Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

ja če sm napisu da gre 144 z 15ko pol gre. Sm mel tko in ni čist nč manjših "pospeškov". Je pa kul ko si se vozu med 135 in 140 da ni tolkla blokada.

aha pol vredi. Bom tut jst ko bo treba zobnike menjat dal spredi 15ko. Res je mal neprijetn ko slišiš tist ko ti do blokade tovče. ko mi je prvič to nardil sm se ustrašu da pa sm avtomatsko spustu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm z mojo dubu 135 not sam je bil pol spredi avto sm mogu spusti. bla je čista ravnina. vetra skor nč malenkost mi je v hrbet pihu. vse mam orginal. Da bi ga res gnal pod kak breg bi MOGOČE pršu do 140 MOGOČE al pa da bi mel drug izpuh gor bi tut kak km al pa 2 več pokazal. to ja pa tut to...

tolk kot pise v homologacijskim kartoncku tolk gre. pa ni vazn kaj ti pise na stevcu Popravljeno . Popravil telet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako je z Akrapovičem za Yamaho yzf r125? Če se ga da homologirat? In če se splača dat tistih 100-200€ od ostalih izpuhov(leo,devil,...)

In kaj pravite na BMC AIR filter?

In kaj bi mi predlagali kateri izpuh in filter naj kupim!?!

ps. tega nisem nikjer zasledil in če je slučajno že kje napisano prosim za LINK.

Lep Pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako je z Akrapovičem za Yamaho yzf r125? Če se ga da homologirat? In če se splača dat tistih 100-200€ od ostalih izpuhov(leo,devil,.. .)

In kaj pravite na BMC AIR filter?

In kaj bi mi predlagali kateri izpuh in filter naj kupim!?!

ps. tega nisem nikjer zasledil in če je slučajno že kje napisano prosim za LINK.

Lep Pozdrav.

sam imam akrapoviča na svoji yamahi in ti ga tudi priporočam. Zvok je bistveno boljši od leota vsaj za moj okus. Na moči se pozna predvsem pri prehitevanju (hitreje se zvrti)

edina slabost je ta da se ga ne da homologirati( sam zaenkrat se nisem imel problemov)

Pa dober nakup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk kot pise v homologacijskim kartoncku tolk gre. pa ni vazn kaj ti pise na stevcu

Si pa res teleto. :) Meni je pri Suzlu na 25kW pisalo nekej čez 200 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam glede homologacije te znajo hitr zajebavat mene je prec uprašu če mam homologiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam glede homologacije te znajo hitr zajebavat mene je prec uprašu če mam homologiran.

am ja kukr mas srece tko kot zmeri

lahko naletis na policaja ki je saj malo človeka in se lahko z njim marsikaj zmenis lahko pa naletis na kaksno budalo k te zafrkava za vsako malenkost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leo meni tudi nima lepega zvoka. Kolko je pa te kazni če te dobijo z nehomologiranem avspuhu?

Pupi lahko kako sliko pošleš? :D

kaj pa glede filtrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Leo meni tudi nima lepega zvoka. Kolko je pa te kazni če te dobijo z nehomologiranem avspuhu?

Pupi lahko kako sliko pošleš? :D

kaj pa glede filtrov?

joj sploh nism nc v to temo gledov :D

am za kazn nevem vrjetn da ni mejhna sam mal mors reskerat :D

filtra jest nism menoal ker se mi zdi da ni potrebe pravjo pa da nej bi s športnim filtrom šlo malenkost bolje(kolk je pa to res pa nwm)

dobiš sliko v kratkem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk! Meni se zdi brezveze to neke avspuhe pa neke superduper filtre gor dajat, ko tak ni nekega velikega haska.. :dry: .. Raje dajte ta denar na stran pa si pol nabavite neki jači 600 ccm motor.. Moje pametno mnenje hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk! Meni se zdi brezveze to neke avspuhe pa neke superduper filtre gor dajat, ko tak ni nekega velikega haska.. :dry: .. Raje dajte ta denar na stran pa si pol nabavite neki jači 600 ccm motor.. Moje pametno mnenje hehe :P

Pametnega 600 si itq ne moreš kupit, ker nimaš izpita za njega pri 18 letih. Do 20/21 leta pa se teh 400€ po mojem ne pozna. S tem, da ima motor večjo prodajno ceno s tem izpuhom in je zguba res minimalna. :)

Kdo se po LJ pelje s črno R125 v Monster stilu?

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videna rumena yamaha yzf r-125 v spremstvu tomos sm 125 iz Planinskega polja proti kalcam in nato proti logatcu. Kdo od tukaj ? Predvsem me zanima zato, da bi se kej zmenil in šli na kakšen izlet oz. turo. BTW gre kdo danes ali jutri proti ajdovščini iz logatca, rabim kakšno družbo ? Sam sem iz logatca, vozim pa črno Yamaho yzf-r125 z predelanim auzpuhom.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem,

Evo čist "frišen" na forumu. Stvar je, da se zelo zanimam za nakup te yamahe pa me najprej zanima, če mogoče kdo slučajno ve, kje bi bil najbolj ugoden nakup v slo. kupujem pa novo - 2012 letnik. Kdo ma kakšne izkušnje kje se da kaj barantat za kakšne popuste, itd...

