Skoči na vsebino

Novi Marof 2013, tel.: +385 91 907 6744


SANJIN-MIXON

Priporočene objave

Tako odprta je letošnja tema Dirkališča Novi Marof, upam da letos bo tako kot vsako leto pestro in polno Adrenalina.

 

lp Marofci ;))))))))))

post-13787-0-28606200-1361369546_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se bo dalo od 1.7. čez mejo brez kompliciranja z atakarnetom, pa mogoče spet kaj pridem pogledat. Kaj se že kaj premika s tisto razširitvijo?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he dirkat začnemo prej, to ziher, razširitev pa očitno še en cajt ne bo, čakajo da pridejo v Evropo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj raje ne ostane tema ista, samo letnica se izbriše?

Kot bi imeli temo HD kup železja 2011,2012,2013,..

Zato, ker se v tej temi večinoma piše kako fajn se je kdo imel tam, kdaj kdo gre, in če gre kdo zraven itd. In ni čisto nič narobe, če je tema malo bolj pregledna za vsako leto posebej. Saj imaš tudi vtise dnevnih voženj za vsako leto posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker se v tej temi večinoma piše kako fajn se je kdo imel tam, kdaj kdo gre, in če gre kdo zraven itd. In ni čisto nič narobe, če je tema malo bolj pregledna za vsako leto posebej. Saj imaš tudi vtise dnevnih voženj za vsako leto posebej.

Bravo tako se govori :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker se v tej temi večinoma piše kako fajn se je kdo imel tam, kdaj kdo gre, in če gre kdo zraven itd. In ni čisto nič narobe, če je tema malo bolj pregledna za vsako leto posebej. Saj imaš tudi vtise dnevnih voženj za vsako leto posebej.

Se mi ne zdi nic bolj pregledna zaradi tega. Se lazje je po njej brskati, ce je v eni temi. Moje skromno mnenje, pac,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ne zdi nic bolj pregledna zaradi tega. Se lazje je po njej brskati, ce je v eni temi. Moje skromno mnenje, pac,

se strinjam, saj so objave po datumih, vse lepo pregledno, lahko se bi v tastari temi 2012 letnca pobrisala pa mamo eno temo za vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam nič proti, potem pa naj JOSE spremeni letnico, in jaz to temo zbrišem, ni panike sploh ;)

Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi pa lih to minus tega foruma, ko kaj isces mas pol temo z 150 stranmi, pa je brezveze. Tok ene solate za prebrat, ker iskalnik konkretno nic ne najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

ma kdo kaj namen it dol v aprilu ?

 

lp

 

Aprila žal ne, takoj v začetku julija, k se Hrvati spokajo v EU :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprila žal ne, takoj v začetku julija, k se Hrvati spokajo v EU :D

Hehe, ja mam enih par ko tudi čakajo na to :)

 

Še mam neke papire od atakarneta tak da še izkoristim dokler so uporabni :)

Pa se te vidimo julija ;)

 

 

jaz ga imam če bo le vreme takrat ko bom imel čas. tam po 15 aprilu studiram:D

 

No jaz tudi, mi bo šlo skozi predvsem čez tedn en dan.. sicer pa treba motor najprej skupaj zložit :)

Popravljeno . Popravil SiKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ja mam enih par ko tudi čakajo na to :)

 

Še mam neke papire od atakarneta tak da še izkoristim dokler so uporabni :)

Pa se te vidimo julija ;)

 

 

 

No jaz tudi, mi bo šlo skozi predvsem čez tedn en dan.. sicer pa treba motor najprej skupaj zložit :)

Men še manjka samo pena za zic pol pa mam v osnovi vse razen grelcev za gume, ki pa jih za zdaj se ne bom nabavo ker vozim gp racer. Ti si lani iskal peno za zic me zanima če si našel kje ugodno v mariboru?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ja mam enih par ko tudi čakajo na to :)

 

Še mam neke papire od atakarneta tak da še izkoristim dokler so uporabni :)

Pa se te vidimo julija ;)

 

 

 

No jaz tudi, mi bo šlo skozi predvsem čez tedn en dan.. sicer pa treba motor najprej skupaj zložit :)

 

 Hm, a pa bo takoj mozen prost prehod, al bo treba pocakati, da (ce) hrvaska vstopi se v Schenghensko obmocje? Sele takrat meja pade, se mi zdi...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Hm, a pa bo takoj mozen prost prehod, al bo treba pocakati, da (ce) hrvaska vstopi se v Schenghensko obmocje? Sele takrat meja pade, se mi zdi...

 

Prehod bi moral biti "prost" v smislu carinskega kompliciranja takoj. Meja bo ostala, samo ne bo gor carinikov, ampak bodo samo policisti. Kar pomeni, da bo vseeno treba se ustavit in izkazat istovetnost na Schengenski meji, ampak gre kljub temu za potovanje znotraj EU, kjer velja prost pretok blaga, kapitala, oseb, itd.. in velja enotno carinsko območje. Znotraj EU ni carin, zato ni potrebe pri stvareh kot je motor na prikolici, urejati papirjev za začasni izvoz blaga (ATA Carnet), kot je bilo potrebno do sedaj. Ker ne izvažaš nikamor, ampak se premikaš znotraj EU, tudi če greš čez Schengensko mejo.

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima Novi Marof kako spetno stran s cenami, urnikom obratovanja med tednom, vikendom in podobno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima Novi Marof kako spetno stran s cenami, urnikom obratovanja med tednom, vikendom in podobno?

 

Nisem ziher da obstaja, cena je 27,5€ ce se ne motim, urnik obratovanja pa je menda vsak dan, tocno uro pa najbolje da poklices - in s rm tudi preveris ce je pista fraj - da nima kdo zakupljeno.

 

Men še manjka samo pena za zic pol pa mam v osnovi vse razen grelcev za gume, ki pa jih za zdaj se ne bom nabavo ker vozim gp racer. Ti si lani iskal peno za zic me zanima če si našel kje ugodno v mariboru?

 

LP

Sem iskal, in se vedno iscem.. Ce najdes kaj se priporocam :)

Lp, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!