Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

poj pa neveš kaj bi... ninjo 250, al pa r125 :D cena skor enaka..

Rajš ninjo, vsaj več gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš ninjo, vsaj več gre :P

yap.. sam eni pa nimajo še izpita za tok močn motor :D in poj jim je zih gadno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap.. sam eni pa nimajo še izpita za tok močn motor :D in poj jim je zih gadno :P

če bi to blo merilo, kaki motor si boš kupo, pol maš glih ene 2,3 na izbiro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Za prvi motor je dost.

Odločam se met Yamaha YZF R125 ali Yamaha XT 125X. Lahka mal svetujete? :hmm:

Popravljeno . Popravil biker666999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozo xt125x pa je taki motorčič umirjen, za normalno vožnjo po mestu pa tak čist dovolj. Glede r125 pa ti ne morem dosti svetovat. Motor bo pomoje skoraj enak, tak da je pol samo vprašanje za kak teren ga boš mel. Jaz bi na tvojem mestu vzel xt, se lahk še kdaj zapeleš offroad, R125 pa pač edino če si res ljubitelj take drže/sloga, pa če ga nameravaš met samo za po cesti.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozo xt125x pa je taki motorčič umirjen, za normalno vožnjo po mestu pa tak čist dovolj. Glede r125 pa ti ne morem dosti svetovat. Motor bo pomoje skoraj enak, tak da je pol samo vprašanje za kak teren ga boš mel. Jaz bi na tvojem mestu vzel xt, se lahk še kdaj zapeleš offroad, R125 pa pač edino če si res ljubitelj take drže/sloga, pa če ga nameravaš met samo za po cesti.

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R125/CBR125/MZ SM ali RT

XT je prešvoh in ima 8kW (mislim da), zgoraj naštete stvari imajo pa ze v originalu 11kW.

Še bolj bi ti pa priporočal 2T (čeprav vozim sam 4T 125), ker je 4T po 6000km meni hudo premalo.

Sam bi posegel po kakšni Cagivi Planet ali RS-ki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po cesti mislim vozit. Za off road mam frčeka :yea1:

No, pol pa vzami to yamahico. Sej pomoje ne more bit slaba, kaj več kot teh 11 kW pa tak ne boš dobil od 4t mašince.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol pa vzami to yamahico. Sej pomoje ne more bit slaba, kaj več kot teh 11 kW pa tak ne boš dobil od 4t mašince.

Sam za naših "11kw" na papirju se skrije!!! hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se med tema dvema in samo tema dvema odločaš pol uzem r125.... ker je lep... 130 ti pa po eni sezoni oz 1 pa pol rata premal....

tko da 3.500E za ta motorčk???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11kW ti, če si že prej vozo kak motor al pa vsaj skuter nekaj časa, postane premalo po 2 tednih če smo odkriti :D ni pa nujno, da jo takrat že obvladaš. :)

Ja sej naše mašince majo tut sam 11kW :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11kW ti, če si že prej vozo kak motor al pa vsaj skuter nekaj časa, postane premalo po 2 tednih če smo odkriti :D ni pa nujno, da jo takrat že obvladaš. :)

Ja sej naše mašince majo tut sam 11kW :devil:

Pa sej nekaterim že tud prmal ratuje :evilgrin: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!