Skoči na vsebino

Priporočene objave

v Airboxu sem peno obrezal in skrajšal cev v njemu...kaj bi pa mogel povrtati?

kaj morem pa vse sneti da končno vidim ta magnet, vem da so glupa vprašanja :headbang:

Če pogledaš dobro prekate,imaš nekje odtisnjene svederčke in tam zvrtaš luknjico :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Airboxu sem peno obrezal in skrajšal cev v njemu...kaj bi pa mogel povrtati?

kaj morem pa vse sneti da končno vidim ta magnet, vem da so glupa vprašanja :headbang:

uno cev kr vn potegni do konca, tako, da se ti bo vidlo še več frgazerja (v sliki je prikazanu, kaku ta cev zgleda, ku jo vn potegnš, če je še cela)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo to zanima če te ta flexer potegne recimo v hrib vsaj toliko da gre da ne rabiš rinit, upam da toliko močan pa le je.

Aja pami lahko kdo bol razloži kaj bi potreboval da bi mi motor šel potem okol 40km/h in da bi enako ali pa še bol močno potegnil?

kaj menite na nakup preko tomosove strani? rekli so mi da ga pripeljejo zastonj in da dobim še 5% popust mislim da se kar splača pa vi?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo to zanima če te ta flexer potegne recimo v hrib vsaj toliko da gre da ne rabiš rinit, upam da toliko močan pa le je.

Aja pami lahko kdo bol razloži kaj bi potreboval da bi mi motor šel potem okol 40km/h in da bi enako ali pa še bol močno potegnil?

kaj menite na nakup preko tomosove strani? rekli so mi da ga pripeljejo zastonj in da dobim še 5% popust mislim da se kar splača pa vi?

Lp

Potegne,če nimaš 200kg,drugače pa zamenjaš zadnji zobnik,pa gre lažje,jaz sem imel revivala(isti motor)problem klanec,zamenjal zobnik in smo šli :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzadaj je 33 zobnik katerega naj dam?

meni je prjatu reku da je menjal spredaj zobnik in da mu gre malo hitreje ter da ima bolšo moč, je to res??? potem je moral dati večji zobnik gor ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzadaj je 33 zobnik katerega naj dam?

meni je prjatu reku da je menjal spredaj zobnik in da mu gre malo hitreje ter da ima bolšo moč, je to res??? potem je moral dati večji zobnik gor ne?

Pa kaj ti s 33 zobnikom ne vleče?Drugače se zobnik zadnji veča,če pa menjaš prvega,ga moraš pa manjšat,samo jaz se s prvim nisem ukvarjal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če kdo proda motor ali flexerja oz avtomatika starega do 5 let.

motor naj gre okol 50 km/h in naj bo dober za v hrib saj ga potrebujem za v vinograd:)

Če kdo ima kaj takega naj javi na ZS.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revival lej tu si poglej.

http://www.tomos.si/article.aspx?articleid=57124

imaš tam sliko k kažezadne zobnike in piše gor tomos 33, je to to da ima 33 zobnikov? jaz bi tega kupil če bi vedel da je dober za v hrib

To je to ja.Ta je tovarniško blokiran na 25km/h.Jaz sem imel na svojmu zobnik 31,zamenjan izpuh,povrtan airbox in je šel lepih 60+ pa tudi v klance je šel kar solidno.Drugače je pa morda za v vinograd bolje kupit kaj z menjalnikom(bolj ziher zadeva),za ceno 900e pa dobiš tudi že izredno lep skuter,sicer rabljen,ampak leti.Odločitev je pa tvoja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem kupil flexerja in sem zelo zadovoljen, zanima me le kaj pridobiš z tem ko ste rekli da neko eliktriko preštimaš iz 1 črtice na 2, zanima me še kaj bi lahko naredil da bi motor imel isto moč ko jo ia zdaj ter da bi šel enen 40km/h???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem kupil flexerja in sem zelo zadovoljen, zanima me le kaj pridobiš z tem ko ste rekli da neko eliktriko preštimaš iz 1 črtice na 2, zanima me še kaj bi lahko naredil da bi motor imel isto moč ko jo ia zdaj ter da bi šel enen 40km/h???

lp

Zamakneš vžig, se pravi, da da malenkos kasneje iskro, s tem da so plini bolj kompromirani, močnejša eksplozija. Za predelave sem ti že na ZS pisal, bolj enostavne stavri ni, samo ne menjat zadi zobnik ker pol po ceu podn od mopeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če bi motor zdržal če bi se peljal nekam 30 km daleč in da se nič ne ustavljaš? ali bi se mašina pregrela?

aja zanima me še kdaj je potrebno 1. menjati olje v menjalniku (mašini)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi vas sam neki prasau upam da nebo prevec :topic:

mam flexerja letnik 06

do zdej kar sm naredu ni blo vekiko ker so mi ga ze 2x ukradli pa sm ga nonstop poprauljau..

menjan je zobnik

iz airboxa sm uzeu vn trnk

zdej s tem mi gre realnih 37 (po radarju) ce se pa se kdo pelje z mano gre 32

razmisljam o nakupu

karburatorja dellorto 12/14 (30€)

in auspuh lipnik (30€)

ce ne pa imam na izbiro se bullet za 25€

prosim povejte vi ki ste mojstri :notworthy:

kaj se bol splaca nardit pa da bi meu dobro koncno in da bi mi vleku v klance

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če bi motor zdržal če bi se peljal nekam 30 km daleč in da se nič ne ustavljaš? ali bi se mašina pregrela?

