Kong) in sem jih  že dobil cena pa je bla taka: plastike 370€ + 95e(poštninam,ddv,carina),..no ja lahko greš na cenejšo varijanto ja ko si rekel za avstrijo..samo ker nikoga tam ne poznam sem rašji  pač v slovenijo naročil..čakalna doba pa je 5tednov.

naročil pa sem od tega tukaj:http://myworld.ebay.de/addmotogp/?_trksid=p4340.l2559

Za Kawla bi ti jih lahko zastonj dali :D brez zamere :D

Takšne so izkušnje, ki jih imajo pobi, ki so naročevali...očitno si ti našel "cenejšo" varianto. Ne vem kako je s to poštnino, ker je takrat slovenija spadala v drug plačilni razred. Še zmeraj pa se mi zdita nesmiselno nizki carina in poštnina v vsoti 95€. Ne vem. :)

So tvoje ABS ali katera druga umetna masa? Debelino si meril? Kvaliteta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če slučajn kdo rab nej mi sporoči preko zasebca. Morm se že enkrat rešt te krame. Cena po dogovoru oz. za vs komplet 40€ se da mogoče še kej zbit dol. Nekatere so dobr ohranjene nekatere pa slabše. Spodnje plastike tiste z napisom yamaha je ena kr fajn druga pa skoraj nič, Mogoče dve praskici. Drugo pa sej kot se vid s slik. Rezervoar spraskan po vrhu (vandalizem),...

 

post-23467-0-77366900-1363165790_thumb.jpgpost-23467-0-13589100-1363165799_thumb.jpgpost-23467-0-96598900-1363165804_thumb.jpgpost-23467-0-91909400-1363165811_thumb.jpgpost-23467-0-88020400-1363165820_thumb.jpgpost-23467-0-07288600-1363165836_thumb.jpgpost-23467-0-79097500-1363165847_thumb.jpgpost-23467-0-74608800-1363165860_thumb.jpgpost-23467-0-23084400-1363165868_thumb.jpgpost-23467-0-41295000-1363165873_thumb.jpgpost-23467-0-26145300-1363165881_thumb.jpgpost-23467-0-61272600-1363165888_thumb.jpgpost-23467-0-77181700-1363165896_thumb.jpgpost-23467-0-95447900-1363165902_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jo mam! 2010, Fiat poslikava, vse original razen nosilca tablic.

 

Kok to nikamor ne gre, hehe :D Res ni mišljeno, da iz močnejših motorjev presedlaš na švoh.

Ampak meni je zakon! TDM 900 bom seveda obdržal, ker yzf r125 nekako ne konkurira v nobenem resnem pogledu - razen v čisti zabavi!

 

Danes sem ga peljal od Maribora do Ljubljane pri sicer lepem vremeu, a 3-4 stopinjah celzijah, pa sem se vsak kilometer vseeno neizmerno zabaval.

 

Ko sem se jo pospravil v garažo in se usedel v Mondeota, se mi je pa zdelo kot da vozim F1, ko sem pospeševal :D yzf r125 RES nikamor ne gre, haha. Vseeno <3

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno pomoč bi rabu. Že lansko leto bi moral menjati sprednjo gumo, pa se potem na koncu sezone nisem odločil za menjavo. Sedaj pa je nujno potrebna menjava, saj gume res ni več varna. Zadnja je bila menjana lansko leto, sprednjo bo pa letos zamenjana. Zadaj mam Michelinko. Kero gumo mi priporočate za spredaj in kateri servis za yamahco. Zanima me še ali je kdo od vas menjal sprednjo kratko in dolgo luč (žarnico) za tiste "xsenon" verzije. Sem že imel tiste žarnice, pa so mi pregorele in sem dal nazaj navadne. Včeraj sem biv v avtostilu in stane paket (dve žarnici) h7 xsenon kar 27 € kar se mi zdi malo veliko za žarnico. Mogoče veste kje nabavt žarnice kje cenejše in mogoče katere (Osram, Philips, ...) Tnx za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Philips. Ceneje? Na Fiat forumu jih imaš za 7€ komad se mi zdi. :) Torej polovico cenejše. ;)

Servis? Za take redne servise bi jst šel kar na uradni servis, motor ti bo hvaležen. Pa tudi potrdilo maš, da je bil redno servisiran in se potem ne komplicira pri prodaji.
Kar se tiče gume...svetujem isti model. Ni nujno, vendar svetujem. Avto.net jih je poln. (ali pa mogoče celo najboljše zamenjat obe, ker res ni neka velika investicija...vendar po izbiri.)

Sicer pa...original žarnice so popolnoma kul na tem mopedu, ne vidim razloga po nadgradnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala za odgovor. Žarnce sm že nabavu. Sm šov pol une v avtostil iskat (Osram range power +). Bom jutr prlepu razliko med navadnimi žarnicam in xsenon. Izgled iz spredaj je vsaj za moje pojme lepši zaradi bele svetlobe. Gumo pa ja bo treba nujno v naslednem tednu zamenat. Sem biv danes na tehničnem, in glih da me je spustil. Zamenjal pa bom samo sprednjo, saj je zadnja bila zamenjana lansko sezono in je skoraj še kot nova. Gledal sem na španovi spletni strani in imajo samo eno gumo ta prave dimenzije za yamahco (Michelin Pilot Sporty za 66€). V ponedeljek kličem še na yamaha primca, da malo povprašam kere gume ima na voljo. Za servis mislm pa tud kr k njemu pelat. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala za odgovor. Žarnce sm že nabavu. Sm šov pol une v avtostil iskat (Osram range power +). Bom jutr prlepu razliko med navadnimi žarnicam in xsenon. Izgled iz spredaj je vsaj za moje pojme lepši zaradi bele svetlobe. Gumo pa ja bo treba nujno v naslednem tednu zamenat. Sem biv danes na tehničnem, in glih da me je spustil. Zamenjal pa bom samo sprednjo, saj je zadnja bila zamenjana lansko sezono in je skoraj še kot nova. Gledal sem na španovi spletni strani in imajo samo eno gumo ta prave dimenzije za yamahco (Michelin Pilot Sporty za 66€). V ponedeljek kličem še na yamaha primca, da malo povprašam kere gume ima na voljo. Za servis mislm pa tud kr k njemu pelat. LP

 ce bos menjal gume mam jest doma skoraj nove dve michelinke pilot sporty za to yamahco....ce si zainteresiran mi pisi na pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno kupujem auspuh. kaki leo, mivv, storm tudi akrapovič če cena ni spet za pol motorja. 

kakšne ponudbe na zs 

 

LP, alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drži se rednih servisov in boš prišel še najceneje skozi.

O tem si preberi v uporabniškem priročniku, ki se ga najde tudi na netu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!