Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

Vsak se odloči sam,mene tud ne greje nič pretirano,vem pa da so nekateri pravili o kuhanih če ne celo pečenih jajčkih :kva1: zato sm v pomoč prilimal link rešitve :smoke:

Je pa res da imam zelo majhna jajčka in s tem manj problemov :lol:

 

Vsaki takšen link je več kot dobrodošel. Morda se bo kdo, ki ima občutek, da mu segrevanje sedeža "praži jajčka" - odločil za nakup? Če bi kos karbona ne bil tako drag, bi ga kupil tudi sam...

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaki takšen link je več kot dobrodošel. Morda se bo kdo, ki ima občutek, da mu segrevanje sedeža "praži jajčka" - odločil za nakup? Če bi kos karbona ne bil tako drag, bi ga kupil tudi sam...

 

Če preračunaš v eure, sploh ni drag, glede na karbon look in kočno površino, ki izgleda zelo kvalitetna, se mi zdi cena povsem normalna.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če preračunaš v eure, sploh ni drag, glede na karbon look in kočno površino, ki izgleda zelo kvalitetna, se mi zdi cena povsem normalna.

 

lp

 

230 E za kos karbona, za katerega nisem prepričan, da je sploh funkcionalen, se mi ne zdi posebej ugodna cena? Če ceno primerjam npr. z Akrapovičevim izpuhom, ki tudi ni poceni? Sicer pa je ta debata neplodna... Vsak voznik Adventurerja se bo odločil sam, če zadevo potrebuje ali ne... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plošče so dve na vsaki strani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kriza jih pa nardiš s kartona, pa alu folijo na notranji strani oblepiš, pobarvam ti pa jz z alkoholnim flomastrom :P

cena sitnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

230 E za kos karbona, za katerega nisem prepričan, da je sploh funkcionalen, se mi ne zdi posebej ugodna cena? Če ceno primerjam npr. z Akrapovičevim izpuhom, ki tudi ni poceni? Sicer pa je ta debata neplodna... Vsak voznik Adventurerja se bo odločil sam, če zadevo potrebuje ali ne... 

Morda se ne razumeva pravilno, jaz ti ne govorim, da moraš kupit kosa, jaz samo gledam iz vidika, kako pridet do takšnega izdelka. Če nisi nikoli odlival karbona, potem boš tudi težko dojel. In izdelek je lahko prav tako nefunkcionalen kot izpuh od Akrapoviča na KTM.ju, dokler ga ne kupiš, niti ne veš... 

 

Materiala je pa za 20€ :D

Delo fant delo, tu se ne šteje več lastno zadovoljstvo in sreča, tu je boj za preživetje...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to zastopim sam tako ko znaš te stvari delati sam in potem ko preračunaš koliko dobička imajo znani proizvajalci te kr malo stisne. Kot sem rekel 20€materiala  itak delajo s prepregom in tak kos imaš narejen v 10 min po mojih izjušnjah. ok če je gloss je treba potem še prelakirati in na teh delih firme mastno služijo ;) Pa sploh dvomim da kej dosti pomaga ta zadeva 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to zastopim sam tako ko znaš te stvari delati sam in potem ko preračunaš koliko dobička imajo znani proizvajalci te kr malo stisne. Kot sem rekel 20€materiala  itak delajo s prepregom in tak kos imaš narejen v 10 min po mojih izjušnjah. ok če je gloss je treba potem še prelakirati in na teh delih firme mastno služijo ;) Pa sploh dvomim da kej dosti pomaga ta zadeva 

Nima veze, če kaj dosti pomaga. Firma je pač našla luknjo na kateri lahko služi. Takemu je za čestitat. Ker v današnjem času je uspeh lansirat na trg nek izdelek. Potreben je samo čas, ki pokaže, če je bila investicija smiselna. Pomojem da je bila. Če ne drugega, bo Kmet to zadevo kupil, pa ne zato ker jo mora imet, ali ker bi mu pomagala, ampak čisto iz tega, da bo lahko na motor našraufal nekaj novega :P.

 

Tako ali tako vsi izdelki na nas v 80% vplivajo po psihološki plani. Če ti bo en vsak dan najedal kako je shujšal z nekim praškom, in če imam 5kg ni vrag da ne bi proval, pol pa psiha naredi svoje...ponavadi že po dveh dneh opaziš razliko:P

 

Pejmo nazaj na ta izdelek.... če mene vprašaš ta zadeva sigurno deluje, če bi jo pa z notranje strani oblekel z temp. folijo bi bla pa to čista zmaga. To je vseeno kos ki ti vsaj malo prepreči, da ti vsa vročina seka neposredno v stegno..tko je pa vsaj mal blamaže, ki to zadrži... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze, če kaj dosti pomaga. Firma je pač našla luknjo na kateri lahko služi. Takemu je za čestitat. Ker v današnjem času je uspeh lansirat na trg nek izdelek. Potreben je samo čas, ki pokaže, če je bila investicija smiselna. Pomojem da je bila. Če ne drugega, bo Kmet to zadevo kupil, pa ne zato ker jo mora imet, ali ker bi mu pomagala, ampak čisto iz tega, da bo lahko na motor našraufal nekaj novega :P.

