Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

Po pravici ne bi vedel,edino kar sem občutil je bil minus v denarnici :kva1: A je tvoj MSC viden kje na kontrolni plošči ker moj ni,viden je samo ko motor priklopiš na tester!

 

Če ne veš, kako deluje, MSC je to samo dobro.  Želim ti, da bo tako tudi v prihodnje. Minus v denarnici pa imaš od tistega trenutka, ko si kupil moped in z vsakim dodatkom se povečuje. MSC pa bo, če ga boš potreboval, odlična naložba. Sistem tudi pri meni ni viden na kontrolni plošči, temveč samo na diagnostiki.

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo vsi plačujemo davke na budale tako ali drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne veš, kako deluje, MSC je to samo dobro.  Želim ti, da bo tako tudi v prihodnje. Minus v denarnici pa imaš od tistega trenutka, ko si kupil moped in z vsakim dodatkom se povečuje. MSC pa bo, če ga boš potreboval, odlična naložba. Sistem tudi pri meni ni viden na kontrolni plošči, temveč samo na diagnostiki.

Pozna se tudi pri večji sproščenosti pri vožnji saj te varuje elektronski angel varuh pa nekej se pozna tud v tošlnu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna se tudi pri večji sproščenosti pri vožnji saj te varuje elektronski angel varuh pa nekej se pozna tud v tošlnu :yea1:

 

No ja, da bi se na to zanašal...

Ti je znano: ”Bojim se dneva, ko bo tehnologija prehitela našo človečnost..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bomo zabredli še tuki,Kolm sej se ne zanašaš na elektroniko ,no vsaj jaz se ne ,če pa jo imaš pa tudi prav, užitka v vožnji ti ne bo pokvarila in mogoče te reši v kakšni situaciji!

VS800 ja super naložba in ne vem kaj te moti,a si prebral čemu služi ta sistem in kako deluje,zame je to super naložba.

In ja tud Varadero je bil super naložba v času ko je bil tud Yugo super naložba!

Motor je po vseh testih eden boljših tako v varnosti kot na terenu v segmentu potovalnih kravc in tiste ki to moti si ga pač ne boste kupili in boste še naprej vozili motorje na vplinjače in pakne,tako ste pravi baykerji,bravo,ne vem zakaj imate avte z vsemi elektronskimi pritiklinami,kupte si 20 let star avtomobil saj če ste pravi motoristi morte bit tud pravi šoferji al ne.

In Kolm a se v avtu zanašaš na elektroniko? Ti bom kar jaz odgovoril ,tud če se nočeš elektronika dela za tebe(krmiljenja,ABS,servo,ESP...itd....)

A je kdo od vas konzervativcev ki ste toliko proti napredku že vozil ta motor?

 

 

Medvedek ,izrazito pa je ravno zaradi takšnega uma in konzervativnosti pa še slabše bo saj nekateri ostajajo pri motorizmu še zmerom v letu 1945 prav tako so ostali tam naši funkcionarji ki bodo vse zafu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi tut avto tak vozim......Ne tega KTM-ja še nisem peljal in ga tudi ne bom imel priložnosti pomoje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bomo zabredli še tuki,Kolm sej se ne zanašaš na elektroniko ,no vsaj jaz se ne ,če pa jo imaš pa tudi prav, užitka v vožnji ti ne bo pokvarila in mogoče te reši v kakšni situaciji!

VS800 ja super naložba in ne vem kaj te moti,a si prebral čemu služi ta sistem in kako deluje,zame je to super naložba.

In ja tud Varadero je bil super naložba v času ko je bil tud Yugo super naložba!

Motor je po vseh testih eden boljših tako v varnosti kot na terenu v segmentu potovalnih kravc in tiste ki to moti si ga pač ne boste kupili in boste še naprej vozili motorje na vplinjače in pakne,tako ste pravi baykerji,bravo,ne vem zakaj imate avte z vsemi elektronskimi pritiklinami,kupte si 20 let star avtomobil saj če ste pravi motoristi morte bit tud pravi šoferji al ne.

In Kolm a se v avtu zanašaš na elektroniko? Ti bom kar jaz odgovoril ,tud če se nočeš elektronika dela za tebe(krmiljenja,ABS,servo,ESP...itd... .)

A je kdo od vas konzervativcev ki ste toliko proti napredku že vozil ta motor?

 

 

Medvedek ,izrazito pa je ravno zaradi takšnega uma in konzervativnosti pa še slabše bo saj nekateri ostajajo pri motorizmu še zmerom v letu 1945 prav tako so ostali tam naši funkcionarji ki bodo vse zafu......

