Skoči na vsebino

Priporočene objave

Če gdo potrebuje avspuh lipnik,brez praskice,Skoraj nič rabljen..Res kot nov.

Ga prodajam za 25€..Praktično nov avspuh,uporabljen 1x na Tomos automaticu,paše pa tudi na apn.Preverjeno.!pišite na email,ali me upišite na MSN:marilyn2manson@hotmail.com,mob.št. 051 228 182.

Cena ni zadnja.Za slike me upiši na msn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE ma gdo za prodat kakšen avspuh,nej me klikne..

Naj bo lepo ohranjen,to je lepo mf power,lipnik,tecno,technigas...

Dam 30€,o ceni se lahko še pogovorimo.Dosegljiv na 051 228 182

al pa msn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,danes sem pobral dol fergazer,in videl tisto medeninasto pušo.

PROSIM če mi poveste kako naj jo poberem ven...Tisti ki ste jo dali ven,boste znali odgovoriti;)

LEPO PROSIM ČIMPREJ ker mam še razdrt moped.

Prevec sprasujes, mors tud kaksno stvar sam probat pa se sam naucit...

Popravljeno . Popravil Maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gdo potrebuje avspuh lipnik,brez praskice,Skoraj nič rabljen..Res kot nov.

Ga prodajam za 25€..Praktično nov avspuh,uporabljen 1x na Tomos automaticu,paše pa tudi na apn.Preverjeno.!pišite na email,ali me upišite na MSN:marilyn2manson@hotmail.com,mob.št. 051 228 182.

Cena ni zadnja.Za slike me upiši na msn..

Flexer...Kaj je pa z tem lipnikom narobe ki ga imaš? :headbang: Mora pomoje kar špilat na Fkexerju :rolleyes:

Gdor ne riskera ne profitera...Orodje v roke pa šraufat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektrika na flexerju nima blokade. Edino kar je je da ima večji predvžig v originalu da se motor ne more dost zavrtet. Če želiš predvžig zmanjšat moreš snet magnet pa zamaknit plato(navitja) na naslednjo črtico proti urinem kazalcu, črtici sta 2, zdj je na prvi, daš na drugo. Za snet magnet rabiš abciger.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektrika na flexerju nima blokade. Edino kar je je da ima večji predvžig v originalu da se motor ne more dost zavrtet. Če želiš predvžig zmanjšat moreš snet magnet pa zamaknit plato(navitja) na naslednjo črtico proti urinem kazalcu, črtici sta 2, zdj je na prvi, daš na drugo. Za snet magnet rabiš abciger.

Lp

Ali si mislil v smeri kazalca ali proti smeri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam zategn pa boš vidu :rolleyes:

Bratranc se je tm okol magneta igral na toriju (BTmašina)...

In kaj je geniju ratal?

Užge,

sklopka in da v prestavo,

-zaenkrat vse normalno-

dodaja gass in spušča sklopko,

MOTOR JE VRTEL URIKVERC :worship: :headbang: Ja tok smo se režal, da čist adijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM PROSIM PROSIM PROSIM,povejte mi kateri avspuh naj vzamem.Na izbiro imam:

Tecno slika 1

Technigas slika 2

Master/Laser slika 3

Rabim pa za Tomos Flexer.Kateri mi bo dal največ pospeška in hitrosti?Čimprej odgovorite.Hvala vam najlepššaa!

post-21812-1227387513.jpg

post-21812-1227387544_thumb.jpg

post-21812-1227387573_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil flexer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM PROSIM PROSIM PROSIM,povejte mi kateri avspuh naj vzamem.Na izbiro imam:

Tecno slika 1

Technigas slika 2

Master/Laser slika 3

Rabim pa za Tomos Flexer.Kateri mi bo dal največ pospeška in hitrosti?Čimprej odgovorite.Hvala vam najlepššaa!

Največ pospeška in hitrosti ti bo dal Technigas. Zdej če hočeš met še boljše pospeške ti bo to dal lipnik, ampak končna ne bo tako velika. Če hočš pa večjo končno (na pospeške pa se požvižgaš) pa vzameš mf3.