 

Tako ali tako vsi izdelki na nas v 80% vplivajo po psihološki plani. Če ti bo en vsak dan najedal kako je shujšal z nekim praškom, in če imam 5kg ni vrag da ne bi proval, pol pa psiha naredi svoje...ponavadi že po dveh dneh opaziš razliko:P

 

Pejmo nazaj na ta izdelek.... če mene vprašaš ta zadeva sigurno deluje, če bi jo pa z notranje strani oblekel z temp. folijo bi bla pa to čista zmaga. To je vseeno kos ki ti vsaj malo prepreči, da ti vsa vročina seka neposredno v stegno..tko je pa vsaj mal blamaže, ki to zadrži... 

ti mi boš govoril o kupovanju dodatne opreme,maš oba motorja ko novoletne jelke :P

 

P.S. pa ne da se naročit,ker se noben ne odziva !!

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi k mate ta nove ADV zberte za ene, pol vam bo pa Đek naredu dost cenej z navadne plastike

Ma z Damijem bova odprla proizvodnjo, bomo iz lepenke delali toto zadevo...bo najceneje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je vročina motila (sej ne da so velika jajčka, samo gnezdo se lahko vname). Nabavil sem "heat protektorje" od neke španca in sem zelo zadovoljen. Stvar deluje in gnezdece je rešeno :)

https://docs.google.com/file/d/0B85fCnQCurYiTGpzeDl0QmlPd3c/edit?pli=1

https://docs.google.com/file/d/0B85fCnQCurYia3RRUXJTeVpBZ1U/edit?pli=1

https://docs.google.com/file/d/0B85fCnQCurYidkp0UEFJT3VFaTQ/edit?pli=1

ktmadvheat3.htm

ktmadvheat2.htm

ktmadvheat1.htm

Popravljeno . Popravil pjotr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma z Damijem bova odprla proizvodnjo, bomo iz lepenke delali toto zadevo...bo najceneje.

naročila že prhajajo, prvi odpremljeni "usmerjevalci  vročega zraka" imajo še nekaj porodnih težav, lušči se barva, vsake toliko kak karton zagori, samo to ni noben problem, sej vam popravimo v garancijskem roku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je vročina motila (sej ne da so velika jajčka, samo gnezdo se lahko vname). Nabavil sem "heat protektorje" od neke španca in sem zelo zadovoljen. Stvar deluje in gnezdece je rešeno :)

https://docs.google.com/file/d/0B85fCnQCurYiTGpzeDl0QmlPd3c/edit?pli=1

https://docs.google.com/file/d/0B85fCnQCurYia3RRUXJTeVpBZ1U/edit?pli=1

 

nč se ne vidi :(

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam men so lepše une karbonske! mi je pa zastopnik za wings le odgovoril in dobava je po naročilu v 2-3 dneh in 198evrov. + zraven dobiš še neko termično oblogo. Tu mi internet serje bom nafehtal Damija da obesi slike ki mi jih je poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam men so lepše une karbonske! mi je pa zastopnik za wings le odgovoril in dobava je po naročilu v 2-3 dneh in 198evrov. + zraven dobiš še neko termično oblogo. Tu mi internet serje bom nafehtal Damija da obesi slike ki mi jih je poslal.

ni problem, pomejlej mi :D

 

p.s. une od wingsa so lične, šmexi, tole zgoraj je pa zgolj uporabno. Če ni neke razlike v ceni, bi še jaz dal karbonske.

p.s.s. termo obloga gre pa pod sedežem če sem prav videl

 

10409738_678186865584202_212880286804966

 

10337707_678186955584193_183001440531212

 

pdf pa ne morem objavit

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uno podlogo že mam(montirana pod garancijo) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja uno podlogo že mam(montirana pod garancijo) :yes:

Gasilni aparat so ti tudi dali?... ker me je vroče že sam da berem to temo, kaj da bi šele na tem mopedu sedu...ki pa itak verjetno nikoli ne bom  ke pa bom mel toliko dnarja...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gasilni aparat so ti tudi dali?... ker me je vroče že sam da berem to temo, kaj da bi šele na tem mopedu sedu...ki pa itak verjetno nikoli ne bom  ke pa bom mel toliko dnarja...

sploh ne gre za denar ampak prioritete,jaz imam eno malo stanovanjce ki na leto zahteva z ogrevanjem vred sitno! Ti imaš vilo pa mlado ženo pa otroci bodo kmal itd.....tukaj jaz prišparam za motor ni otrok,ni hiš kot v Holivud,najbolj srečen sm na motorju in tam tudi preživim največ časa,zato se želim peljat tako kot si želim,če moram zato dat kakšen evrček več naj bo dokler bom lahko itak gre vsa v qurac :grim

 

No zdej se pa lahko vrnemo na temo! 

 

Jack naprimer da to jaz nabavim,mamo mušter,bi lahko zadevo naredil iz karbona bolj ugodno kot 198evrov plus seveda da še ti zaslužiš za delo in material?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli wingsovi bi morali met po moje malo večji in bol odprt zajem zraka s sprednje strani drugače so pa lično zdizajnirani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Jack naprimer da to jaz nabavim,mamo mušter,bi lahko zadevo naredil iz karbona bolj ugodno kot 198evrov plus seveda da še ti zaslužiš za delo in material?

 

Par eurov nižje bi šlo, vendar problem tiči drugje...avtorske pravice...če jaz kar tako skopiram izdelek, mam lahko konkretne probleme...tu je problem ;). Sploh ker imamo tako fajno debato tu po forumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par eurov nižje bi šlo, vendar problem tiči drugje...avtorske pravice...če jaz kar tako skopiram izdelek, mam lahko konkretne probleme...tu je problem ;). Sploh ker imamo tako fajno debato tu po forumu :)

Nisem pomislil na to,toda ti bi naredil večje odprtine za zajem zraka :kva1: ,potem pa to ni več kopija al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!