:topic:  a moraš zmeri ti prvi ZABREST, nobeden ni hotel žalit vesoljske tehnologije ADV, jaz če bi mel čas (€) bi bila to moja prva izbira :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorje na vplinjače in pakne,tako ste pravi baykerji,bravo,ne vem zakaj imate avte z vsemi elektronskimi pritiklinami,kupte si 20 let star avtomobil saj če ste pravi motoristi morte bit tud pravi šoferji al ne.

In Kolm a se v avtu zanašaš na elektroniko? Ti bom kar jaz odgovoril ,tud če se nočeš elektronika dela za tebe(krmiljenja,ABS,servo,ESP...itd... .)

A je kdo od vas konzervativcev ki ste toliko proti napredku že vozil ta motor?

 

 

Medvedek ,izrazito pa je ravno zaradi takšnega uma in konzervativnosti pa še slabše bo saj nekateri ostajajo pri motorizmu še zmerom v letu 1945 prav tako so ostali tam naši funkcionarji ki bodo vse zafu......

 

 

 

Kmet. Moj avto ima res servo ostalega pa ne. Prejšnji ni imel niti serva. Ampak to nima veze. Naslednji avto, ko bodo penezi bo najbrž imel abs itd. Moj prejšn motor je imel ABS, sedanji motor je KTM.

Samo pojnt je bil zgolj to, da se na neko ITštromarijo jaz ne bi slepo zanašal ali si zaradi nje mislil da sem varen.

Za KTM pa sem mnenja da bi lahko namesto te super-duper štromtehnologije, enkrat za spremembo dal na trg motor, ki deluje ne pa na pol izdelano drago šlamparijo, ki se sicer vozi odlično kadar vse deluje.

 

44 strani problemov tanovega adv -> http://advrider.com/forums/showthread.php?t=906504

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet. Moj avto ima res servo ostalega pa ne. Prejšnji ni imel niti serva. Ampak to nima veze. Naslednji avto, ko bodo penezi bo najbrž imel abs itd. Moj prejšn motor je imel ABS, sedanji motor je KTM.

Samo pojnt je bil zgolj to, da se na neko ITštromarijo jaz ne bi slepo zanašal ali si zaradi nje mislil da sem varen.

Za KTM pa sem mnenja da bi lahko namesto te super-duper štromtehnologije, enkrat za spremembo dal na trg motor, ki deluje ne pa na pol izdelano drago šlamparijo, ki se sicer vozi odlično kadar vse deluje.

 

44 strani problemov tanovega adv -> http://advrider.com/forums/showthread.php?t=906504

 

lp

 

Ko/če bodo napake odpravili ga kupim. R-a. Rabljenega seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Samo pojnt je bil zgolj to, da se na neko ITštromarijo jaz ne bi slepo zanašal ali si zaradi nje mislil da sem varen.

Za KTM pa sem mnenja da bi lahko namesto te super-duper štromtehnologije, enkrat za spremembo dal na trg motor, ki deluje ne pa na pol izdelano drago šlamparijo, ki se sicer vozi odlično kadar vse deluje.

44 strani problemov tanovega adv ->

http://advrider.com/forums/showthread.php?t=906504

 

 

Vsakdo se odloča za nakup motorja po lastni izbiri. Dejstvo je, da je nakup novega modela dolečen riziko, o čemer piše tudi Deuce na forumu, ki si ga omenjal. "I would never buy the first year production of ANY vehicle, especially BMW’s. Did it once, never again.” Sam sem se odločil drugače in kupil novi model Adventurerja. Ali je imel pomankjlivosti? Seveda, vendar so jih do sedaj vse odpravili. Ali so bile napeke moteče? Bile, vendar mi je užitek v vožnji odtehtal vse težave novega motocikla. Omenjaš 44 strani diskusij o napakah? Sam celotnega teksta nisem prebral in ne vem o kolikih napakah so debatirali na forumu. Ali s Sergejem in Pjiotrom poznamo začetne napake svojih motociklov? Seveda jih poznamo. Vendar, kot lahko razbereš v niti, nikomur od lastnikov te napake posebej ne žrejo živcev. Saj meni ne... Kot kaže,  žre bolj tiste, ki motorja nimajo? 

Želel pa bi ponovno poudariti: na servisu so mi vse napake popravili ažuno in brezplačno.  In kolikor slišim, bodo za 'sitnosti' podaljšali garancijo za eno leto. Moj motor deluje odlično...

