Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

MSC naložen,kako deluje ne vem ker se še nisem vozil. V nadzorni plošči ni viden(števec) viden je program samo če ga priključiš na računalnik. A je kdo že naložil ta program?

 

Pa še veselja :OK:

http://www.motosvet.com/hard-adventure.html

Upam da ti bo deloval, prejšni teden govoril z Labo, pravi da so kr problemi s to elektroniko, zgleda da so premal testiral

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ti bo deloval, prejšni teden govoril z Labo, pravi da so kr problemi s to elektroniko, zgleda da so premal testiral

Samo da sprobaš, če tole deluje, si moraš pa kar kakšne frišne gate priskrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo ,kaj pa ima Laba še s KTM,kolikor vem so dali zastopništvo nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam kaj lapajo.

 

V glavnem zelo pozitivni vtisi, razumljivo. Razbijaški motor, divjak, ni za vsakega. Več njih pravi, da je motor celo preveč močen.

Opozorila: precej tehničen motor, potencialno ne najbolj komot za dolga potovanja, rit lahko boli in ji je tudi vroče, vetrna zaščita ni najboljša. Brez kovčkov je drug motor (divjak).

Na terenu zmaga KTM, na asfaltu GS.

Tole je na kratko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo ,kaj pa ima Laba še s KTM,kolikor vem so dali zastopništvo nazaj?

Neki že ve, ker je povedal da je z axlom na vezi

Reku pa je še, da je drgač full moped, saj to najbrž že sam veš, samo upa da ne bodo otroških bolezni odpravljali več kot 5 let tako kot pri prejšnjem ADV

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem zelo pozitivni vtisi, razumljivo. Razbijaški motor, divjak, ni za vsakega. Več njih pravi, da je motor celo preveč močen.

Opozorila: precej tehničen motor, potencialno ne najbolj komot za dolga potovanja, rit lahko boli in ji je tudi vroče, vetrna zaščita ni najboljša. Brez kovčkov je drug motor (divjak).

Na terenu zmaga KTM, na asfaltu GS.

Tole je na kratko.

Moped s 150 km seveda ni za vsakogar. Vendar je z uporabo elektronike - popolnoma vodljiv.  Če pa elektroniko izklopiš...

Ne vem, kaj pomeni "precej tehničen motor, potencialno ne najbolj komot za dolga potovanja". Motorjeva tehnika mi je zelo všeč, po 500 km pa me rit ni bolela. Problem veterne zaščite sem rešil, kot Sergej, z višjim vetrobranskim steklom. Motor se da voziti "divjaško" s kovči ali brez (sam ga ne vozim divjaško). Vozim pretežno po asfaltu, pred nakupom sem se odločal med GS-om in KTM in se zelo hitro odločil za slednjega. In če bi danes kupoval novi moped, bi se ponovno odločil za avstrijskega...    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Na terenu zmaga KTM, na asfaltu GS...

 

 

Se pravi za četrtino lažji, za četrtino močnejši in vrhunsko vzmeten KTM se po asfaltu pelje počasneje/slabše .... Zanimivi tile testi, ali to novinarji dobijo prej kakšna navodila?

Ne rečem, da se BMW pelje mogoče gladkeje, z manj prestavljanja, glede sedeža in vetra udobneje ... Meni boljši na cesti pomeni, da greš lahko z njim hitreje v ovinek, je bolj stabilen, da bolj pospešuje,...? Boljši na cesti ali v udobju? Ali je najboljši cestni motor GoldWIng? lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da vprašanja naslovite na avtorje prispevka, celo imena in priimki so tam, jaz sem samo na brzino prevedel.

Se pa da z malo distance in premisleka odgovoriti tudi na nekatere vaše dileme.

Itak pa so te stvari vedno v veliki meri subjektivne, ni namreč dveh identičnih voznikov, z identičnimi preferencami, občutkom, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da vprašanja naslovite na avtorje prispevka, celo imena in priimki so tam, jaz sem samo na brzino prevedel.

Se pa da z malo distance in premisleka odgovoriti tudi na nekatere vaše dileme.

Itak pa so te stvari vedno v veliki meri subjektivne, ni namreč dveh identičnih voznikov, z identičnimi preferencami, občutkom, itd...

 

Vem, da si ti samo prevedel. Ni nič na tebe letelo. Samo ni se mi dalo tega pisat, ker se mi je zdelo samoumevno. Pač tisti zaključek o cesti je podobno napisan že v mnogih drugih magazinih. Nisem užaljen KTM fanatik, čeprav trenutno furam neki njihov polizdelek. Bolj mi gra na ku*** favoriziranje/reklamiranje/vsiljevanje BMWjev preko mere dobrega okusa. Sem mnenja, da so to dobri motorji, a ne povsod najboljši kot prikazujejo. Od BMWja me dostikrat odvrača ravno ta njihova agresivna marketinška politika, ki pa privablja največ kupcev. Sem pač malenkost drugačen. Pa brez zamere. LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men če je motor všeč me boli k.... za vsiljiv marketing! Za nakup KTM sem se odločil ker so mi za isti denar ponudili več  kot pri BMW,to je vse in ni mi žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da si ti samo prevedel. Ni nič na tebe letelo. Samo ni se mi dalo tega pisat, ker se mi je zdelo samoumevno. Pač tisti zaključek o cesti je podobno napisan že v mnogih drugih magazinih. Nisem užaljen KTM fanatik, čeprav trenutno furam neki njihov polizdelek. Bolj mi gra na ku*** favoriziranje/reklamiranje/vsiljevanje BMWjev preko mere dobrega okusa. Sem mnenja, da so to dobri motorji, a ne povsod najboljši kot prikazujejo. Od BMWja me dostikrat odvrača ravno ta njihova agresivna marketinška politika, ki pa privablja največ kupcev. Sem pač malenkost drugačen. Pa brez zamere. LP