Glede Technigas, dal ti bo in lepe pospeške in lepo končno, če pa hočeš met samo eno stvar najboljšo pa izber enega izmed zgoraj naštetih dveh.

P.S.: Pa Technigas je tudi najdražji, samo ma pa za moj okus temu primeren zvok. Tok z moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ pospeška in hitrosti ti bo dal Technigas. Zdej če hočeš met še boljše pospeške ti bo to dal lipnik, ampak končna ne bo tako velika. Če hočš pa večjo končno (na pospeške pa se požvižgaš) pa vzameš mf3.

Glede Technigas, dal ti bo in lepe pospeške in lepo končno, če pa hočeš met samo eno stvar najboljšo pa izber enega izmed zgoraj naštetih dveh.

P.S.: Pa Technigas je tudi najdražji, samo ma pa za moj okus temu primeren zvok. Tok z moje strani.

Ahaa.Okej hvala.Kaj pa pravite na auspuh na prvi sliki??Technoo crom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaa.Okej hvala.Kaj pa pravite na auspuh na prvi sliki??Technoo crom?

Tega sm jst mel na flexerju. Mi je bil zelo ušeč, edin kar me je motlo da je mel, kako bi reku luko med 1 in 2 prestavo. Pač če si šu v klanc prestav v drugo pa nkamor ne gre, sam je mogu bit orng klanc. Če že morš vzam laserja, je poceni pa ma skor iste lasnosti kot lipnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sm jst mel na flexerju. Mi je bil zelo ušeč, edin kar me je motlo da je mel, kako bi reku luko med 1 in 2 prestavo. Pač če si šu v klanc prestav v drugo pa nkamor ne gre, sam je mogu bit orng klanc. Če že morš vzam laserja, je poceni pa ma skor iste lasnosti kot lipnik.

Aja?

Js mam zdej u bistvu laserja na mopedu,Pa je obupen...

Dej mi pvoej,a si z techno crom dobil kaj pospeška in hitrosti?

A tisto o klancu misliš,da slabo vleče?Ali vleče slabše kot z originalnim avspuhom?

Hvala vnaprej.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Heiii

Ej folk,js mam tud flexerja..Trenutno mi gre 45..Ma menjan avspuh in zadnji zobnik z 22.

Zdej se zanimam za cilinder kti airsal 44...

A ma gdo izkušnje..

Pridobiš z njim kaj hitrosti in navora'?

Kaj pa o porabi?

Zahvaljujem se za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

zdravo...

js bi pa prasu , al lahk dam dol tistale dva jezicka ko sta na umesniku(med fergom in kolenom)...a je to kaka blokada??? hvala.

post-10847-1244570675_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo...

js bi pa prasu , al lahk dam dol tistale dva jezicka ko sta na umesniku(med fergom in kolenom)...a je to kaka blokada??? hvala.

Če mislš to membrano ka je na sliki prislonjena na cilinder, nikakor NE. Saj ona omejuje pretok mešanice v cilinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mislš to membrano ka je na sliki prislonjena na cilinder, nikakor NE. Saj ona omejuje pretok mešanice v cilinder.

najprej hvala za odgovor. nisma se razumela...(js sn mal cudno povedu :headbang: ), na tej membrani sta dva plehnata jezicka(drzita se skupaj)...no to je prisraufano gor z dvema sraufekoma ....(zej pa vemo za ka se gre a ne..)..to me zanima ce bi lah dol slo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej hvala za odgovor. nisma se razumela...(js sn mal cudno povedu :headbang: ), na tej membrani sta dva plehnata jezicka(drzita se skupaj)...no to je prisraufano gor z dvema sraufekoma ....(zej pa vemo za ka se gre a ne..)..to me zanima ce bi lah dol slo...

Aja, to.....tut ne, drgač se pa lah mal igraš z njimi in jih kriviš pa vidiš kako mašinca pol dela (zavrti itd.)...sam ne priporočam tega, razn če nisi 100% samga vase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je lamelni ventil uno k pa dol visi uni jezički so pa sesalne lamele tega ne smeš dat dol ker po temu dol teče bencin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!