Ker motor kupujem za dolgi rok in ker bi mi na nek način nadomestil avto (trenutno živim v Lj v strogem centru zato avta niti najmanj ne potrebujem - bi pa imel soliden motorček za uživanje v ovinkih in prevoz s točke A na točko B ) me zanima sledeče; Leo Vince ali Akrapovič oz. še rajši, kje bi oba omenjena lahko kupil, odločil se bom potem na podlagi vseh dejavnikov, ki ste jih že napisali v tej zeloo obširni temi (ja vzelo mi je kar lep čas da sem preletel vseh 360 strani :D).. zanima me tudi kje bi dobil bmc zračni filter (na youtubu v kombinaciji z Akrapotom zveni enostavno krasno), ne gre se mi za.kakšno pridobljeno.moč ali karkoli, ampak preprosto za večji užitek ob poslušanju bolj globokega zvoka...

Tenks, vesel bom vsake koristne informacije :)

Uživajte ;)

Popravljeno . Popravil binez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem,

Evo čist "frišen" na forumu. Stvar je, da se zelo zanimam za nakup te yamahe pa me najprej zanima, če mogoče kdo slučajno ve, kje bi bil najbolj ugoden nakup v slo. kupujem pa novo - 2012 letnik. Kdo ma kakšne izkušnje kje se da kaj barantat za kakšne popuste, itd...

Ker motor kupujem za dolgi rok in ker bi mi na nek način nadomestil avto (trenutno živim v Lj v strogem centru zato avta niti najmanj ne potrebujem - bi pa imel soliden motorček za uživanje v ovinkih in prevoz s točke A na točko B ) me zanima sledeče; Leo Vince ali Akrapovič oz. še rajši, kje bi oba omenjena lahko kupil, odločil se bom potem na podlagi vseh dejavnikov, ki ste jih že napisali v tej zeloo obširni temi (ja vzelo mi je kar lep čas da sem preletel vseh 360 strani :D).. zanima me tudi kje bi dobil bmc zračni filter (na youtubu v kombinaciji z Akrapotom zveni enostavno krasno), ne gre se mi za.kakšno pridobljeno.moč ali karkoli, ampak preprosto za večji užitek ob poslušanju bolj globokega zvoka...

Tenks, vesel bom vsake koristne informacije :)

Uživajte ;)

O ne bos verjeu koga tle vidš :D Me poznaš Bine ? Xd

drgac pa probaj pr Delta Team Krško al pa KMC Yamaha pa obvezno bos dau za en krog ce bos kupu :) drgac pa js bi dau akrapovica pride okol 350€

Fsm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ne bos verjeu koga tle vidš :D Me poznaš Bine ? Xd

drgac pa probaj pr Delta Team Krško al pa KMC Yamaha pa obvezno bos dau za en krog ce bos kupu :)drgac pa js bi dau akrapovica pride okol 350€

Fsm ;)

hahahaha kwa pa ti prbijaš a sploh veš kwa govoriš??? pejt se h akrapoviču pozanimat kakšna je cena pa pol govor (tvoja cena krat 2 pa se mal zravn-ga mam gor da ne boš mislu da nakladam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha kwa pa ti prbijaš a sploh veš kwa govoriš??? pejt se h akrapoviču pozanimat kakšna je cena pa pol govor (tvoja cena krat 2 pa se mal zravn-ga mam gor da ne boš mislu da nakladam)

Js bi ga lahk dubu za 350 k mam veze ;D sam ga ne rabm k nimam tega motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi ga lahk dubu za 350 k mam veze ;D sam ga ne rabm k nimam tega motorja

ja no ti bi ga lahko dubu ostali pa vrjetno nimajo vez tko da ga ne morjo dobit po taki ceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in kakšna je cena akrapoviča v trgovini, brez poznanstva in vez?

Drugače imam v planu predelat originalen avspuh.

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in kakšna je cena akrapoviča v trgovini, brez poznanstva in vez?

Drugače imam v planu predelat originalen avspuh.

l.p

Kakšno leto nazaj je bil na avto.netu nov 420€. Se pa ne spomnem, katera trgovina ga je prodajala.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videna rumena yamaha yzf r-125 v spremstvu tomos sm 125 iz Planinskega polja proti kalcam in nato proti logatcu. Kdo od tukaj ? Predvsem me zanima zato, da bi se kej zmenil in šli na kakšen izlet oz. turo. BTW gre kdo danes ali jutri proti ajdovščini iz logatca, rabim kakšno družbo ? Sam sem iz logatca, vozim pa črno Yamaho yzf-r125 z predelanim auzpuhom.

Lp

na kak način maš predelan avspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kak način maš predelan avspuh?

Ubistvu sm se mal zmotu pr pisanju. Auzpuh imam zamenjan. Je pa unikat in ni homologiran. Sicer ima DB killer, katerega sem pusil v auzpuha, vendar je še zmeraj močno preglasen, da bi se ga dalo homologirat. Tako da ko grem mimo policaja vržem eno ali dve prestavi višje, da motor zatrokera oz. pride pod 3 k obratov. Motor mam zdej dobre 3 tedne, vendar sem se ga že počasi navadil. Tako da sedaj gledam če je kdo v okolici mojega kraja, da bi se zmenili za kakšne ture oz. izlete. Glede motorja pa sem zelo zadovoljen. Prej sem vozil 2 taktnega Supermoto CPI SM in je bil za daljše relacije zelo neudoben. Z yamaho z enih tankom naredim čez 530 km pa še olja mi ne kuri. Zrihtati si morm samo še 12V kabel za filanje Garmina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!