MSC - takoj sem se odločil za nakup in je zame vreden vsakega centa. Ali se zanašam na sistem? Ne, vozim kot do sedaj, se pa počutim bolj varno. In si želim, da bi ga nikoli ne potreboval...  

 

 

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dark lepo si to povedal in še nekaj zaradi nobene napake ki so jih odpravili pod garancijo tako kot je omeneno nisem obtičal nikjer,motor je bil vedno vozen pa tud če bi bil v Kazahstanu.

Dark garancijo so pa že podaljšali in velja zdaj 3 leta do nakupa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo majstori. Tale MSC me mika, bi pa vseeno rad prej slišal kakšne izkušnje uporabnikov. Ko bosta to testirala imejta s sabo par frišnih gat :)

 

Danes sem se z mopedom peljal na Istro. Ker nisem imel s seboj para frišnih gat ;) , sem poskušal nekajkrat zelo previdno zavirati v ovinku.  Motor se je odzval izjemno mirno. Kaj več pa nimam namena testirati. Sem pa nasploh vozil bolj previdno, ker imam zadnjo novo gumo...

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prov, raje ne pretiravat. Tud rezervnega padala ne odpiraš mal za probo ampak takrat ko zagusti.

 

Se strinjam. Včeraj sta me na cesti med Senožečami in Koprom prehitela dva, ki sta zamenjala cesto s pisto.  Zakaj naj bi kdorkoli vozil po cesti s kolenom na asfaltu? In potem se čudimo nesrečam...

Pjotr, priporočam nakup MSC-ja...

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm jest reku da žge v rit sm bil pa...ma sm pozabu raj kaj vse..bi si mislu da ne bo treba celga boga denarja še gor dajat..

no, zato sm tut bil mal razočaran nad njim..k sm mislu da to bo pa to..pa ni..tko k ni noben..žal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm jest reku da žge v rit sm bil pa...ma sm pozabu raj kaj vse..bi si mislu da ne bo treba celga boga denarja še gor dajat..

no, zato sm tut bil mal razočaran nad njim..k sm mislu da to bo pa to..pa ni..tko k ni noben..žal..

Mene še zmerom ne žge nič v rit in upam da tko ostane! Če se voziš v kratkih hlačah je pa druga stvar in jaz te nisem nikoli primerjal z ničemer in tudi ne žalil,nekako to ni moj stil komunikacije! Sem ti pa povedal kako doživljam jaz ta motor in povem ti lahko še kdaj,saj sm prevozil s tem motorjem neprimerno več kot ti in še z marsikaterim drugim!

Kot sem že povedal če ti ni si ga ne kupiš,men je top kljub napakam ki sem jih objavil vsem na ogled...............jaz še nisem najdel idealnega motorja brez da bi mel pripombo !

Si ga mogoče ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se razburjat..nisem se v kratkih hlacah vozu in nisem tebi odgovarjal. Bolj na glas razmisljal.

Ja mas prav, ni idealnega motorja. Je pa res da vec km ko prevozis z enim motorjem manj te motijo tiste male stvari. Vsaj ponavadi je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se razburjat..nisem se v kratkih hlacah vozu in nisem tebi odgovarjal. Bolj na glas razmisljal.

Ja mas prav, ni idealnega motorja. Je pa res da vec km ko prevozis z enim motorjem manj te motijo tiste male stvari. Vsaj ponavadi je tako.

Se ne razburjam,vem pa da sva tudi midva diskutirala okrog testa toda brez žalitev,zato sem se oglasil.

Bo držalo ,samo sem vse napake tudi tiste male že odpravil,sem perfekcionist in mora vse špilat tako kot si želim.

Glede cene pa sploh ne bi komentiral saj so vsi evropski motorji precenjeni toda kaj ko so mi všeč,vrjem da bi rajši dal tolk kot za Versysa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol mors pa dat za probat. Ce je vse zrihtan pol je to definitivno za kupit..k je res idealna masina. Skor :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol mors pa dat za probat. Ce je vse zrihtan pol je to definitivno za kupit..k je res idealna masina. Skor :-D

Sej sm ti že reku da ni problema pa nisi pol nič več omenu,sam za kavo boš pa dal,še za uno katero si dolžen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gretje sedeža na KTM ni nikakor takšno, da bi kupil neki del za 339 AUS dolarjev, ki toploto mogoče zmanjšuje...  

Vsak se odloči sam,mene tud ne greje nič pretirano,vem pa da so nekateri pravili o kuhanih če ne celo pečenih jajčkih :kva1: zato sm v pomoč prilimal link rešitve :smoke:

Je pa res da imam zelo majhna jajčka in s tem manj problemov :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!