 

OK, sem mislil, da si točno en užaljen KTM fanatik, pa sem sam izpadel en užaljen prevajalec. :D

No, kot sem napisal, so v prispevku v resnici ful navdušeni nad 1190, njegova zmogljivost na vseh področjih sploh ni vprašljiva. Sploh ni bilo poudarka na bmw ali njegovi superiornosti, le povedano je bilo na koncu tisto o asfaltu in o terenu.

Glede drugačnosti pa totalno razumem in navdušeno podpiram (vozim Triumpha):D

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premočen motor :lol1: Tej novinarji so šli v triqrce vsi ... Pač ne obračaš ročke do konca, za odzivnost pa itak elektronika skrbi ... Definitivno je pa motor k bi ga mel v svoji štalci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je samo žal, da nima kardanskega pogona :D Če ne bi verjetno menjal XT1200Z za 1190 Adventure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki že ve, ker je povedal da je z axlom na vezi

Reku pa je še, da je drgač full moped, saj to najbrž že sam veš, samo upa da ne bodo otroških bolezni odpravljali več kot 5 let tako kot pri prejšnjem ADV

Vsak novi model motocikla, avtomobila..., ima kljub neštetim testiranje "otroške bolezni". Zato novega modela običajno ni modro kupovati. Moped pa mi je bil tako všeč, da sem se kljub temu odločil za nakup in mi ni prav nič žal. Užitek v vožnji odtehta vse manjše neprijetnosti (veterna zaščita, segrevanje sedeža, zmet na nogi, mopedistični zvok motorja z Akrapovičem), ki smo jih rešili. Druge manjše tehnične pomanjkljivosti pa so odpravili v garanciji na servisu. Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak novi model motocikla, avtomobila..., ima kljub neštetim testiranje "otroške bolezni". Zato novega modela običajno ni modro kupovati. Moped pa mi je bil tako všeč, da sem se kljub temu odločil za nakup in mi ni prav nič žal. Užitek v vožnji odtehta vse manjše neprijetnosti (veterna zaščita, segrevanje sedeža, zmet na nogi, mopedistični zvok motorja z Akrapovičem), ki smo jih rešili. Druge manjše tehnične pomanjkljivosti pa so odpravili v garanciji na servisu.

 

Tole bi mene na dolgi rok skrbelo: http://advrider.com/forums/showthread.php?t=975648

 

več -> http://advrider.com/forums/forumdisplay.php?f=34

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se mi vse brat sam to je že stara zgodba in tisti ki se ne gonimo po sipinah nas ne rabi prav nič skrbet ne na kratek rok ne na dolgi!

probleme pa so imeli tisti ki so se šli extreme saj je vročina agregata toliko segrela airbox da je ta dobil režo oz. špranjo preko katere je vlekel notri prah(droben pesek)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ravno vrnil s 3-dnevnega potepanja pod Dolomiti. Spet in znova sem navdušen nad mojim Adventurjem, se mi kar smeji. GS je Mr. Perfect, Adventure pa je bolj huligan, živc...... Skratka zaenkrat zelo uživam s KTM-om in mojega bivšega GS-a nič ne pogrešam. Verjamem pa, da me bo GS spet kdaj zamikal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ravno vrnil s 3-dnevnega potepanja pod Dolomiti. Spet in znova sem navdušen nad mojim Adventurjem, se mi kar smeji. GS je Mr. Perfect, Adventure pa je bolj huligan, živc...... Skratka zaenkrat zelo uživam s KTM-om in mojega bivšega GS-a nič ne pogrešam. Verjamem pa, da me bo GS spet kdaj zamikal.

 

Res se je 3 dni skupaj smejal ko pečen maček, sem ga z Mr. Perfectom stežka dohajal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dark ,kolikor spremljam dogajanje ti ni ratalo naložit MSC-ja?

 

Sergej, kako deluje MSC? Meni so ga šele naložili in se še nisem vozil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici ne bi vedel,edino kar sem občutil je bil minus v denarnici :kva1: A je tvoj MSC viden kje na kontrolni plošči ker moj ni,viden je samo ko motor priklopiš na tester!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici ne bi vedel,edino kar sem občutil je bil minus v denarnici :kva1: A je tvoj MSC viden kje na kontrolni plošči ker moj ni,viden je samo ko motor priklopiš na tester!

Super naložba.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo majstori. Tale MSC me mika, bi pa vseeno rad prej slišal kakšne izkušnje uporabnikov. Ko bosta to testirala imejta s sabo par frišnih gat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol ne veš mogoče se pa  v kakšni krizni situaciji celo izkaže za super naložbo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!