Skoči na vsebino

Priporočene objave

aprilia-550-novo-011.jpg

prototipni okvir,predelana nihajna vilica-revivle, disk zavore spredaj in zadaj, nastavljive blažilnike,dolgi sedež,srebrna audi metal barva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia-550-novo-011.jpg

prototipni okvir,predelana nihajna vilica-revivle, disk zavore spredaj in zadaj, nastavljive blažilnike,dolgi sedež,srebrna audi metal barva...

Zdej pa hitr mal napedenat, pa to kačo od auspuha odstrant :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa hitr mal napedenat, pa to kačo od auspuha odstrant :rolleyes:

če koga zanima ga prodam po delih:okvir nihajna vilica - 200€, motor 25km 150€,kolesa z disk zavorami - 200€, vzmetenje- 150€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor sn dau bat _l_. :naughty: mam en problem. :headbang: ..na fregazerju je una rockica mala..ko gre gor pa dol...no ko je dol motor dela,,sicer mal cudno pod visjimi obrati ...ko dam na puno gas ga zadusi do amena....no ko ppa je ...gor una rockica pa sploh ne laufa ga kr zadusi...__prej ko sn meu pa obicn bat gor pa je delou normalno..!!! u soboto mamo en izlet..pa ga morn do takrat porihtat.....hvala za odgovore.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flexer ,da ti gre 80 trance_26_nono.gif Mal pretiravaš boš mogu pa kr neki $$$ pokazat ,da ti bo šou tolk trance_25_naughty.gif

ja ress je treba kr neki odštet.....

avspuh najbolše mf power cobra bullet, manjši zobnik 22, kit airsal, frgaizer(karburator) 15-15, stožec, širša dotočna ceu za bencin,

no tko boš prišu do ene 80 al pa mal manj..... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

una ročkica je zaug ;) .. tisto dol prtisneš takrat ko je mrzlo da lažje zalaufa :grim

Jp.... da dobi več zraka :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo!

Zanima me glede blokad pri flexerju, kje vse se nahajajo? Bral sem da v filtru neka zavita cevka, ki je pri meni ni! je samo gumasta cev ki je precej ozka skozi katero vleče zrak v ferg v obliki črke L (ali se to odreže?)... Je kaj v auspuhu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

glede te cevke to cevko samo malo bolj močno v potegni, sicer je pa boljše da dolj vzameš cel air box in si nabaviš športni filter dobiš ga pa na cilinder.si za 20 evrovwink.gif . Auspuh je pa precej zablokiran pa blokade se teško odstranijo tko da rajš si kakega techo chrome auspuh nabavi za 40 evrov pa še zvok je fenomenalen.trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede te cevke to cevko samo malo bolj močno v potegni, sicer je pa boljše da dolj vzameš cel air box in si nabaviš športni filter dobiš ga pa na cilinder.si za 20 evrovwink.gif . Auspuh je pa precej zablokiran pa blokade se teško odstranijo tko da rajš si kakega techo chrome auspuh nabavi za 40 evrov pa še zvok je fenomenalen.trance_25_naughty.gif

Koliko je pa kaj koncna po teh menjavah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je pa kaj koncna po teh menjavah?

Filter, auspuh jee končna okoli 35 km/h. Pol imaš še blokado na štromu, tesnilo med cilindrom in kapo, pol kapo drugo (manjši kompresijski prostor), fergazer (povrtati-14/9 na 14/12 ali novi), pol imaš tudi pušo v kolenu ki pride na cilinder-to samo povrtaš ven. No to zrihtaš pa maš notri 100km/h...NOT, tam ene 60km/h max. bo šel, s kakšnim kitom pa tudi preko 70 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filter, auspuh jee končna okoli 35 km/h. Pol imaš še blokado na štromu, tesnilo med cilindrom in kapo, pol kapo drugo (manjši kompresijski prostor), fergazer (povrtati-14/9 na 14/12 ali novi), pol imaš tudi pušo v kolenu ki pride na cilinder-to samo povrtaš ven. No to zrihtaš pa maš notri 100km/h...NOT, tam ene 60km/h max. bo šel, s kakšnim kitom pa tudi preko 70 km/h.

ja samo take predelave te pol koštajo prek 200 evrov jaz sem si gor dau filter pa auspuh techno chrome pa mi gre okrog 40km/h kar pa mi zaenkrat čist zadustuje ko pa pride do mal denarja pa še kaki cilinder kupim.:evilgrin:

vprašal pa bi te glede tega štroma ale kaj to je ker neven kje to najdem sem že iskal pa nič takega nisem našel:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš ga na levi strani (elektrika), gledano z smer vožnje. Dol daš blok in boš videl tako okroglo stvar-magnet in zadi je ena taka plata. No, to plato moraš premakniti na levo (če me spomin ne vara), oz. boš videl tri črtice vrezane na bloku, trenutno bi moral imeti plato poravnano s prvo, zato jo samo odviješ (3 šraufi), samo tok da jo lahko obrneš, ter jo poravnaš z tretjo črtico.

