Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Dobra dva meseca nisem sedel na motor zaradi vročinskega prehlada v prikolici v Medulinu. Da je v tako lepi glavi tolko gnoja, si nisem mislil. Dva meseca, dve kuri antibiotikof, pregledi pri ORL in epilog: 26.11. operacija v LJ. "Auslezali" bodo tote tvorbe, ki preprečujejo dihanje skozi nosek....in so posledično zategnile toto vnetje. Jebiga, tudi to bomo prežvečili :drunk: . 

Se pridružujem Rockyu..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tota banda, ja ki te ste? Vas kuj pogrešam. Pa ne tak, kot morje Adrijansko.

Cuj ti...ce se pa skoraj tedensko visimo v najljubsi kafani ;)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dva meseca nisem sedel na motor zaradi vročinskega prehlada v prikolici v Medulinu. Da je v tako lepi glavi tolko gnoja, si nisem mislil. Dva meseca, dve kuri antibiotikof, pregledi pri ORL in epilog: 26.11. operacija v LJ. "Auslezali" bodo tote tvorbe, ki preprečujejo dihanje skozi nosek....in so posledično zategnile toto vnetje. Jebiga, tudi to bomo prežvečili :drunk: . 

Se pridružujem Rockyu.....

 Dragi ataIBA, vem za najboljše zdravilo zate. Korčulanska travarica je zagotovo tista, ki ozdravi vse tegobe današnjega norega časa. Vem pa, da zagotovo še letos ujameš kakšen trajekt za na otok. Vse dobro!!!

 

Cuj ti...ce se pa skoraj tedensko visimo v najljubsi kafani ;)

Ja prijatelj, zadnje čase bolj malo. Te pa videvam na sprehodu s taboljšo polovico.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Mater kak mine cajt. Komaj zjutraj vstaneš, trepneš in je že tema. Danes so me za pripravo na torkov izlet v UKC LJ malo napikali, zmerili vse kar morajo in na četrti rojstni dan IBAjuniorja grem na auslezanje...

Ko se vrnem pa fešta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater kak mine cajt. Komaj zjutraj vstaneš, trepneš in je že tema. Danes so me za pripravo na torkov izlet v UKC LJ malo napikali, zmerili vse kar morajo in na četrti rojstni dan IBAjuniorja grem na auslezanje...

Ko se vrnem pa fešta...

Pražena jetrca? Pohani prašniki? Pljučka v omaki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he! Nič od drobovine. Auslezanje je na programu v noseku in malo desno  :devil:.  Toto pa bek mečemo :SS .

Papali se bojo lepi in pravi šnicli z dodatki   :beer2:   :drunk:   :kava: .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Papali se bojo lepi in pravi šnicli z dodatki   :beer2:   :drunk:   :kava: .... 

 

Čuj, Bog daj, da že v bolnici. Če je tak, ti grem jaz kuj družbo delat. :drunk: Kaka vredi infuzija bi mi ful pasala. :alko:

Vse lepo in dobro, pa popazi na med. sestre. Totim se šele zna spipat. Preizkušeno! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papali se bojo lepi in pravi šnicli z dodatki   :beer2:   :drunk:   :kava: .... 

 

Čuj, Bog daj, da že v bolnici. Če je tak, ti grem jaz kuj družbo delat. :drunk: Kaka vredi infuzija bi mi ful pasala. :alko:

Vse lepo in dobro, pa popazi na med. sestre. Totim se šele zna spipat. Preizkušeno! :yes:

Konju, jedan! :slap:  Time after time!!! :headbang: Je hudič, ko spoznaš zmoto, kar se datumov tiče.  :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, dragi prijatelji! Danes bil na kontroli po operaciji prejšnji teden in diagnoza je dobra. Še nisem gotof  :OK:.  

Po prihodu domu, sem šel na tri travarice (za očeta, sina in duheca, ki bojo še malo počakali  :yea1: ) . 

Čez zimo bom se moral zlizat, da spomladi dunem nekam daleč.... Tak ti je to, če imaš prvi dan penzije operacijo namesto čage.

Hvala vsem za dobre želje, tudi na tlf.

 

(sempagrizonohte press) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

He-he, dragi prijatelji! Danes bil na kontroli po operaciji prejšnji teden in diagnoza je dobra. Še nisem gotof  :OK:.

Po prihodu domu, sem šel na tri travarice (za očeta, sina in duheca, ki bojo še malo počakali  :yea1: ) . 

Čez zimo bom se moral zlizat, da spomladi dunem nekam daleč.... Tak ti je to, če imaš prvi dan penzije operacijo namesto čage.

Hvala vsem za dobre želje, tudi na tlf.

 

(sempagrizonohte press) 

 

Jaz bi tudi . . . ., sam' še nisem v "vajinem klubu"  (Pips & Co.) !   :naughty:

Fajn se pocajti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tolko stvari na kupu v tak kratkem času... Danes zjutraj sem postal še drugič deda :OK: . IBAjunior je dobil sestrico ravno prav vlko in težko :hooray: . Najlepša novica je padla v bifeju pri Baldotu ob kavi pri jutranjem sprehodu s pesikama. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tolko stvari na kupu v tak kratkem času... Danes zjutraj sem postal še drugič deda :OK: . IBAjunior je dobil sestrico ravno prav vlko in težko :hooray: . Najlepša novica je padla v bifeju pri Baldotu ob kavi pri jutranjem sprehodu s pesikama. 

Pa kaj si ti ja nor...... jaz pa ravno včeraj hodo tam po tvojem(?) prodanem mestu, pa bla tam samo talepa računovodkinja:)

 

 

Pisovka, pa vse najlepše in ogromne čestitke vsem skupaj, pa da bo mala vredi, ata da ne bo preveč pijan, za dedeja pa tak vemo da ne more bit preveč pijan :) Čestitke od nas za vas:)

 

 

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!