aja zanima me še kdaj je potrebno 1. menjati olje v menjalniku (mašini)???

jst sm se z mojim vozu ceu dan mal sm se umes ustavljav tko da sm nekaj spiu pa se mi ni nic pregreu

olje pa odvisno od tga kako in kolko se vozis

jst pregledam vsake 3 mesce po potrebi pa menjam

drugace to je itak tomos se ti nebo pokvaru nikoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi vas sam neki prasau upam da nebo prevec :topic:

mam flexerja letnik 06

do zdej kar sm naredu ni blo vekiko ker so mi ga ze 2x ukradli pa sm ga nonstop poprauljau..

menjan je zobnik

iz airboxa sm uzeu vn trnk

zdej s tem mi gre realnih 37 (po radarju) ce se pa se kdo pelje z mano gre 32

razmisljam o nakupu

karburatorja dellorto 12/14 (30€)

in auspuh lipnik (30€)

ce ne pa imam na izbiro se bullet za 25€

prosim povejte vi ki ste mojstri :notworthy:

kaj se bol splaca nardit pa da bi meu dobro koncno in da bi mi vleku v klance

hvala

Če čš met oboje dobro dej gor kit pa bo :D. Drgač z manjšim zobnikom ti ne bo nikoli tko dobr vleku v klanc kot z orginalcem. Sicer glede fergija, lahko kar trenutnega (14/9), povrtaš na 14/12 ali pa kar kupiš takega, kajti niso dragi. Zdej za dobro "vleko" kupi lipnika, ki je itak najboljši kar se pospeškov oz. moči v nizkih tiče, bullet-a pa jaz raje ne bi kupoval. Raje se potem odloči za kakšno cobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če čš met oboje dobro dej gor kit pa bo :D. Drgač z manjšim zobnikom ti ne bo nikoli tko dobr vleku v klanc kot z orginalcem. Sicer glede fergija, lahko kar trenutnega (14/9), povrtaš na 14/12 ali pa kar kupiš takega, kajti niso dragi. Zdej za dobro "vleko" kupi lipnika, ki je itak najboljši kar se pospeškov oz. moči v nizkih tiče, bullet-a pa jaz raje ne bi kupoval. Raje se potem odloči za kakšno cobro.

kolko$ bi prisu kit in kje bi ga lahko dobiu?

kaj fergi 12/14 ni vredu ker sam namrec nebi vrtau ker neznam v tem je problem

alpa ce ves kje bi to vrtali?

zakaj pa buleta raje nebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kit dobiš na cilinder.si ali pa na mopedkit, in seveda tujina, pa si poglej malo cene.

Sej je v redu ta fergi, jaz samo pravim, da lahko prišparaš unih 15€, in povrtaš orginalca 14/9 na 14/12, če ne znaš, raje kupi, sej niso dragi.

Sej lahko tudi bulleta vzameš, samo če imaš možnost raje lipnika, ker je boljš v nizkih, bulet je malo manj, vendar mogoče malenkost boljša končna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdorkoli prodaja kaksne dele za flexerja naj kar pove vse je dobrodoslo se posebej avspuhi, fergi,...skratka vse za predelavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kit dobiš na cilinder.si ali pa na mopedkit, in seveda tujina, pa si poglej malo cene.

Sej je v redu ta fergi, jaz samo pravim, da lahko prišparaš unih 15€, in povrtaš orginalca 14/9 na 14/12, če ne znaš, raje kupi, sej niso dragi.

Sej lahko tudi bulleta vzameš, samo če imaš možnost raje lipnika, ker je boljš v nizkih, bulet je malo manj, vendar mogoče malenkost boljša končna.

sam kit more bit za a35 ne?

fergi pa bi mi kaj dosti pomagal v pospeskih in koncni?

ce imas se kaksn dobr nasvet za predelavo kr povej ker zdej mam cas in veselje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če vzameš ven ta trnek ti to kaj pokvari moč motorja ali moč ostane ista?

Koliko km/h gre potem hitreje če ga vzameš ven? 5km/h???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če vzameš ven ta trnek ti to kaj pokvari moč motorja ali moč ostane ista?

Koliko km/h gre potem hitreje če ga vzameš ven? 5km/h???

lp

emmm za ta trenk je tako..ga das vn motor dobi vec zraka..mesanca je malo bolsa..meni koncne ni popravu samo malo malo hitreje povlece..edino kar je dobro je zvok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni dajo eno cevkico ven da gre bol hitr, pa me zanima kje je to?

Namreč jaz bi spravil da bi mi motor šel po ravnini nekje 40 v hrib pa isto kot original tako da ne izgubi moč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta cevka je blokada v filtru, zoža odprtino zato motor dobi manj zraka kar pomeni slabso mesanco..

zato das to dol pa bo motor dobiu dovol zraka koncne ne poveca kaj dosti..mogoce za 5kmh

jst bi ti svetoval tako...

menjaj zobnik bo po ravnem sou 40 edino ce nisi mocnejse postave pol bo sou kej ampak vseeno bo priseu do 40

v klanec tekako normalen ti bo sou 30-35 v resnejsega pa ti bo menau v prvo in bo slo super...

jst samo zobnik menau pa mi je sou super po ravnini v klanec pa skoraj hitreje ko racing (10-15km/h) prez predelav tako da klanci niso ovira

tvoja izbira..ce hoces pa prodajam avspuh za flexerja original in odprtega original je malo popraskan zascitno mrezo sm zviu ker notri so mi hodli kamencki

odprt pa nima zascitne mreze ma par praskic..

cena je 15€

cene pa macak 333 priporoca lipnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!