Aja sej to je več ali manj low budget varjanta (razen cilindra in novega fergazra). Se pravi auspuh si zamenjal pa dal filter, zdej bi lahko v kolenu od fergazerja povrtal uno pušo ven in med cilindrom in glavo imaš tako kovinsko (medenina?) tesnilce, ki ga samo odstraniš in namesto njega daš navadno tesnilo (v tubi). Pa še ne pozabi večjo dizo v fergi dati (najbolje da ti nekdo naredi nov navoj v obstoječega ali pa si samo kupiš 14/12 fergi-dellorto), da ti ne bo trokiral.

Se pravi če maš doma vrtalko, malo večji sveder, gedoro in 10 ključ za so te stvari zastonj, no razen tesnila (4 eu?) ter nove dize oz fergija (14/12 max 15eu). Vse skupaj 20 eu. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah realno, čez 50km/h ne boš pršu. Za kaj več bi rabil manjši zobnik, manjšo glavo. Lahko mu pa daš notri tudi L-bat, aja pa če boš hotel še boljši pospešek, odpreš desni del mašine, kjer je menjalnik in boš videl tako čudno okroglo stvarco, ki ima notri kot neke bremze (ne znam razložit :whistle: ). No to je pač ta avtomatik sklopka (dela po principu centrifugalne sile), katera ima dva različna dela. Prvi je za prvo predstavo, drugi (notranji) pa za drugo. In zdej pri prvem vzameš dol vzmeti, jih skrajšaš (to poglej na netu koliko so drugi krajšali) in jih vstaviš nazaj notri.

Tko sem jaz na svojem a3 mel, preden sem ga prodal. Samo to je bolj tko, tko. Bolje ne kot ja, ker nikoli ne veš če ti ga bo odrgalo ali pa ne (sam sem to sprejel in se lepo fural).

Če te pa kdaj res zagrabi need for speed, pol pa vrži gor od ctx-a mašino in ojači nihajke...najbolj svetovna stvar, ki jo lahka nardiš na mopedu, to bo pa pol letel kot pri norcih :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah realno, čez 50km/h ne boš pršu. Za kaj več bi rabil manjši zobnik, manjšo glavo. Lahko mu pa daš notri tudi L-bat, aja pa če boš hotel še boljši pospešek, odpreš desni del mašine, kjer je menjalnik in boš videl tako čudno okroglo stvarco, ki ima notri kot neke bremze (ne znam razložit whistle.gif ). No to je pač ta avtomatik sklopka (dela po principu centrifugalne sile), katera ima dva različna dela. Prvi je za prvo predstavo, drugi (notranji) pa za drugo. In zdej pri prvem vzameš dol vzmeti, jih skrajšaš (to poglej na netu koliko so drugi krajšali) in jih vstaviš nazaj notri.

Tko sem jaz na svojem a3 mel, preden sem ga prodal. Samo to je bolj tko, tko. Bolje ne kot ja, ker nikoli ne veš če ti ga bo odrgalo ali pa ne (sam sem to sprejel in se lepo fural).

Če te pa kdaj res zagrabi need for speed, pol pa vrži gor od ctx-a mašino in ojači nihajke...najbolj svetovna stvar, ki jo lahka nardiš na mopedu, to bo pa pol letel kot pri norcih trance_43_wavetowel2.gif

pa ko te bo 1 policaj videl, bos ostal brez kafe mlinčka. in tega bodo veselo prodali na dražbi

mislim cicibani od kod vam ideje???

to smo lahko mi delali pred 10 leti. zdaj pa .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ko te bo 1 policaj videl, bos ostal brez kafe mlinčka. in tega bodo veselo prodali na dražbi

mislim cicibani od kod vam ideje???

to smo lahko mi delali pred 10 leti. zdaj pa .......

Mene ni nikoli, samo pa poznam par primerov kerim se je to zgodilo, pa so dobili sodnika za prekrške (opozorilo) pa motor se je moral nazaj zablokirat na njihove stroške.

Sej veš kako pravijo, kdor reskira ta profitira. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede te cevke to cevko samo malo bolj močno v potegni, sicer je pa boljše da dolj vzameš cel air box in si nabaviš športni filter dobiš ga pa na cilinder.si za 20 evrovwink.gif . Auspuh je pa precej zablokiran pa blokade se teško odstranijo tko da rajš si kakega techo chrome auspuh nabavi za 40 evrov pa še zvok je fenomenalen.trance_25_naughty.gif

Kam mrš potegnit to cevko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boš cevko noter povlekel, kvečjem jo boš porinil...malo za hec :rolleyes: . Drugače pa odpri airbox, pa boš vidu cevko v obliki prašičjega repa, primeš in potegneš ali pa se malo poigravaš okoli, dokler je ne potegneš ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!